Podzim Stínů

Podzim Stínů https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29438/podzim-stinu-29438.jpg 3 25 5

Podzim stínů je velmi zvláštní město – město, do něhož odcházejí hrdinové, v něž už lidé přestali věřit. Je posledním místem jejich pobytu, než projdou Dveřmi na Věčnost a definitivně zmizí. Jenže mnoha z nich se ještě odcházet nechce, a proto se Podzim stínů postupně rozrůstá. Avšak klidné dny končí – Podzimem Stínů otřásla série záhadných vražd a do města se vrací člověk, který má podle legendy způsobit jeho zánik. Zánik všech Stínů a snů, které v něm žijí... Samostatný román autora knih o Lordu Moriturim, Jestřábovi a Rybářce a cyklu Noční strana je opět gejzírem imaginace a vynikajících nápadů, ale především výborným čtením. A dokonce je možné, že se v něm setkáte s některými oblíbenými postavami z jiných autorových knih.... celý text

Literatura světová Fantasy
Vydáno: , Wales

Shadows Fall , 1994

Rup
31.01.2022 1 z 5

Slátanina všech možných žánrů bez logiky a fantazie. Jedna hvězda za občasné náznaky čtivosti. Navíc jsem přesvědčen, že literatura jakéhokoli typu by měla povznášet ducha a kultivovat jazyk. Dílko však ducha ubíjí a jazyk degraduje (byť nevím, zda originál, či až překlad), což už se vlastně stává pravidlem.

Arda
29.08.2018 1 z 5

Takovejch námětů smotanejch dohromady a táhne se to jak sopel. (To je škody, to je škody)

Kerdix
10.06.2014 4 z 5

Celá knížka byla skvěle psaná, suprová zápletka, ale posledních 10 stránek to absolutně pokazil.

lanusinka
14.01.2013 4 z 5

Jako vždy Green nezklamal... Jenom ten konec mi přišel poněkud nadsazený... A popravdě, víc se mi líbí překlad Stínopád než Podzim Stínů, ale to je věc nakladatelství a tu neovlivním... A soud zvířátek byl dokonalý...

Vavča
30.11.-0001 3 z 5

Námět a hlavní myšlenka jsou povedené, dostávají mě některé dialogy a hlášky,stejně jako postavy, ale už je to dsot rzomělněné, autor umí i lépe po přečtení mi toho vhlavě moc nezbylo, hezká relaxačník niha, pár dobrých nápadů, příště to snad bude lepší.