kendllajf kendllajf komentáře u knih

Budu číst. Film je super tak doufám.

21.06.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Tahle triologie je nejlepší co jsem kdy četla. Kdo to ještě nečetl tak si to předčtěte.Je to super.

28.04.2015 5 z 5

Cizí slovo láska Cizí slovo láska Erin McCahanová

Opravdu povedená kniha. líbilo se mi myšlení hlavní hrdinky a její nezvyklé otázky, nad kterými jsem sama přemýšlela. Dobře velmi napsaná kniha.

12.06.2017 5 z 5

Oko za oko Oko za oko Jenny Han

Velmi pěkná kniha, která mě ze začátku nijak netáhla k sobě ale děj je docela dobrý.

27.05.2017 5 z 5

Leonardův stín Leonardův stín Christopher Grey

Samozřejmě vím, že každý máme jiný vkus na knihy, ale nevím, proč se ostatním tak kniha nelíbila. Velmi poutavá a úžasná, líbily zvídavé otázky Giacoma. velmi pěkné čtení.

29.04.2017 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Knihu jsem dostala od kamarádky na narozeniny a dva roky(asi) mi ležela v knihovničce. Touha po romantickém příběhu byla tak velká, že jsem s malou nelibostí sáhla po této knížce, když už jsem neměla co číst. Z dosavadních komentářů a zpráv ze světa jsem věděla, že tato kniha neskončí dobře, a to mě štvalo, protože většina příběhů by měla skončit dobře, z důvodu, že opravdové životní příběhy končí už tak špatně, že už nad nimi nechci myslet ani nad knihami, ale musím říct, že je to velmi pěkné počtení. Co všechno jste si schopni splnit, když Vám smrt klepe na dveře.

15.04.2017 4 z 5

Mluv Mluv Laurie Halse Anderson

Nečekala jsem, že tuto knihu přečtu za den. Děj na zadní obálce mi nic moc neříkal, jen popisoval holku, která je samotář a k tomu bez přátel. Říkám: Pustím se do toho. Opravdový příběh ze života, na který jsem musela dlouho myslet. Každé z nás se to může stát:(Ohlasy čtenářů mě dojali a rozesmutnili zároveň. Opravdu nádhera. Nadchlo mně téma stromu.

21.03.2017 4 z 5

Halt v nebezpečí Halt v nebezpečí John Flanagan

Jedna z nejlepších knih o hraničářovém učni. I ta slzička, když jsem si myslela, že je konec s Haltem. Jako každý díl je úžasná, a nemyslím, že by měla být vynechána. Super.

04.08.2016 5 z 5

Čaroděj na severu Čaroděj na severu John Flanagan

Jeden z několika nejlepších dílů, i když je mi smutno, že už není učeň Halta, a že pracuje sám. Nějak mi to tam nesedí.

16.06.2016 5 z 5

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Nádherná kniha. Opravdu povedená. Od 200 stránky jsem si pořád říkala kdy jí konečně vyzná lásku, nebo ji políbí, a když ho poprvé odmítla, myslela jsem že ji zabiju. Byla jsem na ni naštvaná aji postupem času. Ale jinak úžasné. prostě mistrovské dílo a určitě si přečtu další díly

PS: Kde to bylo??? Dokonalí muži jsou jen v příbězích:) vÍM ŽE rEN NEBYL DOKONALÝ, ALE I TAK:)

02.05.2016 5 z 5

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

Na záčátku této knihy se mi to ale po pár stránkách vůbec nechtělo číst. Začátek se mi nějak tak nelíbil, ale postupně jak jsem se do děje začítala, nemohla jsem od něho odtrhnout oči. Příběh je okouzlující do posledního dechu. Doporučuji přečíst.

14.04.2016 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Tuhle knihu teď začínám číst a hned chci říct, že začátek je konečně o něčem. Přečetla jsem zatím snad 7 stránek a začátek je užasný. Čtu tady komentáře pode mým a doufám, že to bude pravda co říkate. Opravdu se těším:)

29.01.2016 5 z 5

Les rukou a zubů Les rukou a zubů Carrie Ryan

Tato kniha mi upřímně jako horor 2* nepřipadala. Ovšem měl a má vše co se od něj očekává.Od příběhu přes zápletku až k dalším věcem.S hrdinkou tohoto dojemného příběhu soucítíte od začátku do konce. Já přijít o tolik lidí tak se asi zhroutím a nikdy nevstanu. Mary má srdce a odvahu což ji dovede do konce a přitom věří.Doporučuji přečíst protože si uvědomíte zač stojí žít:)

24.01.2016 4 z 5

Velmi dobrá kniha na hallowen a pro přívržence žánru strašidelných příběhů. kniha se dobře četla, ale když toto čtete večer v posteli a jenom vám svítí lampička, všude nějaké stíny , tak nedoporučuji. Sice to je jen kniha , ale byla jsem upřímně vystrašená jak malé děcko. Ale přes den je zábava si to přečíst a nepřemýšlet nad tím co se tam děje.(tak aspoň to dělám já:)) pro děti do 10 asi také nedoporučuji.

23.12.2015

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Ze začátku mi to připadalo nudné , ale později se to rozjelo a nabralo otáčky:) Doporučuji a těším se na další 3 díly.

08.12.2015 5 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Ubrat hvězdičku musím za ten konec. Lidi tak blbý konec jsem neviděla u žádné knihy. Kdyby to autorka rozvedla trošku. Čekala jsem něco na půl stránky a to je jedna věta.

29.11.2015 4 z 5

Znamení Athény Znamení Athény Rick Riordan

Má to ten nejblbější konec. Proč to muselo skončit takhle.

26.11.2015 5 z 5

Leonardo da Vinci - Úsměv Mony Lisy Leonardo da Vinci - Úsměv Mony Lisy Veronika Válková

Nezklamala. Doporučuji pro ty kdo mají rádi history!!!

08.11.2015 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

+ Úžasný příběh.
+Dobrý nápad
+Skvěle vymyšlené momenty plné napětí.

- Málo rozepsané. Nevím pomalu kdo byl kdo a jak vypadal

03.11.2015 4 z 5

Neptunův syn Neptunův syn Rick Riordan

Nezklamala. Rozhodně doporučuji.:)
PS: Má to Páru.!!!!!!!!!!!!!

28.10.2015 5 z 5