Katynka01 Katynka01 komentáře u knih

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Když jsem viděla v knihkupectví pokračování knihy NÁMI TO KONČÍ, příběh Lily a Atlase, musela jsem si ji hned koupit.
Na knihu jsem se moc těšila a opět mě nezklamala . Lily která je po rozvodu s neurochirurgem Rylem a se kterým má dceru Emerson, a v jejím životě se znovu objevila její dávná láska Atlas.. Kniha je v podstatě takový happyend a vše dopadlo tak jak jsem očekávala. I když se s tím hlavní hrdinové museli trochu popasovat.
Příjemné oddechové čtení od brilantní autorky

25.01.2024 5 z 5

Přes zákruty řeky Přes zákruty řeky Aimie K. Runyan

Kniha se mi líbyla. Příběh byl krásně napsaný a jakmile jsem knihu otevřela musela jsem číst dál a dál Jen je škoda že ten konec je takový smutnější. Jinak knihu doporučuji všem kdo mají rádi takovéhle romány z druhé světové války

19.01.2023 4 z 5

Kniha vypadala velice lákavě i obálka je moc krásná. Těšila jsem se na to až ji vezmu do ruky a začnu číst. Kniha byla napsaná poněkud stroze a děj samotný i obsah knihy byl napsán hezky, příběh se mi líbyl, ale bohužel jsem od toho čekala víc. I ten konec byl useklý.. Čekala jsem více emocí, více akce, více lásky a bohužel.

16.01.2023 3 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Velice zajímavě napsáno a příběh s nečekaným koncem. Je to trochu duchařina na začátku ale postupně se to stává napínavější
Nicméně myslím že si to budu muset přečíst ještě jednou protože to rozuzlení bomba. Ten konec jsem nečekala.

06.11.2021 4 z 5

Sanatorium Sanatorium Sarah Pearse

Přemýšlela jsem co k této knize napsat.. Jelikož jsem tuto knihu četla týden tak mě moc nenadchla. Celý děj se tak vlekl.. Nemohla jsem se začíst a celé mi to přišlo takové předvídatelné. Na obálce knihy je napsáno "Je to jako Kubrickovo Osvícení, jen plné lidí... Jako osvícení mi to Teda rozhodně nepřišlo spíše jsem celou dobu hledala pojem knihy a i tak mi to přijde jako špatně vymyšlený román.

04.11.2021 3 z 5

Co stálo ve hvězdách Co stálo ve hvězdách Catherine Isaac

Právě jsem knihu dočetla. Podle recenzí jsem nic extra nečekala, ale knihu jsem si vyhlédla již před časem a mě rozhodně nezklamala. Příběh se mi líbil a celou dobu mě zajímalo jak to dopadne, i když to bylo trochu předvídatelné, i přesto jsou mé pocity z knihy kladné. Příběh mi ale trochu připomněl.. S láskou Rosie.
DOPORUČUJI VŠEM ROMANTIKŮM ️️

23.10.2021 4 z 5

Skoro úplně normální Skoro úplně normální Hannah Sunderland

Této knize musím dát 5 hvězd ⭐ Kniha se mi moc libyla a ten příběh... No bájo ❤️ určitě bych to doporučila někomu jako oddechovku nebo někomu kdo má trápení protože v tomhle se určitě najdete a pomůže vám to překonat chmury. Já sama jsem se v tom příběhu docela našla. Ikdyž jsem se tentokrát se čtením loudala, jelikož jsem nestihala.. Ale pokud váháte tak určitě směle do toho. Doporučuju ❤️

25.03.2021 5 z 5

Najdi Rebeccu Najdi Rebeccu Eoin Dempsey

Bohužel musím dát jen 3⭐ jelikož jsem čekala Teda větší příběh lásky. Prvních pár kapitol se odehrálo v minulosti a skoro celý děj knihy se odehrává v Osvětimi. Nějak mě to nenadchlo. Ale jinak příběh docela pěkný.

12.03.2021 3 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Co víc dodat. Prostě Colleen ❤️❤️ já tuhle autorku prostě miluju. Její knihy dokážou vyvolat v člověku takové emoce že vždycky když čtu její knihu musím si pobrečet a dostat to ze sebe. Vždycky mě dostane do kolen. Její knihy jsou úžasné ❤️!!

08.03.2021 5 z 5

Holky od spitfirů Holky od spitfirů Soraya M. Lane

Kniha se mi docela libyla. Byla čtivá a příběh o přátelství během války a o důležitosti ženách jakožto pilotkách a uznání jejich práce. Příběh na pozadí války a samozřejmě i trocha romantiky. Fandila jsem všem postavám. Jak Lizzie, která zezačátku byla hrozná ale i May a Ruby. Určitě doporučuji ❤️

06.03.2021 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Co dodat.. Robert Hanter a Carlos Garcia ❤️ prostě nemám co vytknout. Četlo se to samo.. Napínavé od začátku do konce a překvapivé rozuzlení případu. Prostě Roberta nejde nemilovat ❤️❤️

24.02.2021 5 z 5

Když jsi odešel Když jsi odešel Brooke Harris

No musím říct že takovou nádhernou knihu jsem dlouho nečetla.. Kniha mě dojala už od první kapitoly ❤️ Moc se mi líbyl styl psaní, krásné písmo u kapitol tak i kapitoly krátké.. Příběh hodně emotivní a krásný. Příběh o lásce a co všechno dokáže člověk pro lásku obětovat. Přiznám se že jsem opravdu brečela jako želva a určitě ji už teď zařadím mezi své oblíbené knihy. Určitě knihu doporučuji ❤️

20.02.2021 5 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Kniha se mi libyla, byla čtivá už od začátku, jen mě trochu zklamalo že tam nebyli žádné zvraty a od začátku knihy jsem měla pocit že se to hodně podobá knize Fifty shades of Grey...ale kdo má rád romantiku určitě doporučuji. ❤️

13.02.2021 3 z 5

Světla zimní noci Světla zimní noci Pam Jenoff

Můj první pocit z knihy.. Když jsem začala číst prvních pár kapitol moc mě to nebavilo ale příběh mě doslova pohltil a musím říct že jsem byla překvapená. Tenhle příběh je o silném přátelství dvou odlišných žen, kteří zezačátku k sobě nemohli najít cestu ale obě se nakonec stanou přáteli a navzájem
si věří a pomáhají. Velice krásný a dojemný příběh se smutným koncem. Bohužel válka spoustě lidem vzala všechno. Určitě doporučuji přečíst ❤️❤️❤️

10.02.2021 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Moje první knížka od Chrise Cartera a určitě ne poslední. Knížka byla hodně čtivá, krátké kapitoly a poutavý příběh který vás přímo vtáhne do děje jako byjste tam byli a detektivové Hunter a Garcia.. No už teď jsem si je oblíbila ikdyž mě více zaujala postava Roberta Huntera ❤️❤️❤️určitě knihu doporučuji ❤️

07.02.2021 5 z 5

Diplomatova žena Diplomatova žena Pam Jenoff

Musím říct že kniha mě překvapila. Byla opět krásně napsaná.. A konec naprosto šokující ale doporučuji přečíst

03.02.2021 3 z 5

Odveď mě domů Odveď mě domů Julie Kibler

Musím říct že tahle kniha mě překvapila, tolik emocí a silný příběh velké, ale zakázáne lásky. Ke konci příběhu jsem se neudržela a musela jsem si pobrečet. Tak silná láska která ale bohužel nepřekonala krutost lidí. I v dnešním světě to bohužel tak je. Musím říct že jsem pořád doufala že Robert a Isabel spolu nakonec budou ale bohužel to dopadlo smutně. Nakonec se však sešli v nebi. Příběh se mi moc líbil, proto ho doporučím.. Stojí za to přečíst ❤️❤️❤️

01.02.2021 4 z 5

Velitelovo děvče Velitelovo děvče Pam Jenoff

Příběh se mi líbyl.. Bylo to čtivé od první stránky až na ten konec.. Moc se mi nelibylo jak to dopadlo a vlastně to zůstalo takové otevřené takže nevíme co se s Emmou stalo dál. Ale příběh působivý..

28.01.2021 3 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Musím říct že tuto knihu jsem přečetla za jeden večer a příběh mě upoutal. Byl vyprávěn psím srdcem a opravdu tak jak to pes cítí. Jak dokážou lidé být krutí a naopak jakou lásku dokážou psovi dát. Kniha se mi libyla a můžu doporučit.

25.01.2021 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Druhá kniha v pořadí od Colleen co jsem četla a musím říct že mě opět nezklamala. Knihu jsem přečetla během dne a musím říct že opět nádherný příběh. Krásně se čte.. Nemám jedinou výtku. Vřele doporučuji a určitě si koupím další díla od této autorky

24.01.2021 5 z 5