katka.oo katka.oo komentáře u knih

Lazar Lazar Lars Kepler

Tak to byla jízda, tahle kniha se mi rozhodně líbila více než minulý Lovec králíků, jak jsem začala číst tak jsem nemohla přestat, přečteno jedním dechem, některé věci sice těžce uvěřitelné, ale tady se to omlouvá :-) Doufám, že bude pokračování...už teď se hodně těším!

31.12.2018 5 z 5

Pražské jaro Pražské jaro Simon Mawer

Výborná kniha, jak je napsáno na obálce knihy ,, strhující a smyslný román o událostech roku 1968", jiný pohled na tuto událost očima zvenku, postavy mě velmi sympatické, čtivé, děj nikde nedrhne a úplně vás pohltí. Kniha se mi hodně líbila, možná více než Skleněný pokoj. Doporučuji.

31.12.2018 5 z 5

Ďáblovo hnízdo a jiné detektivní povídky Ďáblovo hnízdo a jiné detektivní povídky Zdeněk Jirotka ml.

Dobré krátké detektivní povídky, sympatičtí hlavní hrdinové, dobře se četlo, taková příjemná vsuvka mezi ostatní knížky.

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Dobrá kniha, velice dobrá, místy až moc drsná, ale přečetla jsem, hlavně se mi líbí drsná skotská krajina a keltská mytologie, dobrá kombinace. Už se chystám na další díl.

Jezevčíkovy trable Jezevčíkovy trable Frauke Scheunemann

Opět skvělý Herkules a jeho přátelé! Takové knihy mě nikdy nezklamou, vřele doporučuji :-).

25.12.2018 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Noo na knihu jsem se hodně těšila, ale pak to nějak nešlo, nemohla jsem se do ní začíst a nějak to drhlo. Děj až moc překombinovaný, těžko uvěřitelný, při scéně jak Ashley vychází ohořelý z návštěvnického centra, jsem měla úplně před očima Terminátora, který je na tom podobně :-D prostě úplná Amerika :-D. Nakonec jsem dočetla na jeden zátah, byla jsem zvědavá, jak to všechno dopadne.

25.12.2018 3 z 5

Při čtení jsem opět měla úsměv na rtech, ale už jsem se nesmála tolik nahlas jako při minulých aristokratkách, nicméně kniha je fajn a jako večerní oddechovka super. Pokud bude pokračování určitě do něho ještě půjdu.

Bez duše Bez duše Martin Stručovský

Celkem fajn česká detektivka, Matěj jako český superhrdina, sympaťák :-) jo bylo to fajn, pokračování bych ještě brala.

30.11.2018 4 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Dle komentářů jsem od knihy čekala mnohem víc, více vyšetřování, které tak nějak na konci jen vyústilo, aby se neřeklo. Pro mě je bohužel jen 3/4 knihy diskuzí o tom jak je na tom hrdinka psychicky po únosu a jestli se hodí nebo nehodí do práce.

30.11.2018 3 z 5

Bígl Bertík znovu na scéně Bígl Bertík znovu na scéně Martin Čáp

Mé oblíbené téma - psíci - takže nemohu jinak než že jen výborně, milé povídání o super psím sympaťákovi Bertíkovi a jeho kamarádech :-). Taková knížka mě vždycky pohladí na duši :-).

20.11.2018 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Kim mám moc ráda a kniha super, ostatně tak jak všechny ostatní. Jen doufám, že Alex už v dalším pokračování nepotkám, tu fakt nemusím. Jinak doporučuji a těším se na další.

09.11.2018 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Super, výborná kniha, napínavá, teď nevím jestli se mi víc líbila tato nebo ta minulá, uvidíme, počkáme si na další :-).

09.11.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Co víc dodat než opět výborný R.Bryndza s Erikou, už vyhlížím další knihu :-).

24.10.2018 4 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Nevím proč, ale do knihy se mi moc nechtělo, nakonec jsem se do ní pustila a nelituji. Luc mi byl ze začátku nesympatický, ale i on si nakonec získal mé sympatie a s Avou velmi příjemná dvojice, kniha se dobře čte, i když vraha znáte hned od začátku, jela jsem stránku za stránkou. Pokračování si určitě přečtu!

24.10.2018 4 z 5

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

Opět vynikající S.J.Bolton s Lacey a spol. Výborné. Doufám, že bude ještě pokračování! Velice čtivé, hltala jsem stránku za stránkou, Lacey je zařazená mezi mé další oblíbené a sympatické paní vyšetřovatelky :-).

24.10.2018 5 z 5

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

Kniha se mi celkem líbila, ale souhlasím s ostatními až hodně moc aktuálních témat splácaných dohromady, méně je někdy více, uvidíme příště... :-)

06.10.2018 4 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Kniha se mi celkem líbila, je čtivá, ale souhlasím s ostatními komentáři - konec hodně uspěchaný a z tématu sama v domku v lese mohla autorka vytěžit více...čekala jsem větší nervák...3*

06.10.2018 3 z 5

Dívka se sněhem ve vlasech Dívka se sněhem ve vlasech Ninni Schulman

Kniha nebyla vůbec špatná, koupila jsem si ji náhodně v akci do čtečky a jsem spokojená. Čtivá, prolínání postav a vyprávění z jejich pohledu mi vůbec nevadilo ba naopak četla jsem rychleji. Hodnotím velmi kladně a určitě si přečtu pokračování.

22.09.2018 4 z 5

Psí život Psí život Peter Mayle

Milé povídání o jednom pejskovi, který našel po svém strastiplném začátku života útulný domov. Pro psy mám slabost takže mě se kniha líbila. Příjemná oddechovka.

17.09.2018 4 z 5

Komu straší ve věži Komu straší ve věži Marie Rejfová

Příjemná česká detektivka, vtipná, Josefína je prostě číslo! :-)

17.09.2018 5 z 5