Kami33 Kami33 komentáře u knih

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Tento třetí díl mě oproti předchozím bavil o malinko méně. Asi jsem se příliš nesoustředila, ale musím přiznat, že "podezřelí" se mi občas pletli. Nicméně mám knihy paní Rowlingové moc ráda, dobře se čtou a postavy mají mé sympatie. Takže celkově to bylo super.

04.11.2020 4 z 5

Koralina Koralina Neil Gaiman

Další Gaiman a další zajímavá knížka. Tajemná, napínavá a s dobrým koncem. Hmm... možná pohádka, ale já se trošku bála :-). A bylo to super.

Krev není voda Krev není voda Dominik Dán

Zatím to vypadá, že každý Dán je za 5*. I tento.

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Co k tomu dodat. Bezvadné, čtivé, napínavé. Jen už jsem trochu stihla zapomenout Čtvrtou opici :-)

Hvězdný prach Hvězdný prach Neil Gaiman

Možná že pohádka, ale určitě krásná. Příjemné čtení. U mě se maximální čtivost knihy pozná tak, že zapomenu vystoupit na správné stanici a přejedu, a s Hvězdným prachem se mi to stalo :-)

Básnik Básnik Dominik Dán

Když se vám Dán líbí, tak se líbí. Za mě super

Erik Erik Terry Pratchett

Mrakoplaš, chudák, musí zase někam cestovat. Ale je fajn, že se vrátil z... Za mě povedené.

Hodná dcera Hodná dcera Karin Slaughter

Tak úplně spokojená nejsem. Začátek mi moc nebavil, konec byl napínavý. Ale určitě série s Willem je mnohem lepší.

13.10.2020 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

U této série postupuji opačným směrem - od Smrtící bílé k Volání kukačky. Nevím jestli to je tím, že hrdiny už "znám", ale mě se tahle knížka moc líbila.

23.09.2020 5 z 5

Stráže! Stráže! Stráže! Stráže! Terry Pratchett

Souhlasím, souhlasím... městská hlídka je skvělá.

16.09.2020 5 z 5

Klejinčino tajemství Klejinčino tajemství Zdenka Hamerová

Knížka mě dost zklamala. Pořád jsem doufala, že se děj rozjede a ono nic. Jako by autorka vzala od každého trochu a snažila se z toho vytvořit něco nového. Ale to už se mýlila kočička s pejskem, když vařili dort (když tam dáme sto dobrých věcí, tak bude stokrát dobrý...) Ne ne, za mě se to moc nepovedlo.

16.09.2020 2 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Drsné. ale výborné. Za mě dokonce jedna z nejlepších od Cartera. Možná to bude tím námětem, že boží mlýny melou....

16.09.2020 5 z 5

Triáda Triáda Colin Falconer (p)

No tak já se přiznám. Trochu jsem se ztrácela. Pletla se mi jména osob, místa... Nebylo to špatné, docela čtivé, ale nechtějte po mě převyprávět děj :-)

02.09.2020 4 z 5

Cigaretka na dva tahy Cigaretka na dva tahy Dominik Dán

Vzhledem k tomu, že se autor stal mým oblíbencem, půjčuji si v knihovně, co od něj mají. Takže knížky čtu napřeskáčku, pět let sem, pět let tam. Ale... ono to vůbec nevadí. Každý příběh má své kouzlo a vzhledem k tomu, že hlavní postavy jsou zde stále (možná, že zatím... :-)), tak je mi to jedno.

Dopis ze záhrobí Dopis ze záhrobí Dominik Dán

Bezvadné. Jdu na další.

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Nevím, co psát jiného než je v předchozích komentářích. Hezká, čtivá detektivka bez hluchých míst.

Pyramidy Pyramidy Terry Pratchett

Těpic je sympatický mladý vrah a jeho příběh se mi líbil, i když doteď netuším, co se vlastně s tou velkou pyramidou dělo. Hlavně že se to vyřešilo.

19.08.2020 5 z 5

Smrtelný pohled Smrtelný pohled Colin Falconer (p)

Jak nemám ráda příběhy z války, tak tento se mi moc líbil.

Právo první noci Právo první noci Vlastimil Vondruška

Oldřich z Chlumu s Otou a Divišem se snaží pomoci Miladě ze Zástřizlí, která je podezřelá z vraždy svého manžela. Jako vždy pohodové, odpočinkové čtení.

Pomsta bílého jednorožce Pomsta bílého jednorožce Vlastimil Vondruška

Mám knížky pana Vondrušky ráda. Odpočinkové čtení. Poslední dobou trošku moc vražd, ale nakonec do sebe vše zapadne.