KaiShun KaiShun komentáře u knih

Najděte Reachera Najděte Reachera Diane Capri

Ztráta času, ke konci už sem četl jen dialogy. Takovou slátaninu sem nečetl pěkně dlouho.

29.06.2023 odpad!

Pod kudlu! Pod kudlu! Arnold Van de Laar

Vynikající incize do neprobádaných končin mého mozku, za mě velmi poutavé čtení a určitě doporučuji.

25.04.2021 5 z 5

Sedm hrobů a jedna zima Sedm hrobů a jedna zima Christoffer Petersen

Oddechovka, 3* , žádné velké překvapení se nekonalo

10.01.2021 3 z 5

Oběšení psi Oběšení psi Jens Henrik Jensen

Tak nebylo to úplně zlé, ale tak dobré zase taky ne 3*

25.12.2020 3 z 5

Nemáš co ztratit Nemáš co ztratit Lee Child

Obtížné hodnocení. Kniha se mi líbila, ostatně jako všechno s Reacherem, ale v porovnání s předchozíma rozhodně víc akčníma knihama, to bylo celé moc takové bez chuti, zdlouhavé.

17.04.2020 3 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Chvílemi dobré, chvílemi nudné. Průměr, snad se bude dál věnovat sérii s Erikou.

08.12.2019 3 z 5

A přece nezemřeš A přece nezemřeš Lee Child

No myslím že to nebylo zase až tak špatné ale ani tak dobré, lepší průměr, takže 4*. Reacher jako hlavní postava je skvělý, kniha se přesto vleče a poněkud ztrácí tempo v pasážích týkajících se vedlejších postav které jsou jednak nezáživné a nudné. Zkrátit knihu o 100 stran...

17.10.2019 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Dobře vystavěno, nebýt toho šíleného sci-fi konce, dal bych 5*

01.09.2019 4 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Snad autor dovrší co tady rozjel, protože finální rozuzlení bylo brutální a zaslouží si pokračování jak to vlastně se Samem začalo a jak to dopadne. 6*

25.07.2019 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Mám z toho rozporuplné pocity poněkud. Líbila se mi pointa a i vsuvka v podobě deníku, bylo to postaveno celkem věrohodně, takže se dal pochopit i motiv částečně. Nicméně, už někde ve třetině sem věděl která bije, přesto mile překvapení a nejspíš dojde i na další díl(y).

04.07.2019 4 z 5

Ostrý řez Ostrý řez Jeffery Deaver

Klasicky Deaver jak ho známe z dřívějška, příběh plný zvratů a zase se něco nového naučím, tentokrát z diamantového průmyslu, za mě plny počet a potěšil mě i závěr jež napovídá o čem by mohl byt další díl, tik ťak, tik ťak

15.04.2019 4 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Ze všech 3 knih rozhodně nejlepší. Ani tady autor nešetřil postavami s iq houpaciho koně ale tentokrát se to dalo nějak čekat

14.04.2019 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Zajímavé prolínání dvou časových linií, bavilo mě to. Konec řekněme, mírně přitažen za vlasy, chvíli jsem musel nad tím uvažovat, ta Edova sběratelska posedlost mě dostala. A srovnání s S. Kingem? Za mě rozhodně ne, ale určitě se k autorce vrátim. 3* za obsah 1* za obálku.

11.04.2019 4 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Prvních 80proc. se četlo skvěle, pak kdy vyšel najevo motiv, šlo to do kopru a ten závěr? Třetí knihu o zbabělém Riskovi rozhodně riskovat nebudu.

05.04.2019 2 z 5

Hodina pravdy Hodina pravdy James Patterson

Jednoznačně jedna z nejlepších ze série, Drummond prostě překvapení na závěr.

22.03.2019 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

První díl mě nevtahl do děje jako tento. Tady je konečně hlavní hrdina hlavním hrdinou. Pobavila mě postava Sagy, určitě nejde přehlédnout určitou podobu s postavou ze serialu Most. Ten konec jsem čekal daleko napínavější, temnější a vice vygradovaný ale i přesto dávám maximum. Navíc jsem zase o něco chytřejší co se týče znalosti hudby, teda doufám :-D

27.11.2018 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Ano, takhle by dle mého názoru měla vypadat kniha, která má na sobě nálepku ESB. Ne nějaký Hadrak nebo Loutkař. Tohle je úplně jiná liga. Takhle nějak bych si představoval práci policie v reálné praxi, kde se i bez důkazů hrabou ve všem, pitvají i maličkosti do sebemenších detailů které mě ve finále dostaly a byl sem mile překvapen. Určitě půjdu a seženu si další knihu serie Kim, která mi docela připomněla Sagu Noren ze serialu Most, analyticky robot postrádající emoce a jdoucí za svým cílem, takovej Harry Bosch v ženském provedení docela :) 5

05.11.2018 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Nemám slov. Výslechy mi připomínají rozhovory s Lectrem, kdežto samotné vyprávění co se dělo v Zahradě je někde o 10 levelu níže. Co se týče závěru, mé hodnocení je zcela na místě, slovo odpad k téhle sragoře naprosto sedí.

29.06.2018 odpad!

Bestie Bestie Thomas Laird

6/10 trochu slabší druhý díl. Po jedničce mírné zklamání. Ale cením více časových os příběhu.

01.06.2018 3 z 5

Řezník Řezník Thomas Laird

7/10 hlavně cením pasáže kde je vypravěčem sám padouch, jinak je to slušně napsáno.

01.06.2018 4 z 5