Kačí137 Online Kačí137 komentáře u knih

Princezna a hráč Princezna a hráč Ilsa Madden-Mills

Tohle bylo vtipný. Krásně čtivá romantická knížka. Moc jsem se bavila. Docela jsem si tuto spisovatelku oblíbila.

19.01.2024 4 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Pobaví, neurazí. Jako vždy, oddychovka.

03.01.2023 4 z 5

Operace Thümmel Operace Thümmel František Kotleta (p)

Je to drsoň. To je nápad :-). No občas to není pro slabé žaludky. Jak chtějí tenhle příběh ukončit, to jsem teda zvědavá. Příběh je jasný, přepadli nám planetu Zemi, zotročili a snědli snad každého. Pár jedinců maká na jiných planetách a touží po pomstě. Děj se odehrává ve vesmíru a vážně nechápu, jak je možné, že ještě žijí. Asi mají z pr... kliku.
Ale vážně, trochu slabý. Kotleta to umí líp.

03.01.2023 3 z 5

Mrtvý lotr Mrtvý lotr Pavel Korněv

Obsah této knížky mě upoutal už v edičním plánu Fantom printu. Přišlo mě, že to bude trochu jiné. A knížka nezklamala.Já od tohoto spisovatele nic jiného,zatím, nečetla.Líbí se mi ta myšlenka, že je uvězněný v on-line hře. Líbí se mi, že sbírá body :-). Je to čtivé a akční,žádná nuda.

07.05.2020 5 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Super čtení na lenivé odpoledne. Splní vše, co od názvu a obálky očekáváte. Nepřekvapí, ale pobaví a je to vážně hezky psané. S humorem a nadsázkou, erotika.

25.03.2019 4 z 5

Dlouhé ticho Dlouhé ticho Patricia Briggs

Když konečně vyšlo Dlouhé ticho, musela jsem přestat číst vše ostatní a s nadšením se vrhla do čtení nového dobrodružství Mercy a Adama. Ještě z prostředí Prahy :-). Je to paráda. Hrozně jsem se snažila šetřit si ji, ale stejně jsem ji měla během víkendu přečtenou.
Jelikož Mercy hned na začátku unesou, což není tajemství, děj knížky se střídá mezi Mercy a Adamem, který ji samozřejmě hledá. Obě linie jsou výborný.
Je to akční, vtipné, jasné. Super!
Ach jo a zase musím čekat na další díly :-(

25.07.2017 5 z 5

Magie útočí Magie útočí Ilona Andrews

Tenhle díl absolutně zbožňuji. Patřím mezi lidi,kteří si některé knížky čtou klidně i desetkrát a když si v hlavě začnu vzpomínat na Kate, vždy začnu tímto dílem.Tenhle je nejvtipnější, napínavý, hlášky super. Má to rychlý děj, krásně se prolíná oddechová část s napínavou. Taky se tady začíná více rozvíjet vztah mezi Kate a Curranem. Rafael je super boží frajer a Jim s Dali, no sranda.

24.02.2017 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Knížka super, film děs. Ovšem knížka se velmi hezky čte, trochu utopie, ale krásná a čtivá. Příběh je propracovaný, Poutnička je silná, stejně jako Melanie. Moc mě mrzelo, když jsem viděla co z toho ty filmaři udělali.

24.01.2017 5 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Kdo nepřečte, nepochopí. Kulhánek je prostě Kulhánek :-)

24.01.2017 5 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Druhý díl začal jako konec prvního dílu. protože jednička skončila dost stručně. Takže fajnové. Jinak se jedná o příběh kapitána Jacka. No, musím říct, že mu teda spisovatelka dala zabrat. Jedna rána za druhou. Jo, chlap prostě musí hodně vydržet. Jen mě to přišlo až přehnané a chování Riley je nepochopitelné. Lezla mě tím na nervy. Chyběl mě ten vtip, co byl v jedničce.

19.01.2024 3 z 5

Černá čarodějka Černá čarodějka Laurie Forest

4,5* Moc pěkné. Přečetla jsem celou sérii, teda zatím vydanou.
Spisovatelka má skvěle vymyšlený svět. Hodně připomíná nacismus a rasismus. Který je všude kolem nás. Líbí se mi myšlenka, že historie se neustále opakuje a chyby lidí jsou stále stejné.
Hrdinka je normální děvče, který chce jen zapadnout, ale bohužel se jí to díky historie její rodiny nedaří. I tak nachází přátelé a postupně zjišťuje, že není všechno tak černobílé, jak se zdá.
Je skvělé, že i hlavní postava dělá chyby. Je to prostě normální holka, kterou teda spisovatelka neustále zkouší a život ji rozhodně neulehčuje.

19.01.2024 4 z 5

Říše upíra Říše upíra Jay Kristoff

Pane jo, tak tohle se mi vážně líbilo. Knížku jsem přečetla jedním dechem. Fakt dobrý. Líbí se mi ten nápad s dnenocí. Díky ní dokáží noční příšery žít i ve dne a rozšiřovat nákazu. Jen by mě zajímalo, co budou za chvilku jíst :-D. Asi umřou hlady. Krátká doba populace.
Ale zpět k příběhu. Moc se mi líbilo, že příběh se vlastně vypráví. Hlavní hrdina je v zajetí a za úplatek vypráví své vzpomínky. Je to docela parchant, ale takový, kterému fandíte.
Náhodou se mi líbí, že vlastně skáče s vyprávěním sem a tam. Udrží to člověka ve střehu. Fakt je to promyšlený příběh a svět. Škoda, že vlastně vůbec nevím, kdy bude další díl.

18.04.2023 5 z 5

Uchvatitel duší Uchvatitel duší Patricia Briggs

A stejně mě to stále baví. Knížku jsem koupila už v předprodeji. Je to jediná série, kterou ještě kupuji v knižním vydání. Co ta Briggsová všechno nevymyslí. Přečteno hned dvakrát, abych si to užila.

03.01.2023 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Kendra Elliot

Tuhle knížku jsem si chtěla už dlouho přečíst. Zaujal mě popis a hlavní obálka. Musím říct, že knížka je příjemná. Žádné dech trnoucí drama, ale i tak akční. Děj stále v pohybu.
Asi by mi bylo příjemnější, kdybych neznala vrahouna. Udělala bych to více tajemné. Sice je hned jasné, že za vším stojí někdo výše postavený,ale i ten zabiják mohl být více neznámí.
Takhle to je taková napínavá romantika :-)

08.06.2020 3 z 5

Království mrtvých Království mrtvých Pavel Korněv

Druhý díl krásně navazuje na první. Nikde se neztratíte. Jsou tam vždy vtipné momenty. John je takový normální :-). Hezky ho naštve, když Malý chlapec již není Malým chlapcem. Přemýšlím, jestli v dalším dílu nebude osvětleno, proč se tam vlastně objevil?? A to jeho domácí zvířátko. Super. Prostě mě ta série vážně baví.

07.05.2020 5 z 5

Úniky Úniky Julie Garwood

Spisovatelka si i v tomto příběhu jede svůj styl.Příběh se krásně a rychle čte, i když je takový jednodušší. Řekla bych, že trochu ztrácí takový ten její vtip a napětí, co měla dřív. I tak knížka nezklamala. Klasika. Agent FBI (či čeho dnes) a krásná a chytrá hackerka. Ona mu pomůže a on ji potom chrání.Nic komplikované, ale milé a čtivé. Oddychovka.

16.02.2018 4 z 5

Řeky Londýna Řeky Londýna Ben Aaronovitch

Řekla bych, že poznávání hlavního hrdiny a samotného příběhu, je opravdu pomalé.Občas to je tak zamotané. Prolíná se tam hodně linií a zároveň se teprve učíte poznávat Peterovu práci.Vlastně jsem moc nepochopila, co bylo důležitější. Jestli vyšetření případu, nebo poznávání všech řek Londýna. Ale i tak je to zajímavá myšlenka a už jsem začala číst druhý díl.

07.07.2017 4 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Opět hezká pohodička. Prostě romantika :-)

04.06.2017 4 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Tenhle díl mě bavil úplně nejvíc :-) Paráda, výborná oddychovka.

04.06.2017 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Prostě Harlequinka. Přesně co jsem od knížky chtěla. Oddychovka. Jen mě mrzí, že ze začátku byla hodně vtipná a potom už tolik ne. I tak se knížka hezky četla a těm dvěma jsem fandila. Bylo příjemné, že hlavní hrdinka nedělá přehnané gesta a scény a je prostě normální.
Mimochodem, ta obálka je skvělá,dá se něco takového půjčit :-D

10.05.2017 4 z 5