Království mrtvých

Co by mohlo být horší než uvíznout ve virtuálním světě? Místo abych si užíval hru, zjistil jsem, že jsem uvězněný v mrtvém těle své postavy. Zachránit se teď můžu jenom jedním způsobem, a to prostřednictvím Svitku vzkříšení. Problém je, že moje šance na to, že ho získám, jsou prakticky nulové. Jsem nemrtvý: vyvrhel bez přátel a jen s vrtošivými spojenci, zato se spoustou nepřátel. A ti jen čekají na to, až budou moct zaútočit. Můj nemrtvý šibeničník tak musí kráčet po ostří nože a jen s podporou ostatních hráčů, kteří brání jeho smrtícímu pádu do propasti. Jsou ale tím, za koho se vydávají? Ve hře není nic snadnějšího než přivlastnit si cizí identitu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439127/big_kralovstvi-mrtvych-e4a-439127.jpg 4.594

Pouť mrtvého 2.

Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Царство мёртвых (Carstvo mertvych), 2018

Kniha Království mrtvých

Luigi1
19.10.2021

Druhý díl lepší než první,ale něco mi tam chybí,ale nemůžu přijít co to je,snad na to přijdu u dalšího dílu.

Luigi1
17.10.2021

Dobře napsané a podané pro hráče těchto her.

denniys
04.07.2021

Tento díl mě bavil víc než díl první. Johnův příběh se rozvíjí na plné obrátky, Isabel a Neo jsou také super a vše krásně svižně plyne směrem ke skvělému konci.

Awča
31.12.2020

Druhý díl je ještě o něco lepší než předchozí. Čte se dobře, slupla jsem ho jak malinu.
Jsem opravdu zvědavá na završení příběhu.

Turlogh
17.12.2020

Opět vcelku povedené pokračování série, čte se velmi dobře, tzv. jedním dechem, pro fanoušky RPG her a fantasy mohu doporučit, příznivci LitRPG si mohou klidně ještě jednu hvězdu v hodnocení přičíst. Howgh.

lassse
13.10.2020

Po úvodním nadšení z prvního dílu jsem z toho druhého měl na začátku dost rozpaky. Naštěstí se to v druhé části knihy správně "rozjelo" a již si to užíval.

Lethania
26.08.2020

O hvězdičku lepší díl než ten předchozí, ale stále se mi to zdá jaksi podobné ostatním LitRPG knihám. Příběh je zajímavý, ale místy je pomalý až nudný. Bitvy jsou dobře zpracované. Je dobře, že autor z hlavního hrdiny nedělá neporazitelnou postavu, což by pak bylo vše už jasně dané. Konec mě moc nepřekvapil, tak nějak jsem to očekávala, tak uvidíme, jak se s tím John popere v dalším díle.

davidurban1973
19.07.2020

Opět perfektně zpracovany příběh. Precteno jedním dechem. Vřele doporucuji.