Království mrtvých

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Co by mohlo být horší než uvíznout ve virtuálním světě? Místo abych si užíval hru, zjistil jsem, že jsem uvězněný v mrtvém těle své postavy. Zachránit se teď můžu jenom jedním způsobem, a to prostřednictvím Svitku vzkříšení. Problém je, že moje šance na to, že ho získám, jsou prakticky nulové. Jsem nemrtvý: vyvrhel bez přátel a jen s vrtošivými spojenci, zato se spoustou nepřátel. A ti jen čekají na to, až budou moct zaútočit. Můj nemrtvý šibeničník tak musí kráčet po ostří nože a jen s podporou ostatních hráčů, kteří brání jeho smrtícímu pádu do propasti. Jsou ale tím, za koho se vydávají? Ve hře není nic snadnějšího než přivlastnit si cizí identitu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439127/big_kralovstvi-mrtvych-e4a-439127.jpg 4.4121
Série:

Pouť mrtvého 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Fantom Print
Originální název:

Царство мёртвых (Carstvo mertvych), 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (22)

Kniha Království mrtvých

elenai
18.06.2022

Mám velký problém s touto sérií, a to ten, že ji prostě nepovažuju za LitRPG. Těch prvků, kterými se tento žánr vyznačuje, se objevilo velmi poskrovnu. Stručně napsáno - prostě mi nepřijde, že je autor ve hře a kniha se žanrově spíš přikláněla k slabší hrdinské fantasy. K tomu byl děj místy dost zmatený a dialogy postav dost povrchní a často se opakující fráze, kterými chtěl autor zvýraznit své postavy, byly spíš otravné. Do toho malý chlapec Neo, co to jako mělo znamenat? Strašně by mě zajímalo, za jakým účelem byla tato nehráčská postava autorem vytvořena. Přesto všechno jsem knihu dočetla. A ano, celkem mě stále zajímá, jak se bude děj vyvíjet, takže do dalšího dílu půjdu taky. Ale chraň Johna Doea Temná strana, jestli to nebude aspoň o chlup lepší! 50%

Lacie
01.04.2022

Druhý díl nezklamal, John zahodil začátečnickou nejistotu a krosí si to knížkou za Svitkem vzkříšení. Ne vše jde podle plánu, do cesty se mu staví různé odbočky a nepřátelé, jeho postava však získává na síle. Mladší kostěj, to už je lepší, než smradlavý zombík. A pozor, utrousí i několik vtipů!
Konec je trochu překvapivý, i když vlastně kdo by čekal, že to bude tak jednoduché, že? Já sice ano, ale už jsem poučena a jdu na další díl, více Johna, Strašáka, Nea, Isabelly i pana Lloyda!


DaNDee
29.03.2022

(+ SPOILER) A tady navážu na svůj předchozí komentář k jedničce - Je to prostě přepáleně cítit young-adultem! Dále i kvůli nezáživnému paralelnímu propojení příběhu lotra s vlastním životem hrdiny musím hodnotit nízko. O tom, že Korněv umí vtáhnout do děje nikdy nebylo pochyb. Avšak kdyby dokázal propojit počítačovou hru s životem a my se tak báli o zdraví hlavního hrdiny více, prožívali bychom tento fantasy thriller trhák mnohem plněji!

Luigi1
19.10.2021

Druhý díl lepší než první,ale něco mi tam chybí,ale nemůžu přijít co to je,snad na to přijdu u dalšího dílu.

Luigi1
17.10.2021

Dobře napsané a podané pro hráče těchto her.

denniys
04.07.2021

Tento díl mě bavil víc než díl první. Johnův příběh se rozvíjí na plné obrátky, Isabel a Neo jsou také super a vše krásně svižně plyne směrem ke skvělému konci.

Awča
31.12.2020

Druhý díl je ještě o něco lepší než předchozí. Čte se dobře, slupla jsem ho jak malinu.
Jsem opravdu zvědavá na završení příběhu.

Turlogh
17.12.2020

Opět vcelku povedené pokračování série, čte se velmi dobře, tzv. jedním dechem, pro fanoušky RPG her a fantasy mohu doporučit, příznivci LitRPG si mohou klidně ještě jednu hvězdu v hodnocení přičíst. Howgh.

1