kachis kachis komentáře u knih

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Hezké oddechové čtení. Po dočtení jsem hned musela sáhnout po dalším dílu. ???? Románek jak má být. ????

31.01.2020 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Přečteno za dva dny. Kniha se hezky četla a děj ubíhal. Do chmurných dnů byla bezva společnice. :)

30.09.2019 4 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Pohodové letní čtení. :)

27.07.2019 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Na Harrym jsem vyrostla. Je nepopsatelný, jak jsme vyhlíželi další knihy a filmy ještě nebyly. Harry je miláček a doporučuji k přečtení pro každého. :)

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Ten konec je mordor. Na hodnocení bych ráda použila slova z názvu.... Kurva dobrá kniha. :D

Sestry Sestry Bernard Minier

Servaz má moje sympatie i přesto, že je občas mimo. Super čtení.

Tma Tma Bernard Minier

Tak dobře psaná kniha, vlastně celá série, že jsem tomu propadla a pár dní po přečtení jsem byla vyloženě vyhrabaná. Bála jsem se, že mě někdo pozoruje, když spím. :D

Kruh Kruh Bernard Minier

Od přečtení této knihy se bojím Hirtmanna. :D

Mráz Mráz Bernard Minier

Z počátku se mi kniha nečetla moc dobře, ale od prostředka se to tak rozjelo, že jsem nemohla přestat číst, dokud jsem nedočetla. :)

26.04.2019 4 z 5

Poslední zkouška Poslední zkouška Hans Rosenfeldt (p)

Bože, to je série, která se čte jedním dechem. Během 14 dnů celá přečtená a nedočkavě vyhlížím překlad dalšího dílu. Sebastian je moje srdcovka. :)

26.04.2019 5 z 5

Němá dívka Němá dívka Hans Rosenfeldt (p)

Další pokračování mrazivé kriminálky s milovaným Sebastianem. :)

26.04.2019 4 z 5

Hrob v horách Hrob v horách Hans Rosenfeldt (p)

Tento příběh mě úplně nenadchl, ale Sebastian se na čtyři hvězdičky vynasnažil. :)

26.04.2019 4 z 5

Učedník Učedník Hans Rosenfeldt (p)

Tato kniha se mi četla líp než první díl a do Sebastiana jsem se zamilovala. :)

26.04.2019 4 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Knihu jsem začala číst na doporučení. Zprvu jsem se do ní nemohla vůbec začíst a nebýt mi doporučena, tak bych ji odložila a dost bych litovala. Ten konec je legendární. :)

Pouto Pouto Anna Todd

Všem slečnám, dívkám i ženám doporučuji k přečtení. Příběh, který chytne za srdce... já si u něj uvědomila, že jsem mohla dopadnout stejně jako Tessa, akorát já se od svého Hardina odpoudala dřív, než to bylo už nemožné :) U čtení sice ukápla i slza, ale bylo to boží. :)

Tajemství Tajemství Anna Todd

Celá série After se mi dobře četla a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Však nejlepší kniha z celé série byla ta první - Polibek.

Přiznání Přiznání Anna Todd

Druhý díl série After mě nadchl míň než díl první, proto dávám 4 hvězdičky. Rozhodně stojí za přečtení :)

Polibek Polibek Anna Todd

Ze zvědavosti o co jde jsem se do knihy pustila po shlédnutí ukázky v kině, která vypadala zajímavě a teď v jarním období mě oslovila. Knihu jsem však přečetla za 2 dny - četla jsem pořád, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Příjemný netradiční románek, který neurazí. Ovšem kniha ve mě dojem zanechala a tento první díl musím hodnotit z celé série jako nejlepší. Celá série přečtena za 9 dní. Musím dát 5 hvězdiček, i když nejsem taková mladice, jako hlavní hrdinka. :)