kačenka80 kačenka80 komentáře u knih

Cizinky ve vlaku Cizinky ve vlaku Lisa Unger

Napínavá kniha kde byly některé věci předvídatelné ale konec překvapil. Kniha se četla lehce a odhalovala postupně temná tajemství.

17.05.2022 4 z 5

Ve stínu Ve stínu Dominik Dán

Dánovka jako vždy perfektní a přečtena jedním dechem.

01.02.2022 5 z 5

Na okraji propasti Na okraji propasti Bernard Minier

Plno zbytečných stran s nedůležitými informacemi. Technika jak jde kupředu je strašidelná a je hrozné co vše se dá dovědět. Nebylo to nic nového a převratného. Zápletka překombinovaná a přečteno jen s donucením.

10.08.2021 3 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Celkem nudná kniha i styl psaní. Neustálé rozepisování nudných a někdy zbytečných věcí dalo knize 460 stran. Čekala jsem strhující příběh a tajemno. Konec knihy byl lehce předvídatelný velice brzy. Tohle u hororu nebo thrilleru ani neleželo.

30.11.2020 2 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Po dlouhé době zajímavé téma. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Překvapila nejen námětem ale také koncem. Sci-fi nemusím ale vřele doporučuji. Čekala jsem nudnou paničku co se stará o dětičky ale kniha mi vyrazila dech.

07.10.2020 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Výhodou byly krátké kapitoly. Byla to spíše oddychovka než kniha plná napětí. Velice brzy bylo jasné jak to asi je a dopadne. Kniha byla psaná nejdříve z pohledu Millie a potom z pohledu Niny. Konec byl trochu přitažený za vlasy.

12.03.2024 4 z 5

Dáma kontra strelec Dáma kontra strelec Dominik Dán

Asi nejlepší Dánovka. Pilot, modelka, vrah, Krauz a jeho tým. Vyřeší jednu starší vraždu prostitutky.

02.08.2023 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Ze začátku bylo těžké orientovat se kdo je kdo a kde. Zbytečně komplikovaný a za vlasy hodně přitažený příběh. Nápad super ale nešťastně podáno. Plno nepochopitelných a nelogických věcí co nejen hrdinové dělali. Přijde mi to jako parodie nebo výsměch policii.

26.06.2023 2 z 5

Noční návštěvník Noční návštěvník Jeffery Deaver

Deaver super jako vždy. Nikdy nic není jak vypadá.

31.05.2023 5 z 5

Pokojská Pokojská Nita Prose

Celkem nuda. Pokojská, která je mimo realitu a nechápe vůbec nic a vychovává ji babička. Vražda, policie a pokojská, která je jako z jiné planety. Nemá to spád, napětí a zbytečné vracení se k minulosti aby měla kniha hodně stránek. Nápad dobrý ale autorka neumí vytěžit to napětí a nervozitu do konce jak to dopadne.

03.04.2023 2 z 5

Dvě hrsti života Dvě hrsti života Katharina Fuchs

Kniha je hezky napsaná bez popisování mučení a týrání lidí ve válce. Jde o příběhy dvou žen, které se nakonec protnou. V knize je láska, smutek a vše co k životu patří ale navíc ještě 2 světové války co hrdinky zažily.

20.07.2022 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Začátek celkem nudný a utahaný. Potom se to zlomí a je to trochu napínavé ale konec je dořešen hodně rychle. Nápad dobrý ale nedotažené do konce.

25.04.2022 3 z 5

Sára Sára Dominik Dán

Stará známa parta řeší další případ. Zbohatlíci co neví roupama dělat. Dán jako vždy perfektní a přečten jedním dechem :-D

04.04.2022 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Nápad na knihu byl zajímavý ale vyšla z toho tuctová červená knihovna. Muž, žena jedna postel a postupné sbližování. Nejvíce mi vadil styl psaní a označení osoby která právě mluví.

21.02.2022 2 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Kniha plná zvratů ale s odhadnutelným koncem. Není vše tak, jak na první pohled vypadá. Kniha se čte lehce a jedním dechem :-D

15.09.2021 4 z 5

Nevinným sa neodpúšťa Nevinným sa neodpúšťa Dominik Dán

Dán jako vždy perfektní. Parta kamarádů a mrtvola. Nic není jak vypadá. Přečteno jedním dechem. Knihy od Dána se nedají odložit dokud se nedočtou :-D

22.06.2021 5 z 5

Nevíš dne, nevíš hodiny Nevíš dne, nevíš hodiny Dominik Dán

Další pecka od Dána. Krauz řeší zapeklitý případ mrtvoly, která ještě není a poté kdo je vrah. Přečteno jedním dechem jako vždy :-D

14.05.2021 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Začátek mi přišel moc nudný. Potom se to trochu rozjelo ale čekala jsem mnohem víc. Je pravda, že kniha byla mnohem lepší než film, který jsem si po dočtení zkoukla.

13.04.2021 3 z 5

Mechanický pomeranč Mechanický pomeranč Anthony Burgess

Všichni nejen tady knihu hodně chválí. Mluva mi nevadila ale čekala jsem pecku podle recenzí a vychvalování a nic. Jsou knihy tisíckrát lepší. Velké zklamání.

17.03.2021 1 z 5

Smrt na druhém břehu Smrt na druhém břehu Dominik Dán