kacenka7206 kacenka7206 komentáře u knih

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Divergence se mi líbila víc, už to nebylo ono.

30.03.2015 3 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Samozřejmě super, velice dobře se to čte a rychle to ubíhá. :)

01.09.2017

Stříbrná židle Stříbrná židle C. S. Lewis (p)

Dobrý díl. :)

27.08.2017 4 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Začátek knihy mě vůbec nebavil, ale jelikož jsem si knihu již koupila, tak jsem to nechtěla vzdát. Jsem ráda, pak už mě to začalo bavit.

20.06.2017 3 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Úžasné, naprosto neuvěřitelné zakončení! Okamžitě jdu na poslední díl.

13.06.2017 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Každým dílem je to napínavější a lepší. Naprosto super série!

08.06.2017 4 z 5

Legenda Michael Jackson - král popu v dokumentech a fotografiích Legenda Michael Jackson - král popu v dokumentech a fotografiích Jason King

Super životopis a ty lístky na koncerty, pecka.

Čas opovržení Čas opovržení Andrzej Sapkowski

Díl od dílu lepší a lepší.

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Naprosto úžasná kniha. Nemám slov.

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Zajímavá poutavá kniha, byla pěkně napsána, dobře se četla. Dobrý příběh.

30.01.2017 4 z 5

Rozkaz zabít Rozkaz zabít James Dashner

Ze začátku jsem se vůbec nechytala, ale je dobré zjistit, jak erupce vznikla. Konec mě zaskočil, tohle jsem vůbec nečekala. Kniha byla luxusní, těším se na další.

30.01.2017 4 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Nebavilo mě to, nelíbilo se mi to, přijde mi, že by se do vlezlo všechno do jedné kapitoly, která by měla 10 stran.

Eragon Eragon Christopher Paolini

Krásný příběh, úžasně vypracovaný. Hned mě chytil a až do konce nepustil, přečteno jedním dechem.

07.12.2016 5 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Už nikdy! Hrozný námět, hrozný příběh. S Čapkem asi nemáme stejnou krev.

07.12.2016 2 z 5

Noc na Karlštejně Noc na Karlštejně Jaroslav Vrchlický (p)

První jsem viděla film a to byla asi ta chyba. Moc mě to nechytlo, chyběl mi děj, který ve filmu je.

07.12.2016 3 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

Četlo se to dobře, rychle, bylo to krátké a tady se hodí přísloví ,,V jednoduchosti je krása''. Fakt povedené. :)

07.12.2016 4 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Poezii mám normálně ráda, ale tahle se asi opravdu nepovedla, nebo to nedokážu uznat. I když jsem ji četla 3x, tak jsem doteď nějaké věci vůbec nepochopila, vůbec mě to nezaujalo. Škoda, hodně se o tom mluví, možná jsem čekala víc.

07.12.2016 2 z 5

Těžká hodina Těžká hodina Jiří Wolker

Velmi smutné básně, při některých mi i slza stekla. Wolker měl určitě cit pro tyhle věci, ale přeci jen to nebylo to nejlepší co napsal, proto 3* :)

Král Lávra Král Lávra Karel Havlíček Borovský

Četla jsem kvůli maturitě, jelikož je to krátké, ale mile mě překvapila a někdy si ji přečtu znovu. Pěkná pohádková básnička, přečtená za 15 minut. :D :)

07.12.2016 4 z 5

Maryša Maryša Vilém Mrštík

Pěkný příběh, zajímavý děj, jen se to hůř četlo, protože to je hanácky, ale zvykla jsem si a za hodinku přečtené. :)

19.11.2016 4 z 5