kacenka7206 kacenka7206 komentáře u knih

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Výborná kniha, četla jsem ji kvůli maturitě, ale určitě si ji přečtu ještě někdy, příběh mě bavil, napsané to bylo parádně.

19.11.2016 5 z 5

Maryša Maryša Vilém Mrštík

Pěkný příběh, zajímavý děj, jen se to hůř četlo, protože to je hanácky, ale zvykla jsem si a za hodinku přečtené. :)

19.11.2016 4 z 5

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

Úžasná knížka. Z počátku se mi hůř četla, ale pak jsem si na to zvykla a paráda. Úplně mi změnila pohled na svět.

17.08.2016 5 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Bohužel musím říct, že se mi líbil více Levithanův styl psaní-bohužel, protože jsem si knížku koupila kvůli Johnovi. Knížka se ale dobře četla. Johnův Will byl nepříjemný, neměla jsem ho ráda, byl to člověk, kterého bych za svého kamaráda rozhodně nechtěla a konec nedopadl vůbec tak, jak jsem chtěla nebo očekávala. Přesto je to krásná knížka, a jsem ráda, zež ji mám ve své knihovně.

11.06.2016 5 z 5

Kázání ohně Kázání ohně Francesca Haig

Nesoudím knihu podle obalu, ale ten se fakt povedl. A obsah knihy to samé. Knihu jsem měla přečtenou hned. Krásně se četla a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Brečela jsem, smála jsem se. V tomhle příběhu bylo vše. Humor, štěstí, smutek, romantika, fantazie.. Už ať je další díl, nebo se zblázním.

01.06.2016 4 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Už první knížka mě naprosto dostala do kolen. Neměním názor ani s druhým dílem.

03.04.2016 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Kniha mě naprosto vzala dech. Přečtena okamžitě. Úžasný příběh, krásně napsané. Postavy jsem si hned zamilovala. Nemůžu se dočkat, až si přečtu zbylé díly.

22.03.2016 5 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Byla to velice pěkná knížka, velice dobře se četla. Děj byl pěkný, ale místy nudný. Asi mi úplně nesedl styl psaní autorky, protože se tam omylaji furt ty samé pocity do kola a to mě začalo nudit. Jinak moc pěkná knížka a určitě doporučuji.

07.02.2016 3 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Nemám ráda detektivky, ale jelikož se mi líbí styl psaní Rowlingové, tak jsem to chtěla zkusit. Je pravda, že to bylo občas nudné, ale jinak mě to vtáhlo do děje a nemohla jsem přestat číst. Až do poslední kapitoly jsem netušila, kdo je vrahem. Dobrá knížka! :)

12.01.2016 4 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Na tuhle knížku jsem se těšila dost dlouho, takže jsem měla vysoké očekávání, ale knížka mě nezklamala. Děj mě okamžitě pohltil a přečetla jsem ji za den. Jen ta poslední povídka mě trochu zklamala, kvůli těm andělům mi to přišlo až trochu jako magie, což se do takových knih nehodí. Dávám 5 hvězd, protože tak dobrou knížku jsem už dlouho nečetla.

27.12.2015 5 z 5

Odpusťte mi, váš Leonard Odpusťte mi, váš Leonard Matthew Quick

Příběh nic moc, ale bylo to dobře napsané, dobře se to četlo. :)

13.10.2015 3 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Konec té knížky mě dostal, nevěděla jsem, jestli mám brečet štěstím, nebo smutkem. Krásně napsaná, přečetla jsem ji okamžitě. Chytlavá, nevím jak víc ji pochválit.

26.09.2015 5 z 5

Oliver Twist Oliver Twist Charles Dickens

Líbila se mi.

03.07.2015 3 z 5

Četla jsem jako povinnou četbu na maturitu a vybrala jsem dobře. Líbila se mi :)

15.06.2015 3 z 5

15.06.2015 3 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Pekne se to cte, mam to rada :)

05.06.2015 4 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Kniha se necetla nejlip, ale byla rychle prectena.

05.06.2015 2 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Příjde mi, že ta kniha neměla zápletku, jenomže tak jak to píše John Green, tak mě to bavilo, tu knihu jsem přečetla hned, je krásná. 4*

01.05.2015 4 z 5

Nic moc zajímavého, 2*

22.04.2015 2 z 5

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Kennilworthy Whisp (p)

Trochu slabší, ale číst se to dalo. 2*

22.04.2015 2 z 5