JustWomen JustWomen komentáře u knih

Hadí oči Hadí oči Isabella Maldonado

Moc jsem si čtení užila, Nina to neměla v životě lehké a proto oceňuji ten konec. Akorát si říkám, zda bude, v případě pokračování, každý její další případ tak hluboce osobní.
Well done.

27.06.2022 5 z 5

Celá pravda Celá pravda Cara Hunter

Fawley mě bere za srdce, ta jeho pokora, skromnost, těhotenství Alex. Tato dějová linie byla super, ale zápletka se sexuálním obtěžováním mě "obtěžovala", čekala jsem, že se to nějak propojí s hlavním dějem, ale ono nic. Ale i tak super čtení, paní spisovatelko.

22.06.2022 4 z 5

V temnotě V temnotě Cara Hunter

Fakt moc dobré čtení, originální postavy, zápletky, vztahy... už to vypadalo na 5 hvězdiček, ale jednu hvězdu dolů za ten konec. Toto prostě bylo podcenění čtenáře, vysvětlení bylo úplně mimo, nereálné a přehnané ve snaze o nepředvídatelný konec.
A nebylo vysvětleno, proč se vrtěl, když seděl na kolenou...

18.06.2022 4 z 5

Jestli to řekneš... Jestli to řekneš... Gregg Olsen

Špatná volba, jednoduchý popisný styl psaní se mi nelíbil. Nesympatické postavy, zvrácené zápletky a skutečnost, že si už velké děti a dospělí nechají něco takového líbit, nepředstavitelná. Měli tolik možností ... Kniha mě připravila o čas a dobrou náladu, toď vše.

14.06.2022 1 z 5

Iluze Iluze Camilla Läckberg

Dvojice podivínů Vincent a Mína mi moc nesedla, ale děj byl opravdu originální a přes velký počet stran se to dobře četlo. Ale konec bych si představovala jinak, zcela jinak.

13.06.2022 3 z 5

Když byla hodná Když byla hodná Michael Robotham

Důstojné pokračování prvního dílu. Cyrus je fakt sympaťák, zápletky jsou povedené a Eviina minulost zajímavá. Psychothriller bez zbytečné krve, který tě o to víc zasáhne.

13.06.2022 5 z 5

Černá smrt Černá smrt Franck Thilliez

Skvělá kniha, originální zápletky, pohřešované dívky, amnézie, ptáci, temno a mrazivo... Začalo to skvěle, ale druhá polovina knihy mi už přišla překombinovaná, a to šokující rozuzlení jsem fakt nechtěla číst.

03.06.2022 4 z 5

Pohřbené lži Pohřbené lži Elle Marr

Zklamání, asi nejslabší kniha s tímto námětem, co jsem četla.

28.05.2022 1 z 5

Stín ve dveřích Stín ve dveřích Tim Weaver

Začátek super, ale čím dále, tím méně se mi to líbilo. Přišlo mi to nastavované a uměle propojované s předešlými díly. Spousta postav a vzpomínek a spousta uměle vytvořených teorií a řešení případů od pasu na základě fotek, to mi přišlo dost nereálné.

28.05.2022 3 z 5

Kdo seje vítr Kdo seje vítr Hans Rosenfeldt (p)

Prostě pecka, maximálně jsem si to užila. Kromě aktuálního zajímavého vyšetřování vražd zcela bombastický příběh Billiho a nakonec i neočekávaný závěr se Sebastian. Já jsem naprosto nadšená, čtivé, originální, plné zvratů, děkuji za zážitek.

22.05.2022 5 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Zase dokonalé, jako celá série.

02.05.2022 5 z 5

Zaříkávačky Zaříkávačky Emanuela Valentini

Zajímavé a originální téma, doslova mě to vtáhlo a přes zmatek v postavách začínajících na G se mi to moc líbilo. Až na ten překotný konec, ten mě zklamal, ale jinak super čtení.

18.04.2022 4 z 5

Tajná manželka Tajná manželka Steve Robinson

Doba, kdy bohatí muži zabíjeli či zavírali své ženy, protože jim nedaly syna, byla v této jednoduché knize popsána nudně a bez fantazie. Neskutečně nesympatické postavy, konec nepřekvapivý.

13.04.2022 2 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Opět skvělé čtení. Promyšlené zápletky, fakt originální a skvěle propojené. Zase jednou kniha, která mě oslovila, nic laciného, postavy super...

09.04.2022 5 z 5

Chladné stopy Chladné stopy Sharon Dempsey

Ačkoliv mám ráda historii, zrovna období IRA není moje oblíbené. Vadilo mi také, že se tam několikrát opakovaly popisy a vysvětlování stejných situací a zápletek.
Ale jinak super čtení, napínavé, propojení historie a současnosti, doporučuji.

09.04.2022 4 z 5

Zpřetrhaná pouta Zpřetrhaná pouta Linda Castillo

Přečteno jedním dechem, já to amišké prostředí miluji, moc se těším na další díly.

05.04.2022 5 z 5

Co oči nevidí Co oči nevidí Betsy Reavley

Nesedlo, nepobavilo, škoda slov.

01.04.2022 odpad!

Lov Lov Bernard Minier

Bez násilně působících poznámek o covidu a příliš rozsáhlých a nezajímavých vedlejších pasáží by to bylo mnohem lepší. Ale i tak průměr.

28.03.2022 3 z 5

Než udeří stín Než udeří stín J. D. Robb (p)

Váhám co napsat... nechápu, proč je tam ta podivná budoucnost, neustálé popisy oblečení a účesů. A bylo to až příliš úspěšné vyšetřování, kde se všichni neustále chválili a poplacávali a chápali a kde, a to i při ostré akci, všichni měli čas na jídlo a kávu... Ale mělo to něco do sebe, tak dávám průměr za originalitu.
Jdu si dát kafe, ale další Dallasovou si už nedám.

20.03.2022 3 z 5

Tajemství škorpiona Tajemství škorpiona Lincoln Child

Přišlo mi to hodně amatérsky napsané, k tomu přitroublé postavy, dětinské rozhovory, reakce hodné žáků základní školy a ne agentů FBI. Celé špatně.

14.03.2022 1 z 5