JustWomen Online JustWomen komentáře u knih

Kukačka Kukačka Camilla Läckberg

Nedočteno, nedokázala jsem se prokousat těmi nezajímavý nezapamatovatelnými postavami a zápletky mě taky nezaujaly, přišlo mi to staromodní a nudné. Nedávám hvězdy, ale přestávám se trápit a končím.

28.10.2023

Příchuť zla Příchuť zla Wendy Dranfield

Na 3. díl jsem se moc těšila a jsem spokojená. Je to skvělá série, moc se mi líbí prolínání osobních příběhů Madison a Natea s aktuálním vyšetřováním a toto bylo opravdu hodně zamotané a strhující, doporučuji!!!

27.10.2023 5 z 5

Dívky ve sněhu Dívky ve sněhu Stacy Green

Nová série a slibný začátek. Nikki a její životní příběh se prolíná se současným vyšetřování série vražd, zamotané tak akorát. Konec dobrý a současně dobrý začátek pro další díl. Že by to byla láska..._

25.10.2023 5 z 5

Mrtvý v kostele Mrtvý v kostele Nadine Matheson

Vraždy, mučení, exorcismus, zneužívání, ukradené dítě, to vše tam bylo, a to několikanásobně víc, než se dalo snést. Za mě zkrátit a ubrat, jinak těžké téma - duševní poruchy, dočteno s velkým úsilím.

19.10.2023 3 z 5

Na dně Temné řeky Na dně Temné řeky Leslie Wolfe

Za mě skvělé: originální zápletky, sympatické postavy, nenávist, posedlost, šílené rodinné vztahy, propojení minulosti a současnosti ... Doporučuji!!!

12.10.2023 5 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Byl to drsný thriller, originální, složitý děj, spousta podezřelých, čtivý až do překvapivého konce. Vyšetřování vražd a únosů a k tomu pokračování temného osobního příběhu Josie. Temné čtení, ale doporučuji.

07.10.2023 5 z 5

Perfektní manželství Perfektní manželství Jeneva Rose

Nic pro mě, nesympatické postavy, hlavně Adam, jednoduchý děj a stále dokola omílané zápletky, a tak laciný konec vysvětlený v jedné kapitole. Možná thriller pro americké ženy, ale pro mě rozhodně ne!!!

03.10.2023 2 z 5

Nikdy nepovím Nikdy nepovím Casey Kelleher

Tak toto byl psychothriller, jaký jsem dlouho nečetla. Zpočátku trochu zmatený a nesrozumitelný, ale postupně, jak se informace a vzpomínky doplňovaly, to bylo fakt drsné a až do konce, než vše do sebe zapadlo, nepředvídatelné.

23.09.2023 5 z 5

Zmiz, dokud můžeš Zmiz, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Bylo to zase čtivé, ale jakoby úplně stejné jako první díl. Prostě totéž v bleděmodrém, stejné postavy, prostředí, sériový vrah .... Možná, že jsem to měla pochopit už z těch stejných názvů. Snad další díl bude trochu originálnější.

22.09.2023 4 z 5

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Skvělé čtení, prostě pecka. Postavy, prostředí, zápletky, rodinná tajemství, vztahy, zvraty ani debilní šerif, nic nechybělo. Laurel jsem si zamilovala a moc se těším na další díl.

16.09.2023 5 z 5

Purpurové řeky Purpurové řeky Jean Christophe Grangé

Tak toto bylo šílené, fakt neuvěřitelné a až do konce jsem vůbec nechápala, o co jde. Tak podivné postavy, tak divné zápletky, tak překombinované vraždy, tak za to hvězda dolů.

01.09.2023 4 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Vraždy podle dětské říkánky? Skvělý nápad, jen kdyby to nebylo tak anglické a suchopárné. Epilog vše vysvětlil, ale úspěšnost realizace takového naplánování vražd zdá se mi poněkud nereálná. Styl psaní poplatný své době by mi nevadil, ale za suchopárnost hvězda dolů.
A ještě jedna připomínka - tolik mrtvol v domě a žádný smrad?

30.08.2023 4 z 5

Smrt číhá na jarmarku Smrt číhá na jarmarku Anders de la Motte

Tak toto byla pohoda, taková decentní detektivka, pomalé vyšetřování, krásné popisy, dokonale oblečený gentleman Peter Vinston, žádná brutalita. Svět starožitností, který mi asi bude jinak navždy utajen. Jen konec vyšetřování mi přišel překotný a neuvěřitelný.

29.08.2023 4 z 5

Hotel času Hotel času Emilly Ross

Omyl...

24.08.2023 1 z 5

Hloubka nenávisti Hloubka nenávisti Sharon J. Bolton

Vůbec mě to nebavilo, navíc to bylo celé nesmyslné, požadavky hnutí Na mužích záleží byly odporující si navzájem, přihlouplé a navíc se to vleklo. Ne, toto se fakt špatně četlo, sorry, nedoporučuji.

24.08.2023 1 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

Bylo to důstojné pokračování prvního dílu, tolik nespravedlnosti a špatných rodinných vztahů mi drásalo srdce, ale děkuji za ten závěr, moc se těším na další díly.

21.08.2023 5 z 5

Všechny, které pohřbil Všechny, které pohřbil Victoria Selman

Hodně rozvláčný thriller, vleklo se to a vzpomínky se opakovaly v bleděmodrém a nikam se to neposouvalo. Zajímavý námět, ale zkrátit a změnit konec, ten jsem nepobrala.

18.08.2023 3 z 5

Rudá jako oheň Rudá jako oheň Ursula Poznanski

Drsná kniha, ale fakt mě to bavilo. Temnota a zlo v největší míře, ale přišlo mi to věrohodné a úplně mě to pohltilo. Šílený příběh konce lásky s Danielem ospravedlňuje takovou pomstu, napínavé až do konce, doporučuji.

14.08.2023 5 z 5

Šedá jako popel Šedá jako popel Ursula Poznanski

Skvělý thriller, pomalejší rozjezd, ale pak to dostalo spád a napětí. Myslela jsem, že je Cara paranoidní, ale měla pravdu, jen nechápu, že se pletla do aktuálního případu. Doporučuji a hned jdu na další díl.

12.08.2023 5 z 5

Horší než smrt Horší než smrt Susan Walter

Četlo se to dobře, ale kde bylo vyšetřování vraždy? Nikde, úplně se ztratilo, thrillerem bych to nenazvala. Ale vtáhlo mě to do děje, dobré postavy a zápletky, ale viníka jsem odhadla hned po jeho objevení na scéně. Úplný konec to ale zase pokazil, proč tak červeně?

09.08.2023 3 z 5