JustWomen JustWomen komentáře u knih

Kostlivec Kostlivec Luanne Rice

Jednoduché čtení a trochu naivní zápletky, je to spíš takový thriller pro ženy, jak se někdy píše. Nějak mě to neoslovilo, za mě průměr.

02.06.2023 3 z 5

Nářek drozda Nářek drozda Tim Weaver

Hodně dobré čtení, odložené případy a hledání pohřešovaných osob jsou moje srdcovka. Propracované zápletky, prolínání událostí a osob dávné minulosti, nedávné minulosti a současnosti, jen doporučuji pamatovat si jména, protože těch postav tam bylo fakt hodně a musela jsem se vracet a dohledávat, kdo je kdo. Napínavé, logické, David Raker jak má být. Těším se na další díl.

30.05.2023 5 z 5

Její poslední výdech Její poslední výdech Robert Dugoni

Začátek nic moc, ale čím dál tím se mi to líbilo více. Pletly se mi postavy, ale nakonec jsem se nemohla odtrhnout. Kouknu se po prvním dílu, doporučuji přečíst postupně.

24.05.2023 4 z 5

Vražda na hřišti Vražda na hřišti Catherine Shepherd

Nic nového, originálního a napínavého. Spousta postav, podezřelých a spousta ztraceného času.

18.05.2023 2 z 5

Nenápadný vrah Nenápadný vrah James Carol

Bylo to takové zpomalené a prodlužované různými nepodstatnými popisy. Nechápu, že to vyšetřovali už 3 roky a museli počkat, až Wintera napadne odkud začít? Sotva průměr.

15.05.2023 3 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Bylo to dobré, čtivé, HH se nezměnil a způsob vraždění byl opravdu originální. Odkazy na hudbu mi nevadily, jen těch podezřelých a zvratů na konci bylo trochu moc, ale chápu, že nás autor chtěl poplést. Dobrá práce pane Nesbo.

10.05.2023 4 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Trochu zdlouhavé a předvídatelné, ale i tak to stálo za přečtení.

03.05.2023 4 z 5

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

Úžasné čtení, tak brilantně napsáno, jednoduchý děj ve slepé uličce a úplně mě to pohltilo. Způsob psaní, vykreslení postav a vztahů, zápletky, bez zbytečných vedlejších dějů a odboček.... prostě se klaním a jdu shánět ostatní knihy autorky.

01.05.2023 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Nebylo to špatné, ale vyšetřování se vleklo a neustálé oslovování "šéfko" mi fakt lezlo na nervy. A jako skoro ve všech knihách autorky mě motiv k tolikému zabíjení nepřesvědčil.

26.04.2023 3 z 5

Našeptávačova hra Našeptávačova hra Donato Carrisi

Zamotané a podivné, ztrácela jsem se v ději a postavách a přišlo mi to nesmyslné. Otevřený konec a řádné rozuzlení, jako vždy. Toto prolínání skutečnosti a virtuální reality není můj šálek kávy,

18.04.2023 2 z 5

Vražda s nápovědou Vražda s nápovědou Catherine Shepherd

Taková nenáročná četba, docela zajímavá, pokud u toho člověk moc nepřemýšlí... protože jinak ty hádanky takto uhádnout na první či druhou dobrou byl nesmysl. A vůbec jsem nepochopila, proč se vlastně vraždilo.

16.04.2023 3 z 5

Vězeň Vězeň S. R. White

Tak to byl boj to dočíst, ale nakonec ten těžkopádný děj, nesympatické postavy, nezajímavé zdlouhavé popisy a vysvětlování došly do uspokojujícího konce. Ale styl psaní podivný .

14.04.2023 2 z 5

Než jsi zemřel Než jsi zemřel Camilla Grebe

Chtěla jen konečně uklidit věci bývalého manžela, v podstatě empatického a milého člověka s nímž prožila mnoho let. Tak toto bych nechtěla zažít, mrazivé a drsné, pravda o minulosti prosakuje a umírají lidé, rozbíjí se vztahy, bortí se všechny jistoty.

08.04.2023 5 z 5

Obřad Obřad Carmen Mola

Většinou při vyšetřování vražd policisté či detektivové nedokážou jíst ani spát, tady stíhají jíst v luxusních restauracích, pít grappu a užívat si drsný sex. Super čtení plné zvratů, originální vraždy a související zápletka Elenina syna taky skvělá. Těším se na pokračování.

04.04.2023 5 z 5

Muž z labyrintu Muž z labyrintu Donato Carrisi

Originální psychothriller s králíčkem, co na to říct? Překombinované, temné, matoucí a nesrozumitelné. Dvě hvězdy za originalitu a překvapivý konec.

02.04.2023 2 z 5

Sokolník Sokolník Isabella Maldonado

Skvělá kniha, skvělá série, moc jsem si to užila. Isabello Maldonado, doufám, že už brzy bude další díl, vlastně další díly, protože je to super čtení za odměnu.

30.03.2023 5 z 5

Netečnost Netečnost Camilla Grebe

Klobouk dolů, úžasná kniha, čtivá a originální, a to jak postavy, tak děj, tak způsob psaní. Nutí k zamyšlení, zejména nad vlivem sociálních sítí. Napínavá od počátku do konce, spíše psycho než krimi.

28.03.2023 5 z 5

Aquitania Aquitania Eva García Sáenz de Urturi

Sérii Sněžné město jsem zhltla jedním dechem, toto bylo trochu jiné kafe, nedala bych tomu nálepku thriller, byl to historický román plný zvratů, lásky, intrik, zrady a smrti.

26.03.2023 4 z 5

Penzion Penzion Robin Morgan-Bentley

(SPOILER) Zosnovala únos vlastního dítěte... hnus, neměla žádný důvod, ohrozila dítě, je to zrůdné a zasloužila si horší trest. Kniha se špatně četla a všechny postavy byly fakt nesympatické.

21.03.2023 2 z 5

Tajnůstkáři Tajnůstkáři Sandra Brown

Čtivé, ale spousta podivných zápletek, např. ohledně těhotenství Arden, vztahu Ledgeho s Crystal, účasti osob na loupeži. Za mě byl závěr překroucený a nevěrohodný, proč by to tam nechala?

16.03.2023 4 z 5