Jita160 Online Jita160 komentáře u knih

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Skvěle napsaná romanťárna s vtipem a pěknou zápletkou.
Šéf a jeho zaměstnankyně k čemu to může vést?... Samozřejmě ke spalující vášní. Gia a Rush se postaví k těhotenství zodpovědně i když se ukáže, že to je ten nejmenší problém ,který je čeká.
Super čtení pádím na pokračování.

01.10.2023 5 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

S Whitney jsem zatím nikdy nešlápla vedle. Její knížky jsou humorné ,sexy a tááá romantické.
Chloe prožije nezapomenutelnou noc,sexy maraton s úplně cizí mužem. Vyvrbí se z něho její nový šéf a syn královské rodiny. Vzájemná spolupráce a následky nocí je však vtáhnout do vztahu v kterém ani jeden neumí chodit. Tyler začíná vztah se všemi následky a Chloe se musí naučit žít v hledáčku novinářů a záři reflektorů díky jeho původu.
Dokáží v tomto chaosu najít sílu lásky?

01.10.2023 4 z 5

Princezna a hráč Princezna a hráč Ilsa Madden-Mills

(SPOILER) S těmito žlutými knížkami rozhodně neuděláte chybu .Spisovatelka píše humornou formou, která se neomrzí
a moc dobře se čte.
Náhodná setkání ,sex na jednu noc a neplánované těhotenství vždy pořádně zamíchá kartami.
Mrkev a hrášek jak je nazval Jasper jsou přes všechny svá traumata z dětství schopni najid silu a otevřít se tomu druhému i když je to velmi bolestivé.
Díky svým skvělý kamarádům je tato začínající cesta pro oba snažší.

26.09.2023 4 z 5

Kráva a kretén Kráva a kretén Jana Slaninová

Po této knížce sáhnete asi hlavně kvůli jejímu názvu....dost dobrý.
Ale nemělo by to tak být.Tento krásný příběh ukrývá sílu lásky a to nejen mezi ženou a mužem ,ale i mezi nejlepšími kamarádkami.
Z části je to velmi humorný příběh o srážce dvou meteoritů, výbušný ,bouřlivý a srdcebolný. Kráva a kretén dali těmto označením úplně nový význam.
Ukazuje se, že láska má mnoho tváří a záleží jak silní dokážeme být aby jsme to protějšku ukázali.

20.09.2023 4 z 5

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

Jeden z nejčastějších ,předvídatelných,erotických příběhů, kterých jsem přečetla mraky.
Ale.......tento byl tak boží a mňamózní, prostě v něčem jiný.
Příběh vás blaženě vtáhne do dětské lásky ,která se samozřejmě rozhoří až v dospělosti.
Vtipné ,svižné, romantické a tak sexuchtivé čtení.
Rozhodně doporučuji moc jsem si tu knižku užila.

19.09.2023 5 z 5

S láskou, Chloe S láskou, Chloe Alessandra Torre

(SPOILER) Každý příběh od této autorky je úplně jiný... ani tento není výjimkou.
Asi to bylo trochu slabší ,ale za mě originální.
Bohatá, rozmazlená a zhýčkaná Chloe ztrácí půdu pod nohama. Svůj luxusní život, přítele i rodiče. Začíná od začátku a bojuje o svůj nový skromný život i s úplně jinými hodnotami, které dříve vůbec nevnímala. Muž ,který ji vstoupí do cesty je ten poslední ,kterého by si normálně všimla, ale chytí za srdce svojí důvěrou, laskavostí ,odanosti a neskutečnou láskou, kterou k ní cítí. Nezmění ji jen vztah s chudým udržbářem, ale i zjištění, že štěstí a lásku si za peníze nekoupíš.

18.09.2023 4 z 5

Chladný král Chladný král M. V. Jírová (p)

Tak tohle vůbec nebylo špatné!!!
Fantasy skoro nečtu, ale z kombinací s erotikou to mělo pořádnou šťávu. Tady se rozhodně nebudete usmívat spíš vám s Chladného krále budou stát chloupky po celém těle.
Příběh vás zavede do roku 2190 kde vládne Krenuse krutovládce a démon. Jak se říká jaký otec takový syn... jenže když se objeví ta správná žena, která je nevinná a neustále se brání a potlačuje vnitřní strach vše nabere úplně jiný směr. Dominanci ,kterou krutý princ Kardes zahlcuje Mesilii se otočí ve spalující vášeň a oddanost.
Očekávejte příběh o světě kde se vše vrací do dávné minulosti a monstrum ,který si podmaňuje svět svojí silou démona a svými sadistickými choutky.
Brrrrrr!!!!!

13.09.2023 5 z 5

Jsem tu pro tebe Jsem tu pro tebe Lenka Křížová

V tomto již třetím gay romantickém příběhu měli oba kluci opravdu hodně naloženo.
Alexandr byl poškozený zvenku a Mikuláš uvnitř. Potlačovaná sexualita dala zabrat hlavně Sašovi ,který byl jak mezi dvěma mlýnskými koly. Prostě láska k těmto dvoum přišla naprosto nečekaně a oba museli hodně zabrat,prolít potoky slz aby došli k tomu vytouženému... a žili spolu až na věky.
Rozhodně tuto autorku si zařadím mezi své oblíbené a netrpělivě budu očekávat její další knížky ,který mě neskutečně chytly za srdce.

11.09.2023 5 z 5

Dar z nebe Dar z nebe Lenka Křížová

Po přečtení první knížky jsem okamžitě poznala, že tato úžasná spisovatelka píše příběhy přesně podle mého gusta.
Proč zrovna ti nejkrásnější kluci musí být gayové? A proč proboha ne?...ať si taky kluci přijdou na svý:-D.
Proč někteří rodiče rozumí homosexualitě svých synů a jiní jsou jak undervasrmani :-D ?
Jak já těm klukům tu lásku záviděla bylo to tak milý, upřímný ,jiskřivý, sexem nabitý, ale i utrápený a nešťastný. No prostě láska se vším všudy... mňam :-*

11.09.2023 5 z 5

První muž První muž Lenka Křížová

No sakra to bylo krásné letní počteníčko.
Gay romanci já prostě žeru.
Já těm klukům tu lásku tolik věřím. Vím, že mají život na houby jak v minulosti tak teď a tak i v budoucnosti budou muset snášet posměch,narážky a odsuzování ,ale sakra proč? Copak si někdo z nás vybere jakým se narodíme? Úžasný příběh o intimním vztahu mezi Adamem a Jonášem, který mě nutil celou dobu se usmívat a sem tam se i červenat. Jonášovo poprvé nebylo vůbec pěkné ale Adam mu ukázal jaké to je když se s někým milujete z lásky.... Úžasný!!!!
Sexuální scény byly...no peprný,ale o tom to asi je :-D:-D:-D
Další česká autorka která mě ohromila ...děkuji Lenko.

07.09.2023 5 z 5

Pořádný terno Pořádný terno Lauren Blakely

,, jsem pořádný terno a šťastný parchant. Mistr v ovládání ,kterého nic nevyvede z míry. Jsem zamilovaný do své nejlepší kamarádky. Ona je nádherná, úžasná ,smyslná, odvážná, divoká prostě sexuální stvoření. K tomu pekařka ,která udělá mejdan v puse. Rozumíme si jako dvojčata. Jenže zamilovat se do své nejlepší kamarádky znamená, že náš vztah natáhne bačkory. A když i ji srdce konečně praštilo mozek po hlavě tak jí to došlo. Josiii a mě se podaří ten nejlepší recept... smíchá se nová směs těsta, láska, přátelství,sex a štěstí".

06.09.2023 4 z 5

Neodolatelná Neodolatelná Melanie Harlow

Krásná romantická a čtivá pohádka.
Mack finanční ředitel, kterému nevyšlo manželství se stará sám o tři malé dcery. Je úplně pohlcený svojí prací a starosti o rodinu... Naprostý pan úžasňák!!!!
Frannie je milá dcera Mackova šéfa s tím nejlaskavějším i když nemocným srdcem. Sem tam mu pomáhá s výchovou ,ale ráda by byla pro Macka mnohem víc.
Dokáže zaneprázdněný Mack, Frannii odolat a přiznat si, že i on má právo se zamilovat???
Bude k tomu potřebovat tři malé našeptávačky, kterému otevřou nejen oči ale i srdce.

04.09.2023 4 z 5

Doktor Láska Doktor Láska Leisa Rayven

Doktor láska?
Tak takhle si ho rozhodně nepředstavuji. Aplikace, kterou vyvinul pro ty kteří věří ,že jim najde životního partnera na mě nezabrala. Příběh mě od začátku nenadchl, co mě úplně vypinklo je umělá inteligence z které mě do budoucna mrazí. Měla jsem nutkání vlézt do knížky a Tobbymu a Joanně nakopat zadek aby se probrali a užívali si tu vzájemnou přitažlivost a jiskření, kterou si tak dlouho odpírali právě kvůli nízké kompatibilitě.

02.09.2023 3 z 5

Rty s příchutí vína Rty s příchutí vína Aleš Novotný

(SPOILER) Tuto knížku jsem si vybrala hlavně podle jejího názvu (kdo mě zná ví proč :,-). Příjemná třešinka na dortu bylo, že se tento milý příběh odehrává pro mě na tom nejkrásnější místě což ,je Pálava.
Jsem přesvědčená ,že tato love story je pro hodně mladé čtenáře i když je tam i prostor pro rodiče a jejich snahu jak co nejlépe vychovávat své děti a dát jim ten pomyslný prostor k dospívání.
Ukazuje se že homosexualita a pansexuálové nejsou stále přijímání v naší společnosti tak jak by měly.
Moc se mě to líbilo.

28.08.2023 4 z 5

Omega Omega Jasinda Wilder

Rozhodně překvapení!!!!
Příběh nové lásky kde hlavní hrdinové jsou vedlejší postavy Layla a Harrison.
Z osobního strážce se stává princ na bílém koni který bojuje za lásku a život své vyvolé.
Příjemná tečka za touto hodně erotickou sérií.

Beta Beta Jasinda Wilder

Rozhodně zvrácené!!!!
Drsný příběh kde hlavní hrdinka je zhrzená žena, která si vezme co jí patří????
Hodně rozvinutý děj kde jde o holý život. Už to bylo hodně přes čáru ,ale co už.

27.08.2023 3 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Rozhodně žhavost!!!
Napínavý příběh kde hlavní hrdinové jsou sex, orgasmus a dominance.
Prostě dluhy se musí splácet o tom žádná.
Mně se to četlo dobře,prostě erotický román s dobrou zápletkou navíc.

Plamen Plamen Helen Hardt

(SPOILER) 5. díl nás zavede do rozjetého vztahu mezi Jonahem a terapeutkou Melanii. Ona se po svém hrůzostrašném únosu zoceluje a začíná si víc věřit jak po pracovní stránce tak i v citech k Jonahovi. On je velmi dominantní a rád by zasvětil do svého soukromého světa bolestí a rozkoše i Melanii.
Oba a všichni sourozenci se snaží dál najít pachatele co Talona unesli a zneužívali. Jenže každé dveře ,které zatím otevřeli vedli jenom k dalším....no vypadá to ,že konec této série v nedohlednu,ale co už mě se to zatím moc líbí :-D:-D:-D

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

(SPOILER) Nečekala jsem ,že mě bratři Milesovi mohou ještě nějak překvapit.Příběh Christophera a Hayden mě posadil na zadek.
Už jen ten nápad a odvaha všechno opustit ,vzít si batoh na záda a procestovat svět s neznámými lidmi a celý rok se starat jen o to nejdůležitější. Zajistit si víkendovou práci kvůli jídlu, přespání a cestování. I tam na vás může čekat láska.
Chris, který má v životě úplně všechno zjistí, že pokud nemá u sebe Hayden nemá vlastně vůbec nic. Jsou jako den a noc nemůžou být rozdílnější přesto zjistí že nemůžou být jeden bez druhého.
Díky chudému chlapci Eddiemu ,kterým obou přilnul k srdci dokážou oba upustit od svých zásad a rozhodnou se založit rodinu pro které všichni tři tolik touží.

26.08.2023 5 z 5

Quaid Quaid Jay Crownover

Za každým z nás stojí nějaký příběh.
Ten Avettin byl sebedestruktivní. Následovala jedno špatné rozhodnutím za druhým a to jí dohnalo až za mříže.
Advokát Quaide, který se ujal jejího případu byl velmi ambiciózní a šplhal po profesním žebříčku aby se stal partnerem ve firmě.
Avett Quaida naprosto ohromila svojí svobodomyslnosti a chutí stát se lepším člověkem a napravovat všechny své chyby.
Krásný milostný příběh dvou naprosto odlišných lidí ,kteří se milovali natolik že byli ochotní pro toho druhého obětovat svoji práci a dokonce i život.
,, Ona skočila a já jí musím přesvědčit, že dokážu být tím kdo skočí za ní".

13.08.2023 4 z 5