Jiparis Jiparis komentáře u knih

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Opět jeden příběh, který ukazuje, že policie ne vždy pomáhá a chrání. Zajímavý námět, ale celkově mi připadal poměrně rozvleklý.

04.11.2019 4 z 5

Zvuk slunečních hodin Zvuk slunečních hodin Hana Andronikova

Krasny pribeh, mnohovrstevny, psany uchvatnym jazykem, bez patosu. Skoda, ze nemohou nasledovat dalsi.

30.10.2019 5 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Krásně napínavá kniha, kde není mnoho násilí a řeší se spíše otázky svědomí a viny.

27.10.2019 5 z 5

Dusím se ve vlastní šťávě Dusím se ve vlastní šťávě Betty MacDonald

Líbí se mi nadhled, humor a trefná přirovnání.

19.10.2019 4 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

První polovina knihy byla tajemná, napínavá a úplně mě vtáhla do děje. Druhá část a hlavně závěr mi připadal jako od jiného autora .Předvídatelná a plochá zápletka byla pro mě zklamáním.

14.10.2019 4 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Kniha me trochu zklamala. Po nadsenych recenzich jsem cekala vic. Pribeh se mi zdal misty povrchni a nazvy kapitol nadbytecne. Skoda, namet je zajimavy.

10.10.2019 4 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Moc se mi líbilo a autorku budu určitě sledovat. Líbilo se mi vyšetřování, které mnohokrát muselo začít znovu od začátku a udržovalo mě v napětí. Samotný experiment byl trochu z jiného světa.

03.10.2019 5 z 5

Primární důvěra - úhel pohledu Primární důvěra - úhel pohledu Martin Goffa

Líbila se mi Mikyho neúnavná snaha pomoci parťákovi, ikdyž si uvědomuje, že ho vlastně neznal. Zajímalo by mě, co je pravdy na rivalitě gibonů a policistů.

29.09.2019 4 z 5

Kudy vchází světlo Kudy vchází světlo Louise Penny

Kniha má několik poloh a řeší paralelně různé problémy.Mě nejvíce zaujala propletenost politiky, policie a byznysu. Jen to konečné řešení mi připadalo dost nepravděpodobné.

26.09.2019 4 z 5

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

Žít s pocitem viny dlouhá léta musí být peklo. Kniha se četla dobře, jen mě děsí kolik tzv. strážců zákona se takhle může zachovat.

24.09.2019 4 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Hodně stran a napětí, ale nemám ráda knihy s otevřeným koncem.

20.09.2019 4 z 5

Vražedné procedury Vražedné procedury Leonard S. Goldberg

Genetický výzkum je mi velmi vzdálený, ale přesto se kniha dobře četla. Myslím, že etickým dopadům vědeckých pokusů bude třeba věnovat velkou pozornost.

11.09.2019 4 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Co je důležitější? Dostat vraha do vězení nebo hrát podle pravidel? Těžké dilema. Easton Frost se s tím vyrovnal podle svého a má můj obdiv.

09.09.2019 5 z 5

Najdi ji Najdi ji Lisa Gardner

Jaký může být vztah mezi únoscem a unesenou? Zajímavá sonda do pocitů, které ten, kdo neprožil, jen těžko chápe.

06.09.2019 5 z 5

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

Falesny zivot a touha po pomste za to, co se ji prihodilo v detstvi ji promenily ve zmatenou, poranenou zenu.Myslim,ze nakonec we ukazalo,jaka by mohla byt,kdyby zila v normalni rodine.

01.09.2019 4 z 5

Smrtící záře Smrtící záře Stuart MacBride

Dobra detektivka ze skotskeho prostredi se dobre cte a tema drog a korupce zarucuje spravne napeti.

29.08.2019 4 z 5

Hořká sezona Hořká sezona Tami Hoag

Prijmout do rodiny deti k osvojeni je narocny krok a ne vzdy se podari.Pribeh, ktery as kolem rozviji he napinavy a nuti k zamysleni.

23.08.2019 4 z 5

Tiše a přesně Tiše a přesně J. D. Robb (p)

Tema pomsty , nesmyslne krute a navic provedene osobou, od ktere bychom to mozna necekali. Tech mrtvych bylo trochu moc.

17.08.2019 4 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Precteno za jeden den.Moc me zaujala sonda do pocitu lidi nevinne odsouzenych a trpicich domacim nasilim.

15.08.2019 5 z 5

Palác zrady Palác zrady Jason Matthews

Ikdyz na spionazni romany nejsem, tohle se mi moc libilo. Jen Dominika mi pripadala trochu jako nadprirozena bytost, ale cetlo se pekne.

13.08.2019 5 z 5