Vražedné procedury

Thriller z lékařského prostředí, v němž jde především o manipulaci s genetikou. Hlavními hrdiny jsou opět mladá lékařka z patologie Joanna Blalocková a detektiv z oddělení vražd Jake Sinclair, kteří se setkávají při vyšetřování neobvyklého a záhadného případu podivných úmrtí se společným jmenovatelem: všichni nebožtíci se krátce před smrtí podrobili experimentální léčbě v prestižní nemocnici v Los Angeles......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44586/vrazedne-procedury-4I4-44586.jpg 4.630

Joanna Blalocková 7.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, Knižní klub

Fatal Care, 2001

Kniha Vražedné procedury

georginaa
14.10.2020

Další díl patoložky Joanny, tentokrát přijde na poněkud zvláštní shodu. Její mrtví pacienti před smrtí prodělali experimentální léčbu které podlehli. Na pomoc ji přijde Jake detektiv z oddělení vražd. Opět příběh s napínavým rozuzlením.

Jiparis
11.09.2019

Genetický výzkum je mi velmi vzdálený, ale přesto se kniha dobře četla. Myslím, že etickým dopadům vědeckých pokusů bude třeba věnovat velkou pozornost.

Světluška4
30.05.2019

Knihu jsem vzala z knihovny na chatě a moc jsem od ní neočekávala, ale kniha se mi líbila a dobře se četla, konec jsem musela přečíst najednou, protože jsem se nemohla odtrhnout.

adelinka
06.04.2016

voľné pokračovanie knihy Vražedný liek, kde sa tiež vyšetrovania ujme patologička Joanna a detektív Jake. Vyšetrovanie sa začína, keď na stavenisku okrem zavraždeného muža objavia pohrebisko s detskými plodmi....

TaLu
04.07.2015

Opět mne nezklamala kniha ze série od oblíbeného autora. Jeho znalost prostředí z jeho knih dělá uvěřitelné napínavé čtení od něhož se jen těžko odtrhávám, dokud nedočtu.

Laf
14.11.2013

Nejdřív jsem váhala s přečtením této knihy a jsem ráda, že jsem jí četla, neboť je to skvělá kniha, velice dobře napsaná se spoustou zápletek, a to vás nutí jít co nejdříve pokračovat ve čtení :-). Určitě ji mohu doporučit :)

Nikusscha
29.03.2011

Knihu jsem četla a musím říct, že se mi moc líbila. Přečetla jsem ji za týden a musím říct, že se četla jedním dechem. Musím se přiznat, že ne vždy jsem rozuměla těm lékařským poznatkům či nějakým medicínským názvům, ale vždy to v této knize bylo pěkne objasněno a vše bylo srozumitelné. Doporučuji všem!!!