Vražedné procedury

Vražedné procedury
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44586/bmid_vrazedne-procedury-4I4-44586.jpg 4 39 39

Joanna Blalocková série

Thriller z lékařského prostředí, v němž jde především o manipulaci s genetikou. Hlavními hrdiny jsou opět mladá lékařka z patologie Joanna Blalocková a detektiv z oddělení vražd Jake Sinclair, kteří se setkávají při vyšetřování neobvyklého a záhadného případu podivných úmrtí se společným jmenovatelem: všichni nebožtíci se krátce před smrtí podrobili experimentální léčbě v prestižní nemocnici v Los Angeles...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Fatal Care , 2001

maličkán
26.09.2021 5 z 5

Kniha jakož i jiné od autora velice povedená. Špatně se od ní odcházelo. Thriller z lékařského prostředdí - doporučuji.

georginaa
14.10.2020 5 z 5

Další díl patoložky Joanny, tentokrát přijde na poněkud zvláštní shodu. Její mrtví pacienti před smrtí prodělali experimentální léčbu které podlehli. Na pomoc ji přijde Jake detektiv z oddělení vražd. Opět příběh s napínavým rozuzlením.

Jiparis
11.09.2019 4 z 5

Genetický výzkum je mi velmi vzdálený, ale přesto se kniha dobře četla. Myslím, že etickým dopadům vědeckých pokusů bude třeba věnovat velkou pozornost.

Světluška4
30.05.2019 5 z 5

Knihu jsem vzala z knihovny na chatě a moc jsem od ní neočekávala, ale kniha se mi líbila a dobře se četla, konec jsem musela přečíst najednou, protože jsem se nemohla odtrhnout.

adelinka
06.04.2016 4 z 5

voľné pokračovanie knihy Vražedný liek, kde sa tiež vyšetrovania ujme patologička Joanna a detektív Jake. Vyšetrovanie sa začína, keď na stavenisku okrem zavraždeného muža objavia pohrebisko s detskými plodmi....

TaLu
04.07.2015 5 z 5

Opět mne nezklamala kniha ze série od oblíbeného autora. Jeho znalost prostředí z jeho knih dělá uvěřitelné napínavé čtení od něhož se jen těžko odtrhávám, dokud nedočtu.

Laf
14.11.2013 5 z 5

Nejdřív jsem váhala s přečtením této knihy a jsem ráda, že jsem jí četla, neboť je to skvělá kniha, velice dobře napsaná se spoustou zápletek, a to vás nutí jít co nejdříve pokračovat ve čtení :-). Určitě ji mohu doporučit :)

Nikusscha
29.03.2011 5 z 5

Knihu jsem četla a musím říct, že se mi moc líbila. Přečetla jsem ji za týden a musím říct, že se četla jedním dechem. Musím se přiznat, že ne vždy jsem rozuměla těm lékařským poznatkům či nějakým medicínským názvům, ale vždy to v této knize bylo pěkne objasněno a vše bylo srozumitelné. Doporučuji všem!!!