Smrtící prostředky

Rezidenční čtvrtí Los Angeles otřese zničující exploze, při níž zahyne řada teroristů, ale také nevinných lidí, kteří měli tu smůlu, že bydleli v blízkém okolí. Na místo činu je povolána doktorka Joanna Blalocková, soudní patoložka, která má za úkol prozkoumat to málo, co z obětí výbuchu zbylo. Zpočátku se zdá, že k explozi došlo při chybné manipulaci s plastickou trhavinou. Záhy se však nečekaně objeví souvislosti s jiným zločinem - s již dříve spáchanou a dosud neobjasněnou vraždou. Joanna postupně získává usvědčující důkazy nejen díky mravenčí práci v laboratoři, ale především úzké spolupráci s Jakem Sinclairem, detektivem z oddělení vražd. Společně odhalují děsivé spiknutí jisté teroristické skupiny, jejíž vůdce má však mnohem ambicióznější plán, než si původně mysleli. Rozhodl se zavraždit samotného prezidenta Spojených států amerických. Aby Joanna s Jakem přišli věci na kloub a teroristy zastavili, pustí se do nemilosrdného souboje s neúprosně běžícím časem. S nasazením vlastního života se snaží zachránit prezidenta, zabránit škodám a obětem v Los Angeles, a tím vlastně ochránit celý národ. (1. vydání)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68207/smrtici-prostredky-wJM-68207.jpg 423

Joanna Blalocková 6.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Ikar (ČR), Knižní klub

Lethal Measures, 2000

Kniha Smrtící prostředky

Metroušek
24.03.2017

Knížky, které docela slušně začínají, a čím více se blížím konci, tím méně mě baví, a "vyvrcholení" odzívám, ty mám fakt rád.

TaLu
04.07.2015

Pro mne velmi oblíbená série od oblíbeného autora.
Ale musím napsat, že u této knihy jsem se zdaleka tak nebavila, jako s těmi dalšími.
Ovšem přečetla jsem také.
Kdybych neznala ostatní knihy, určitě bych i lépe hodnotila, ovšem znalost dalších autorových knih z této konkrétní, dělá podle mne tu nejslabší v sérii.

ovpana
01.12.2014

Zajímavá kniha o spiknutí teroristických skupin

Ivan F
30.08.2013

Otrasný podpriemerný thriller, ktorý je navyše napísaný bez štipky spisovateľského umu. Jednoznačné sklamanie.