Smrtící prostředky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Rezidenční čtvrtí Los Angeles otřese zničující exploze, při níž zahyne řada teroristů, ale také nevinných lidí, kteří měli tu smůlu, že bydleli v blízkém okolí. Na místo činu je povolána doktorka Joanna Blalocková, soudní patoložka, která má za úkol prozkoumat to málo, co z obětí výbuchu zbylo. Zpočátku se zdá, že k explozi došlo při chybné manipulaci s plastickou trhavinou. Záhy se však nečekaně objeví souvislosti s jiným zločinem - s již dříve spáchanou a dosud neobjasněnou vraždou. Joanna postupně získává usvědčující důkazy nejen díky mravenčí práci v laboratoři, ale především úzké spolupráci s Jakem Sinclairem, detektivem z oddělení vražd. Společně odhalují děsivé spiknutí jisté teroristické skupiny, jejíž vůdce má však mnohem ambicióznější plán, než si původně mysleli. Rozhodl se zavraždit samotného prezidenta Spojených států amerických. Aby Joanna s Jakem přišli věci na kloub a teroristy zastavili, pustí se do nemilosrdného souboje s neúprosně běžícím časem. S nasazením vlastního života se snaží zachránit prezidenta, zabránit škodám a obětem v Los Angeles, a tím vlastně ochránit celý národ. (1. vydání)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68207/smrtici-prostredky-wJM-68207.jpg 423
Série

Joanna Blalocková 6.

Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Ikar (ČR), Knižní klub
Orig. název

Lethal Measures, 2000

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Smrtící prostředky

Přidat komentář
Metroušek
24.03.2017

Knížky, které docela slušně začínají, a čím více se blížím konci, tím méně mě baví, a "vyvrcholení" odzívám, ty mám fakt rád.

TaLu
04.07.2015

Pro mne velmi oblíbená série od oblíbeného autora.
Ale musím napsat, že u této knihy jsem se zdaleka tak nebavila, jako s těmi dalšími.
Ovšem přečetla jsem také.
Kdybych neznala ostatní knihy, určitě bych i lépe hodnotila, ovšem znalost dalších autorových knih z této konkrétní, dělá podle mne tu nejslabší v sérii.


ovpana
01.12.2014

Zajímavá kniha o spiknutí teroristických skupin

Ivan F
30.08.2013

Otrasný podpriemerný thriller, ktorý je navyše napísaný bez štipky spisovateľského umu. Jednoznačné sklamanie.