Virus

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na pánských toaletách v odletové hale losangeleského mezinárodního letiště je nalezen zavražděný neznámý cestující a policie brzy odhalí, že zřejmě šlo o teroristu. Ovšem otázka, kdo a proč ho zabil, znepokojivě zůstává bez odpovědi. FBI požádá soudní patoložku Joannu Blalockovou, aby v přísném utajení provedla pitvu. Doktorka Blalocková ani její partner, detektiv z oddělení vražd Jake Sinclair, dlouho netuší, co všechno se za vraždou skrývá. Potom sanitka přiveze do nemocnice Memorial pacienta s příznaky smrtelně nebezpečné formy neštovic. Umírající muž nakazí přítomný zdravotnický personál včetně Joanny. Obětí přibývá, ze života v izolovaných podzemních prostorách Výzkumného virologického centra se stává noční můra. Ovšem i tento děs je pouze varováním a předzvěstí mnohem horší katastrofy…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4644/virus-4644.jpg 4.235
Série

Joanna Blalocková 9.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

Virus, 2003

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Virus

Přidat komentář
Zlatinka.Emilly
07. února

Tak už je mi jasné, jakým tempem se šíří corona. Jak nebezpečné je, když se zcvoknou lidi, kteří se rozhodli, že pomohou planetě zbavit se lidstva. Možná je corona jen předvoj, co my víme. V knize se široké obyvatelstvo taky nic nedozvědělo.

FofrNožka
25.01.2019

Ne nereálný scénář. Člověk hned sleduje každý pupínek na svém těle. Kniha má spád.


TaLu
04.07.2015

Poslední kniha ze série.
Sympatičtí hlavní hrdinové se mi "zapsali" do čtenářského srdce.
Napínavé, uvěřitelné, velmi důstojné završení celé série.
A navíc ta hrozba, jež se jeví jako jedna z těch naprosto reálných !!
Doporučuji !

Skripi
24.02.2015

Po dlhom čase konečne výborná napínavá kniha. Kiež by bolo takých viac...

ovpana
19.01.2015

Úžasná kniha,napínavý a strhující děj,hlavní hrdinka je moc příjemná a chytrá , prostě supr...

Aja12
13.01.2014

Zdá se, že hlavní ženská hrdinka je superžena. Super krásná, super chytrá a žádný virus ji neskolí, zkrátka je nezničitelná.....Ale i tak fajn čtení.

Ihunger
07.01.2013

Moja prvá prečítaná kniha od tohoto autora, bola super, a určite siahnem po nejakej ďalšej. Postupne gradovanie deja až po úplné super rozuzlenie. Knihy z tejto oblasti mam rád.

missa85
15.05.2012

Dokonalost! Začátek maličko nudný, ale rozjelo se to :-) A člověka polejvá horko, když si uvědomí, co vše by se mohlo stát ... uf, uf ... snad o těhletěch věcech budem jen číst :-)

1