Smrtící praxe

Osazenstvo renomované losangeleské nemocnice Memorial zachvátil strach. Řádí zde totiž nebezpečný vrah a šílenec. První lékař umírá v bolestech a bezmocné hrůze připoután na operační stůl. Druhý podléhá surovým ranám ostře nabroušené sekery. Třetího čeká podobně hrůzný konec ve výzkumné laboratoři. I jeho, stejně jako oba předchozí, vrah po smrti odborně vykastruje. Kdosi trpí chorobnou záští vůči doktorům z nemocnice - někdo natolik zkušený a sadistický, aby dokázal proti každé ze svých obětí použít metod její lékařské specializace. Soudní patoložka Joanna Blalocková stojí tentokrát tváří v tvář dvěma zásadním problémům: Kdo je ten prohnaný, posedlý a až k zbláznění nepolapitelný vrah? A jakou smrt si připravuje pro ni...?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4643/smrtici-praxe-u9v-4643.jpg 4.566

Joanna Blalocková 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, Knižní klub

A deadly practice, 1994

Kniha Smrtící praxe

Jiparis

Napínavé a hodně krvavé. Chorobná mysl pod vlivem drog se mstí. Je to jen fikce, ale přesto mě dost šokovalo, kolik zdravotníků bere drogy. I kdyby to byla pravda jen zčásti, je to děsivé.

KatarínaK.

Detektivní thriller z lékařského prostředí. Tempo příběhu nepokulhávalo a napětí bylo dávkováné tak, aby mi moje zvědavost nedovolila přestat číst. Mrazení po zádech se nekonalo, ale přesto, tohle se panu Goldbergovi povedlo.

Kontryhelka
06.12.2020

Pro mně jedna z nejlepších knih z lékařského prostředí. Pořádně mrazivé a vystupňované čtení. Nemohla jsem se odtrhnout. Opravdu velká lahůdka. Od začátku do konce čtivé a závěr úplně parádní.

harena
11.11.2020

Všimla jsem si, že první téma čtenářské výzvy na rok 2021 bude z lékařského prostředí, tak šup, vytáhla jsem knihu na chalupě a přečetla. Je to moje první kniha od Goldberga a docela se mi líbila, protože je to dobře napsaný, čtivý a napínavý thriller. Vrah tu zabíjí lékaře i sestry ale těch vražd není moc, napětí přiměřené a soudní patoložka Joana i vyšetřovatel Jake jsou sympatičtí. Jen si přečtu ještě první díl, abych byla úplně v obraze.

georginaa
27.10.2020

Druhý díl o patoložce Joanně, které pomůže detektiv s vyřešením vražd, které se stali přímo v nemocnici. Joannu jsem si oblíbila již z prvního dílu a určitě budu pokračovat v jejím vyšetřování.

Shanib
07.10.2019

Opět moc hezká knížka se sympatickými hlavními postavami a napínavým dějem. Jediné co tomu vytknu stejně tak jako prvnímu dílu, je to, že se v určitých situacích nejde víc do hloubky. Některé momenty by si zasloužily více prostoru. Stejně tak mi vadí nedokončené momenty, kdy čteme z pohledu Joanny či Jakea. Většinou jsou tyto chvíle utnuty uprostřed a děj se přesune na někoho jiného nebo se začnou věnovat jiné myšlence takovou rychlostí, jako když přepnete spínač.

Synysterka
18.03.2018

Na knihu jsem kdysi narazila u mamky a od té doby jsem četla několikrát, vlastně díky tomu jsem začala číst knihy z lékařského prostředí.

konzervářka
30.03.2016

Kniha z lékařského prostředí , která určitě nebude nikoho nudiit, je čtivá, napínavá. Kdo má rád knížky z lékařského prostředí , tak trochu detektivka nebo triler. Doporučuji moc se mě líbila