jes09 jes09 komentáře u knih

Retro ČS Retro ČS Michal Petrov

Kniha se mi velmi líbila, mnoho ilustrací i trefných informací.

04.03.2021 5 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Kniha z běžného života o běžném manželství. S knihou by rád člověk ,,unikl realitě" což s tímto titulem nejde. Nečetla se vůbec špatně, ale kniha mi nic nedala.

04.02.2021 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Není to můj vkus.

02.09.2018 3 z 5

Divnovlásky Divnovlásky Irena Obermannová

Knihu jsem dočetla, ale né s chutí. Divnovlásky = divnočtení.

02.09.2018 2 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Mě osobně se kniha hodně líbila, hlavně přenesené myšlenky různých ,,psychických poruch".

02.09.2018 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Tima Weavera zařazuji za mé top spisovatele - co kniha, to skvělé počtení!

18.06.2024 5 z 5

Žena průkopníka: Příběh lobotomie Žena průkopníka: Příběh lobotomie Samantha Greene Woodruff

Dle hodnocení zde jsem čekala od knihy asi moc, tudíž se dostavilo zklamání. Za mě je to naprosto přeslazený příběh dvou lidí, pro které je blaho druhých víc než vlastní život. Tomuto příběhu sekunduje lobotomie. Knihu bych zahrnuta do kategorie beletrie pro ženy, neumím si představit, že by toto četl muž.

25.05.2024 2 z 5

Dark Web: Sex, drogy a bitcoiny Dark Web: Sex, drogy a bitcoiny Dominik Stroukal

V této knize dostane čtenář pár překvapivých informací! Za mě příjemné překvapení.

22.11.2022 4 z 5

Elon Musk Elon Musk Ashlee Vance

Neskutečné! Tato kniha u mě vyhrála překvapení roku! (Vše ostatní je řečeno ve starších komentářích)

28.10.2022 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Čteno v rámci výzvy ,,to nečteš" (a dočtete až do konce)

Naivní příběh, který je tak nereálný až to člověka nebaví ani číst. Pokud toto čtou náctileté holky, tak ve skutečném životě budou opravdu nešťastné!
Nádherný princ jak vystřižený z almanachu všech princů se ve vteřině zamiluje do ,,telete".. Neuplyne ani týden, zaplatí za ní dluhy, posbírá exkrementy v bytě (to běžně princové dělají) k tomu ještě vyžehlí.. Po dalších X stránek si je princ jistý, že je to práva láska, kterou chce mít pouze pro sebe! A DOST!

11.02.2022

O chlapci, který se nestal číslem O chlapci, který se nestal číslem Ivan Klíma

Jsem ráda, že v rámci čtenářské výzvy jsem sehnala tuto ojedinělou knihu, která vepsala nejeden lidský život..

03.02.2022 5 z 5

Naplivu na vaše hroby Naplivu na vaše hroby Vernon Sullivan (p)

V dnešní době už kniha tak nešokuje, jak šokolovala roku 1946. Jednoduše napsaný svazek, kde si autor moc nebral servítky jak s příběhem, tak s popisem daných situací. Kniha se stala ,,oficiálně" i jako předloha pro jiného vraha.

17.05.2021 3 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Hodnoceno jakožto četba pro mladistvé.
Naprosto úchvatný příběh, který nemá žádné nudné pasáže a ke všemu se čtenáři (především ti ze ZŠ) dozvědi nenásilnou formou základy z mytologie. Určitě si přečtu ostatní díly.
(Příběh je i ve filmové podobě)

23.04.2021 5 z 5

Bestiář Bestiář Barbara Nesvadbová

Nic čím by mě kniha obohatila..

26.07.2020 3 z 5

Kamenný most Kamenný most Jaroslav Seifert

Moc krásné básně plné lásky.

15.07.2020 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Příjemné čtení, různé osudy lidí, kteří nemají společný život se propojí.

11.06.2020 4 z 5

Tvé staré já Tvé staré já Louise Voss

Mě osobně se kniha líbila, ač byla předvídalná. Zařadila bych ji do ,,odpolední" četby než do napínavějšího thrilleru.

02.05.2020 5 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Od Jojo jsem četla všechny díla, opět odpočinková četba, vlastně bych řekla, že autorka je už predvídatelná s dějem. Také autorka umí více zasáhnout city. Ten, kdo nemá tuto autorku načtenou, věřím, že se bude líbit více.

13.04.2020 3 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Příběh byl krásný, hvězdičku jsem ubrala jen pro to, že má díla, které vezmou ,,za srdce" oproti nim je tato kniha jen hezký příběh ????

23.01.2019 4 z 5

Vítěz je sám Vítěz je sám Paulo Coelho

Mě se tato kniha líbila hodně, opět jsem v tom našla ,,to svoje" zároveň jsem se dozvěděla o světě, který je pro mě tak vzdálený.

23.12.2018 5 z 5