JaSl JaSl komentáře u knih

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Nejlepší díl ze série. Celkově moc dobrá kniha. Zaujala mě od začátku. Krásná zápletka a příběh. Četla se sama...jedna z těch od které se nemůžete odtrhnout. Vřele doporučuji.

22.10.2021 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Knihu jsem dočetla a je to nádherný příběh. Už po prvním díle jsem se těšila na Tristana protože zněl jako báječný chlap a on vážně je. Tristan je ztělesněním pochopení, lásky, krásy a rozumu. I kdyby byl "chudý" tak by mu to na dokonalosti neubralo.
Opravdu krásně napsaná kniha, krásny příběh který byl plný nečekaných zvratů. Na téhle knize mě mrzí jediné a to že jsem si ji nepřečetla už dávno .... Za mě je to nejkrásnější kniha kterou jsem kdy četla a to že jsem se u ní dost nasmála beru jako příjemný bonus.

27.01.2023 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Jsem teprve na straně 199 a brečím smíchy .... Už půl hodiny brečím smíchy....Je 22:38 sedím na dětském koberci se sedmi měsíční dcerou kterou jsem si vzbudila smíchem a tečou mi slzy ... Proudy slz. NIKDY v životě jsem se nezasmala u knihy víc...

23.01.2023 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

BOŽE konečně! ... konečně jsem narazila na krásnou knihu která se mi příjemně četla, člověk se u ní zasmál a našel v ní co hledal. Opravdu doporučuji jako skvělou oddechovku. Už se těším až si přečtu další díl.

23.01.2023 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Na to že příběh byl z vysokoškolského prostředí které se mě už netýká byla kniha čtivá, napínavá a zajímavá. Doporučuji jako oddychové přesto zábavné čtení.

11.02.2023 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Bylo tak těžké číst ctuto knihu. Už po pár stránkách jsem si říkala jestli ji opravdu chci dočíst nebo ji prostě odložit. Kdo chce číst o možných, smutných stránkách v manželství když všechno není růžove jako v jiných románech. Tento příběh popisuje realitu, tvrdou realitu. Ale přes to všechno popisuje co v mnoha manželstvích chybí s dětimi nebo bez nich a to obrovskou nehynoucí lásku. Bože ty dopisy které napsal Graham Qinn byli tak nádherné a od srdce. Ještě nikdy mi u knihy neukapla ani slza, možná proto že se snažím číst v denním shonu ale tahle kniha se ani u mě neobešla bez slz. Jsem ráda že jsem ji dočetla až do konce a uvědomila si spoustu věcí. Samozřejmě jsem čekala že se nakonec těhotenství zadaři ale když se potom stala "věc" kdy už to nebylo fyzicky možné říkala jsem si vydrží to jejích láska ? Jejich láska by vydržela opravdu všechno na světě.

10.10.2021 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Měl bys plavat ... Skvělá kniha od které se nemůžete odtrhnout, ostatně jako jiné knihy této autorky. Nikdo se nechce vracet k špatné minulosti ale co když se v ní najednou ocitnete a ani nevíte nebo nevěříte jak ? Příběh o silné ženě jménem Lily která zůstala nohama na zemi.

08.10.2021 5 z 5

Jsi tam, brácho? Jsi tam, brácho? Marek Herman

Skvělá kniha. Musím říct že ze tří knih - "jsi tam brácho ?", "Najdi si svého marťana" a "Máma není služka máma je dáma" se mi tento díl líbil nejvíc. Četla jsem ho jako první a upřímně podle názvu jsem si myslela že lepší budou další dva díly ale opak je pravdou. Tento díl mě zaujal nejvíc....dal mi rady, úhly pohledu, názory jiných atd. Myslím že by si ho měli přečíst hlavně i ti kteří děti ještě nemají a plánují ! Některé části jsem četla jak se říká "s otevřenou pusou" .
Díky, více takových knih a hlavně chlapů které tohle zajímá a nenechávají tyhle věci jen na ženách.

22.01.2023 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Kniha se mi líbila ale že bych si z ní sedla na zadek ... Mám radši větší romantiku pořád jsem na ni čekala.... Každopádně film i kniha mi krásně k sobě pasovali což mě mile překvapilo. Doporučuju knihu i film

18.01.2023 4 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Nádherná kniha. Přečtená za jedno odpoledne. Realisticky popsána traumata hrdinů a krásná romantická dějová linka mezi nimi. Určitě doporučuji přečíst. (Podobné jako Archeruv hlas taky úžasná kniha)

03.04.2023 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Další skvělá kniha Colleen. Tato kniha popisuje nádherný příklad lásky, touhy a emocí. Líbilo se mi (možná to bude znít trošku bizarně) že má hlavní hrdina sluchový handicap. Bylo to něco jiného než jsem dosud četla. Opravdu mě kniha pohltila a je to skvělá volba pro romantiky. Ještě bych chtěla vyzdvihnout doprovodne písničky "maybe someday" si ráda pouštím doteď.

11.10.2021 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Moje první kniha kterou jsem přečetla od této autorky a totálně mě dostala. Miluju tuhle autorku.
Tahle kniha je jeden velký wooow efekt. U jiných knih už od začátku tušíte o čem bude kdo s kým skončí apod. Ale tohle ! To byl šok. Doporučila jsem ji přečíst i kamarádce která nikdy žádnou pořádně nepřečetla (a už asi ani nepřečte) ale tuhle i ona sama "zhltla" během tří dnů, takže doporučuji!!!(jako všechny knihy colleen)

11.10.2021 5 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

Super kniha. Konečně jsem narazila po dlouhé době na knihu, která mě chytla od prvního do posledního slova a bylo těžké se odtrhnout. Zajímavý příběh, zápletky i momenty překvapení. Určitě doporučuji

30.08.2023 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Musím přiznat že tento díl mě zaujal nejméně...ze začátku jsem měla problém přijít na chuť hlavním hrdinům a celkově příběhu ....takže první půlka byla taková průměrná ... Ale nakonec to dostalo "grády", začetla jsem se, zasmála se a závěr byl překvapivý. Takže doporučuji celou sérii (hlavně druhý díl) a nemůžu se dočkat na Christophera ...

30.01.2023 4 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Kniha mě moc nelákala k přečtení a to kvůli anotaci. Říkala jsem si bude to nuda předvídatelné nic záživného ale opak byl pravdou. Knížka je čtiva, vtipná a rozhodně se nebudete nudit. Doporučuji k přečtení. Postavy jsem si zamilovala.

27.09.2023 5 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Přiznám se že tento díl mě zaujal nejméně. Nevím proč. Přišlo mi to zbytečně dlouhé a chvílema nudné - hlavně začátkem příběhu. Přitom to byl originální příběh z originálního prostředí.

22.10.2021 3 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Já vlastně ani nevím jestli se mi kniha líbila nebo ne .... Jsem z ní zmatená. Prvních pár stránek super. Potom se to začalo "přiostřovat". Ale za mě hrozně divnym způsobem. Některé chování králů vůči Madi neznalo meze a ona s tím pořád byla v pohodě ? To jsem moc nepochopila.... Celkově ve mě kniha dokázala vyvolat i strach, obavy ...no bylo to zvláštní a uvažovala jsem o přečtení druhého dílu ale po přečtení recenzí mě přešla chuť a vrátím se ke klasickým romantickým příběhům. Možná vhodná pro mladší čtenářky....

06.06.2023 2 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Moc pěkně napsaná kniha. Líbil se mi příběh i postavy, vlastně všechno. Splnila očekávání. Řadím ji mezi ty lepší romanťárny které doporučuji přečíst.

13.03.2023 3 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Mě se to celkově dost líbilo. Nebyla to žádná hitparáda co se týče samotného příběhu ale byl zajímavý a hlavně čtivý. Určitě to doporučuji přečíst jako oddychové čtení.

08.11.2023

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

(SPOILER) Dala jsem tomu víc než polovinu knihy ...dál to nešlo. To byla ale blbost už od začátku ale říkala jsem to přijde....vydrz. Počáteční tajemství utajováno do půlky knihy a pak to vypadne z hlavního hrdiny jen jako myšlenka ? Nevím prostě celé se mi to nelíbilo. Taky jsem byla mladá ale aby jsme se takhle chovali v 16-17 letech. Nějak mi to celé nedávalo smysl a až na pár pasáží mě to vůbec nebavilo.

06.10.2023 1 z 5