Jaruce Jaruce komentáře u knih

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Kniha mne zaujala mnohem víc než "Manželovo tajemství " hezky se četla myslím že tam nemusel jenom být blok babičky Frenie, ale přesto jsem se u knížky nenudila. Těším se na nový příběh od této autorky a to jsou "Sedmilhářky".

28.08.2015 4 z 5

Život za životem Život za životem Kate Atkinson

Vůbec ale vůbec mě tato kniha ničím nenadchla, knihu jsem přečetla sice dokonce a byla to podle mně ztráta času. Přesně jak je tu již psáno coby kdyby. Přeskakování z jednoho času do dalšího z času .A opravdu by stačilo autorce napsat pár stránek a ne knihu s třista stránkami.

21.08.2015 1 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Kniha moc hezká, dobře se četla, hezký příběh a ten konec - úplně nečekaný, ale super.
Knihu doporučuji.

17.08.2015 5 z 5

Tajnosti vdaných žen Tajnosti vdaných žen Carol Mason

Příběh z normálního života, myslím že je dost reálný a právě proto se mi líbil.

12.08.2015 4 z 5

Ať zešílí láskou Ať zešílí láskou Halina Pawlowská

Žádná sláva, má lepší a humornejsi knihy

06.08.2015 2 z 5

Adieu, Vídni – Bonjour, Paříži Adieu, Vídni – Bonjour, Paříži Susanna Kubelka

Tuto knihu jsem dostala půjčenou s tím že mě bude bavit, no musím říct že mě nějak nenadchla a že by mě měla bavit, jsem za půlkou a myslím, že Kitty je nepoučitelná. Nevím jestli vydržím do konce knihy. Myslím, že kniha vůbec ničím nenadchne a ani neupoutá, je to jen čtení na nic nedělání.

03.08.2015 2 z 5

Kniha vzpomínek Kniha vzpomínek Rowan Coleman

Nejkrásnější kniha kterou jsem kdy četla. Všem doporučuji! !

02.08.2015 5 z 5

Vůbec mne nic nenadchlo, pro mne tak akorát když z nudy není co čist

26.07.2015

Dobrý proti severáku / Každá sedmá vlna Dobrý proti severáku / Každá sedmá vlna Daniel Glattauer

Právě jsem dočetla, kniha hezká dobře se četla. Dobrý proti severáku na konci jsem si říkala takhle to skončit nemůže. Začátek Sedmé volny dobré pokračování ale Emi - který chlap, co chlap ale člověk vydržel! Pořád měla nějaký problém nebo důvod odhalování a Leo to snášel ! ?Manžel Emi toho jsem taky moc nechápala, když o všem věděl a ještě jí to všechno toleroval. A konec ! ? Nic co by se nedalo čekat nebo nečekat. Dobrý nápad tématu knihy, ale myslím nereálný. .

25.07.2015 4 z 5

Kamilenky Kamilenky Blanka Hošková

Kniha byla zábavná a čtivá. Hezká oddechovka.

22.07.2015 4 z 5

Dovolenkáři Dovolenkáři Emma Straub

Knihu jsem přečetla asi za tři dny. Myslím, že do poloviny to bylo nic moc ale dalo se číst, autorka si mohla ušetřit tak půl práce. Konec byl hezký a docela zábavný. Dávám tři hvězdičky.

19.07.2015 3 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Knihu jsem právě dočetla, do poloviny jsem četla s tím, že se do toho začtu. Ano začetla tak kousek za polovinou knihy a pak se četlo úplně samo, konec jsem nedokázala odhadnout možná je to tím, že začátek knihy mně nebavil tak jsem ho moc nevnímala. Souhlasím s ewi, že Jo Nesbo je jako autor detektivek dost přeceňovaný.

08.07.2015 4 z 5

Tady a teď Tady a teď Adele Parks

Kniha se mi líbila, četla se jedním dechem a konec ten jsem vůbec nečekala a bylo mi docela líto, že to nedopadlo tak jak se dá předpokládat už skoro od začátku. Joana sice měla neobvykle naivní povahu ale nasmála jsem se u toho docela od srdce.

29.06.2015 4 z 5

Kůže Kůže Mo Hayder

Docela dobře se četla. Myslím, že napínavý příběh se odehrává až na konci knihy, což je škoda.

21.06.2015 3 z 5

Tajná kniha Tajná kniha Grégory Samak

Právě jsem dočetla, moc hezký příběh. Bohužel je krátký a tak na jeden den čtení.

14.06.2015 4 z 5

Oblíbené kousky Oblíbené kousky Susanne Fröhlich

Tahle spisovatelka mne tímto způsobem psaní moc baví, je to super kniha pro zasmání. Také je tak nějak z reálného života. Andrea se podobá tak trochu Bridget.

13.06.2015 5 z 5

Bridget Jonesová: Láskou šílená Bridget Jonesová: Láskou šílená Helen Fielding

Hezká a humorná kniha která nezklamala tak jako nezklame nikdy Bridget.

13.06.2015 4 z 5

Lásce na stopě Lásce na stopě Alexandra Potter

Jojo docela dobrá oddechovka , dobře a s lehkostí se čte, je to dobry čtení na dovolenou .

13.06.2015 3 z 5

Pohodlné lži Pohodlné lži Randy Susan Meyers

Kniha úplně jednoduchá. Nemusíte přemýšlet co tím chtěl básník říci, přečetla jsem anotaci a tak si knihu koupila protože mne zaujala, ale výsledek byl zklamání.

12.06.2015 1 z 5

Nejdražší dcera Nejdražší dcera Elizabeth Little

Ani já z knihy nejsem nějak uchvácena. Knihu jsem dočetla do konce ale kdybych ji mohla vyměnit v tu chvilku co jsem zjistila , že to není můj šálek kávy bez váhání bych si vybrala jinou

12.06.2015 1 z 5