Ať zešílí láskou

Ať zešílí láskou

Máte rádi humor a postřehy Haliny Pawlowské? Nakladatelství MOTTO znovu vydává její sbírku fejetonů na věčné téma. Osobité postřehy dokáže autorka líčit s neopakovatelným vtipem a ironií.

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/154789/at-zesili-laskou-154789.jpg 3.591
Fejetony, eseje, Literatura česká
Vydáno:, Motto

Monnyska

Původně se mi knihy Haliny P. četly dobře, ale postupem času jim nějak začínám přicházet na chuť. Jsou to oddechovky :) jako opravdu oddechovky,ale zasmějete se a sem tam to povzbuzení a rada do života takovým osobitým způsobem Vás také neurazí. Za mě 4 hvězdičky :)

lavendy
07.11.2016

Všechny knihy Haliny Pavlovské jsou skvělým čtením do čekárny či na jiné místo, kde potřebujete přežít a ukrátit čas. Vtipné pointy a drobné komické situace, pobavíte se a nic víc nezůstane. Někdy, pravda, i nějaká ta praktická rada do života ... :-)

Jaruce
06.08.2015

Žádná sláva, má lepší a humornejsi knihy

Manifest blech
04.10.2013

Realistické krátké texty plné mouder. Moc se mi líbí její humor a pohled k životu.

maximka
10.11.2012

Spousta krásného humoru a dojem, že tohle všechno se nemohlo stát jediné osobě :-)
"Všude je to stejný - všude se krade, závidí i na naší Moravě, kde mají nádherně vonící víno, kde lid má široké srdce."

Šťoura
15.10.2012

Jak silná, tak plodná. Dokonce s vynikajícím názorem na muže…Šťoura