Ať zešílí láskou

Ať zešílí láskou https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154789/at-zesili-laskou-154789.jpg 3 174 17

Máte rádi humor a postřehy Haliny Pawlowské? Nakladatelství MOTTO znovu vydává její sbírku fejetonů na věčné téma. Osobité postřehy dokáže autorka líčit s neopakovatelným vtipem a ironií.

mia.com
10.04.2024 1 z 5

Ech, tak tohle mi vážně nesedlo. Chtěla jsem zkusit, jelikož Halinu mám ráda, ale přišlo mi to jako debilní slátanina.

lenka5798
07.04.2024 2 z 5

Normálně bych si tu knížku nekoupila, ale potřebovala jsem do školy nastudovat fejetony a sloupky. Nebyla to tak špatná knížka, ale je to druhá knížka od této autorky a všechny povídky mě přijdou stejné. Další si asi nekoupím :-)

MadlenkaM
13.06.2022 2 z 5

Jako nebylo to nejhorší, ale víc takových knih už ne.

DominaCZ
13.01.2022 1 z 5

Furt dokola

Kája95
21.03.2020 3 z 5

Povídky od autorky mi přijdou hrozen depresivní, jakoby říkala: " život je na nic,nikdo vás nikdy nebude mít rád radši se na všechno vykašlat" dobře se čtou ale pak mám pocit,že život nemá smyls

Tanja00
15.03.2020 2 z 5

Nebylo to nejhorší, taková lehká jednorázovka.

Taralcielle
18.09.2019 3 z 5

Souhlasím, už se většina opakuje a je to dost na jedno brdo... Od Haliny se mi prostě nejvíc líbí Banánové rybičky a chybičky.

pingu1
03.03.2019 3 z 5

Nějak pořád to samé dokola, ale na dovolenou dobrý, přečteno za den :-)

Péťa1950
25.06.2018 3 z 5

Přijde mi, že čtu pořád stejnou knížku, ač jsou tituly různé. Nadsázka, zvláštní humor, sebeironie. Čtení k vodě nebo po narkóze, kdy stejně nevím, co čtu.

Peleus
11.01.2018 2 z 5

Je obdivuhodné, jak někdo, kdo píše stále o tom samém, dokáže prodat tolik stále stejných knih.

haki34
24.10.2017 3 z 5

Halino, Halino, mám tě ráda, ale už js napsala i lepší...tyto byly jakoby bez nápadu, postrádali obvyklou jiskru....

Monnyska
21.07.2017 4 z 5

Původně se mi knihy Haliny P. četly dobře, ale postupem času jim nějak začínám přicházet na chuť. Jsou to oddechovky :) jako opravdu oddechovky,ale zasmějete se a sem tam to povzbuzení a rada do života takovým osobitým způsobem Vás také neurazí. Za mě 4 hvězdičky :)

lavendy
07.11.2016 3 z 5

Všechny knihy Haliny Pavlovské jsou skvělým čtením do čekárny či na jiné místo, kde potřebujete přežít a ukrátit čas. Vtipné pointy a drobné komické situace, pobavíte se a nic víc nezůstane. Někdy, pravda, i nějaká ta praktická rada do života ... :-)

Jaruce
06.08.2015 2 z 5

Žádná sláva, má lepší a humornejsi knihy

Manifest blech
04.10.2013 2 z 5

Realistické krátké texty plné mouder. Moc se mi líbí její humor a pohled k životu.

maximka
10.11.2012 4 z 5

Spousta krásného humoru a dojem, že tohle všechno se nemohlo stát jediné osobě :-)
"Všude je to stejný - všude se krade, závidí i na naší Moravě, kde mají nádherně vonící víno, kde lid má široké srdce."

Šťoura
15.10.2012

Jak silná, tak plodná. Dokonce s vynikajícím názorem na muže…Šťoura