Ať zešílí láskou

Máte rádi humor a postřehy Haliny Pawlowské? Nakladatelství MOTTO znovu vydává její sbírku fejetonů na věčné téma. Osobité postřehy dokáže autorka líčit s neopakovatelným vtipem a ironií.

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154789/at-zesili-laskou-154789.jpg 3.3143

Kniha Ať zešílí láskou

Kája95
21.03.2020

Povídky od autorky mi přijdou hrozen depresivní, jakoby říkala: " život je na nic,nikdo vás nikdy nebude mít rád radši se na všechno vykašlat" dobře se čtou ale pak mám pocit,že život nemá smyls

Tanja00
15.03.2020

Nebylo to nejhorší, taková lehká jednorázovka.

Taralcielle
18.09.2019

Souhlasím, už se většina opakuje a je to dost na jedno brdo... Od Haliny se mi prostě nejvíc líbí Banánové rybičky a chybičky.

pingu1
03.03.2019

Nějak pořád to samé dokola, ale na dovolenou dobrý, přečteno za den :-)

Péťa1950
25.06.2018

Přijde mi, že čtu pořád stejnou knížku, ač jsou tituly různé. Nadsázka, zvláštní humor, sebeironie. Čtení k vodě nebo po narkóze, kdy stejně nevím, co čtu.

16.02.2018

No, na žádný velký wow to není, ale na druhou stranu zase nijak neurazí, a jako oddychovka na odreagování dobrý:).

Peleus
11.01.2018

Je obdivuhodné, jak někdo, kdo píše stále o tom samém, dokáže prodat tolik stále stejných knih.

haki34
24.10.2017

Halino, Halino, mám tě ráda, ale už js napsala i lepší...tyto byly jakoby bez nápadu, postrádali obvyklou jiskru....