Jarmila97 Jarmila97 komentáře u knih

jako vždy Harry Potter nezklamal byla hrozně nadšená z celé knihy

31.08.2018 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Harry Potter je moje velká citovka a ani tato kniha jako vždy nezklamala jako všechny předchozí díly byly skvěle tak i tato :)

25.08.2018 5 z 5

Muž a žena Muž a žena Michal Viewegh

Knihu jsem si koupila na autogramiade Viewegha a jsem naprosto uchvacena kniha byla naprosto skvělá četla se sama stačili na ni jen 2 dny.Oba příběhy jsou opravdu skvěle až k zamyšlení ;) mohu jen doporučit aby jste si ji přečetli

11.07.2018 5 z 5

Mafie v Praze Mafie v Praze Michal Viewegh

Po nudnem začátku kdy chvili trva nez se člověk zorientuje v postavach přišel zvrat kdy sem nemohla přestat číst takze nakonec kniha byla.opravdu uchvatná a já nad míru spokojená :)

09.07.2018 4 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Přečtena za 2 hodiny taková odechovka je celkem složité knihu pochopit ale ma něco do sebe ;)

03.07.2018 2 z 5

Magický čtverec Albrechta Dürera Magický čtverec Albrechta Dürera Giacinta Caruso

Naprosto skvělá kniha konec mě dost překvapil původně jsem měla podezření na někoho úplně jiného takže doporučuji přečíst

03.07.2018 5 z 5

Nebe nezná vyvolených Nebe nezná vyvolených Erich Maria Remarque (p)

Osobne me kniha moc nezaujala konec byl zajímavý ač smutny jinak cela kniha mi prisla o ničem :/

30.06.2018 3 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Ještě lepší než prvni dil nemohu se dočkat až si pořídím poslední naprosto skvělé čtení mohu všem doporučit kniha se čte rychle az sem měla kolikrat večer problem ji odložit :)

29.06.2018 5 z 5

Naprosto skvela kniha nelze srovnat s filmem ktery je prakticky uplne jiny dějem a to hodne takze doporučuji přečíst :)

21.06.2018 5 z 5

Tajemství prstenců Saturnu Tajemství prstenců Saturnu Philip Reeve

Kniha nebyla špatná za 3 dny jsem ji měla prečtenou ale nijak.vic mě nezaujala příběh mi přišel moc obyčejný :)

15.06.2018 3 z 5

Jeptiška Jeptiška Denis Diderot

Byla zajímavá,příběh je velmi smutny ale nezaujala na 100%

13.06.2018 4 z 5

Konyvran 3: Plameny Konyvran 3: Plameny Sarah Prineas

Všechny 3 knihy byly naprosto úchvatné jen mi chybí čtvrtá kniha protože konec mi přišel celkem otevřený což nemám moc ráda jinak jsou všechny díly naprosto skvěle:)

04.06.2018 5 z 5

Konyvran 2: Stíny Konyvran 2: Stíny Sarah Prineas

Naprosto skvělá kniha můžu jen doporučit do příběhu jsem se úplně vžila :)

02.06.2018 5 z 5

Válka s Mloky Válka s Mloky Karel Čapek

Tohle byl můj první Čapek a jsem naprosto okomentovala začátek mě moc nebral ale nakonec jsem se do. Knížky, zabrala a super dle mě by si každej měl přečíst alespoň něco od Čapka :)

28.05.2018 4 z 5

Paní Grimmová a případ továrníka na penzi aneb Jarní případ Paní Grimmová a případ továrníka na penzi aneb Jarní případ Josef Bernard Prokop

naprosto skvělá kniha stejně jako její předchozí 2 díly celá serie mě naprosto uchvatila:)

10.04.2018 5 z 5

Paní Grimmová se představuje aneb Případ zapomenuté vraždy Paní Grimmová se představuje aneb Případ zapomenuté vraždy Josef Bernard Prokop

Kniha byla naprosto skvělá ač chvilka narazíte na nudnou část poté přijde něco zajímavého mě osobně velmi upoutala :)

05.04.2018 5 z 5

Mapa v kůži Mapa v kůži Stephen R. Lawhead

Naprosto skvělá kniha její děj mě úplně uchvátil dlouho sem se tak dobře nezačetla ale teď mě hrozně štve že další díly nejsou přeložený také do češtiny ráda bych si je přečetla :)

29.03.2018 5 z 5

Můj kamarád Shiloh Můj kamarád Shiloh Phyllis Reynolds Naylor

I když jsem první viděla film tak na knížku nemá kniha byla naprosto nádherná příběh o obětavosti a lásce ráda si ji jednou přečtu znova

21.03.2018 5 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

Naprosto skvělá kniha i přesto že je psána jako divadelní hra tak je skvělá a hlavně má krásnej konec opravdu mohu ji jen doporučit :)

18.03.2018 5 z 5

kniha byla skvělá sice psaná jako divadelní hra ale naprosto úžasná podle mého názoru film by vypadal taky skvěle kdyby byl :)

01.03.2018 5 z 5