jarmila6295 jarmila6295 komentáře u knih

Říkejte mi Win Říkejte mi Win Harlan Coben

Super knížka, velmi mě bavil Win

19.03.2024 5 z 5

Mazací tramvaj Mazací tramvaj Magda Stachula

Tak za mne tedy naprosto super, styl psaní i dej se mi perfektně trefil do noty. Více takových knih

06.02.2024 5 z 5

Čtvrtá oběť Čtvrtá oběť Håkan Nesser

Bohužel mne kniha nezaujala..., případ se tak nějak vyřeší "sám", stále jen všichni nad něčím dumají, přemýšlí, obědvají, hrají šachy, pijí pivo..., nulový náboj...

01.02.2024 1 z 5

Vražedné léto Vražedné léto Oldřich Sobotka

Sdílím stejný názor, jako Potvurka735 - příliš mnoho osob, které mi splývaly, pořád jsem se nedokázala orientovat v Rohanovic "klanu", ale i tak jsem pak měla potřebu knihu dočíst, chtěla jsem zjistit, co je vlastně "pointou" knihy. A jsem ráda, že jsem dočetla, že jsem vydržela.

16.02.2023 4 z 5

Pro mne skvělá oddechovka, moc jsem se nasmála :-)

03.01.2022 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Velmi emotivní, přečetla jsem jedním dechem. Alena Mornštajnová umí svým vyprávěním neskutečně vtáhnout do děje. Mám hrozně ráda její knihy.

08.11.2021 5 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Tak musím říct, že tohle byla první kniha od Jo Nesbo, kterou jsem četla fakt s nechutí a jen z úcty k němu jsem se kousla a dočetla jí. Kniha mě nebavila od samého začátku, fakt vůbec...

10.10.2021 2 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Zatím jediná kniha, která se mi nelíbila a nedočetla jsem, bohužel...

13.07.2021 odpad!

Spálená křídla Spálená křídla Karla Kubíková

Pro mne velmi příjemná kniha..., úplně mě mrzí, že jsem jí již dočetla.., četla bych pořád dál a dál...

27.09.2020 5 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Kniha se mi moc líbila, velmi čtivá, člověk pořád musí číst dál a dál, aby věděl, jak to vlastně všechno bylo.

13.09.2020 5 z 5

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Skvělá kniha!

07.09.2020 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Za mne nejlepší kniha ze série, nejvíce mě bavila a hlavně, Erika už se trošku "zklidnila".

26.08.2020 5 z 5

Polednice Polednice Jiří Březina

Knihu jsem přečetla téměř na jeden zátah :-D, dějové linky moc hezky propletené, kniha se mi celkově moc líbila!

02.07.2020 5 z 5

Morgenland - Za největším tajemstvím Třetí říše Morgenland - Za největším tajemstvím Třetí říše Richard Sklář

Kniha mne velmi bavila, klidně bych četla pořád dál a dál...

02.07.2020 5 z 5

Prostě na mě zapomněli Prostě na mě zapomněli Jiří Holub

Knihu jsem přečetla večer na jeden zátah, nedalo mi to a nemohla jsem odložit. Velmi procítěně napsané.

22.05.2020 5 z 5

Černobyl: Historie jaderné katastrofy Černobyl: Historie jaderné katastrofy Serhii Plokhy

Skvěle srozumitelná kniha popisující obrovskou katastrofu, četla jsem jedním dechem.

13.05.2020 5 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Skvělá kniha - dvě dějové linky, které spolu zdánlivě nesouvisí a vygradují ve velký závěr. Mája - obrovský respekt, co vše dokázala - hlavně duševně a fyzicky - zvládnout, takové dítě a tolik bolesti..., kniha velmi čtivá, velmi doporučuji!

05.05.2020 5 z 5

Muž bez psa Muž bez psa Håkan Nesser

Skvělá kniha - pomalejší rozjezd, ale i tak člověk pořád musí číst dál a dál, zápletka skvělá, knihu jsem si užila do poslední stránky!

13.04.2020 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Ze začátku jsem váhala, zda knihu vůbec dočíst, vůbec se mi nelíbila. Po cca půlce jsem ale věděla, že dočíst musím :-), takže vydržet!

17.03.2020 3 z 5

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

Velmi podařený kousek, moc se mi líbilo prolínání minulosti s přítomností.

17.03.2020 5 z 5