Janík61 Janík61 komentáře u knih

Utajovaný projev Utajovaný projev Tom Rob Smith

Napínavý příběh až z něj mrazilo, drsný život v Sovětském svazu. četla jsem i další knihy o příslušníku státní bezpečnosti a můžu doporučit.

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Skvělé čtení a zajímavý konec, moje oblíbená autorka.

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Zajímavá knížka, stojí za zamyšlení, ale více se mě líbila Pes jejího Veličenstva.

02.06.2020 2 z 5

Beru to na sebe Beru to na sebe Lucie Šilhová

Ke knížce jsem přišla náhodou, ale nelituju. Vtipné komentáře zralé ženy, mělo to prostě šmrnc. Doporučuji ženám, které mají rády život a dokážou být nad věcí.

02.06.2020 3 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Trochu moc krve, ale nějak mě to nevadilo, velmi zajímavý konec.

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Skvělá knížka, četla se sama. Autorka opět nezklamala.

02.06.2020 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Knihu můžu doporučit, četla se dobře, hlavně super byly krátké kapitoly. Zajímavé, čtivé, oddychové čtení.

02.06.2020 3 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Vcelku musím hodnotit docela kladně, i když cca prvních 30 stran mě trvalo se začíst. Pro mě moc vědeckých informací, pak to mělo napínavý spád. No a konec taky trochu neuvěřitelný, prostě z vědce se stal téměř superman.

21.01.2020 3 z 5

Pes Jejího Veličenstva a jeho mise Pes Jejího Veličenstva a jeho mise David Michie

Vcelku docela vtipné čtení z pohledu psa jejího veličenstva, i když v reálném světě vystupování a chování celé královské rodiny nebude tak ve všem skvělé. Prostě kniha je fajn oddechovka, která pobavila, zkusím ještě Dalajlámovu kočku.

21.01.2020 2 z 5

Půlnoční růže Půlnoční růže Lucinda Riley

Moc pěkné čtení, dějem se prolíná několik generací, ale vše je přehledné. Příjemný, oddychový román hlavně pro ženy. Četlo se samo.

06.01.2020 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Úžasná kniha, četla jsem jedním dechem. Rozhodně stojí za to si ji přečíst a také se zamyslet, bohužel se toto může stát komukoliv. Nedokážu si představit, jak bych se jako rodič měla rozhodovat.

06.01.2020 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Moc hezky napsaná kniha, kromě poutavého pátrání malé Jenny po své zmizelé matce jsem se dozvěděla mnoho zajímavých informací o slonech. Doporučuji si přečíst.

17.10.2019 5 z 5

V rytmu valčíku V rytmu valčíku Susanna Kubelka

Rozhodně zatím pro mě nejslabší kniha od této spisovatelky, po padesáti stranách jsem odložila.

17.09.2019 odpad!

Hrad mám, hledám prince Hrad mám, hledám prince Susanna Kubelka

Očekávala jsem trochu víc, zřejmě jsem se namlsala u knihy Druhé jaro Mimi Tulipanové, která byla skvělá a také Ofélie se učí plavat neměla chybu.

17.09.2019 2 z 5

Štěstí je zadarmo Štěstí je zadarmo Michaela Klevisová

Příjemné čtení, vřele doporučuji.

17.09.2019 4 z 5

Osudová posedlost Osudová posedlost Klára Janečková

Pěkně napsaná kniha, která by měla varovat. Ale ve skutečnosti to bude ještě mnohem horší než je popsán tento příběh. Každopádně doporučuju přečíst hlavně mladým dívkám.

17.09.2019 4 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Zajímavé čtení, autorce jsem věřila všechno. Zajímavý pohled do zákulisí tohoto sportu.

20.08.2019 3 z 5

Poslední nádech Poslední nádech Lucy Clarke

Kniha se mě moc líbila, do poslední stránky jsem byla zvědavá jak vše hlavní hrdinka zvládne.

Manželské okovy Manželské okovy Klára Janečková

Zajímavé čtení, doporučuji.

Ofélie se učí plavat Ofélie se učí plavat Susanna Kubelka

Opět mě spisovatelka nezklamala, vtipné čtení. Líbí se mě styl jakým autorka píše. Již jsem četla Druhé jako Mimi Tulipané a chystám se na další její knihu Hrad mám, hledám prince. Už se na to těším.