V rytmu valčíku

V rytmu valčíku https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48923/bmid_v-rytmu-valciku-bMU-48923.png 3 25 7

Kniha plná vzpomínek, zážitků a emocí vypráví příběhy odehrávající se uvnitř zdí kulturního a společenského centra v uplynulých stoletích. Vykresluje velmi pestrý, neotřelý, plastický a také poučný obraz města (Vídně), jež mělo a má osobitou atmosféru, své zvyky a vlastmí rytmus života.

Literatura světová Romány
Vydáno: , Knižní klub

Mein Wien , 1992

hlina
04.01.2021 3 z 5

Obsahově zajímavé, ale literárně nic moc. Tři hvězdičky dávám jen díky vloženým textům jiných autorům.

Janík61
17.09.2019 odpad!

Rozhodně zatím pro mě nejslabší kniha od této spisovatelky, po padesáti stranách jsem odložila.

Camri
28.12.2018 5 z 5

Kouzelná mozaika příběhů vídeňských žen. Místy možná sentimentální, ale příjemné čtení.

SSTknihy
09.04.2018 3 z 5

Chystáte se do Vídně a nemáte chuť listovat klasickými průvodci? Pak je tahle kniha ta pravá. Autorka se v ní vyznává ze své lásky k Vídni, poodkrývá trochu z historie, vypráví příběhy smutné i veselé a osobitým způsobem přibližuje atmosféru města, kde se tančí valčík, podává Sacherův dort a lidé odpočívají v kavárnách.

Pajina68
22.07.2016 1 z 5

Přečetla jsem nejprve několik románů, ale tahle kniha mne nudila od začátku. Sice jsem ji dočetla, když byla tak krátká, ale stále jsem čekala na "něco". Hrozně mne nudil ten nekonečný popis.

trdlo1
27.09.2014 2 z 5

Čekala jsem od knihy více...

kika 13
19.01.2013 3 z 5

7povídek kde autorka opěvuje Vídeň město svého života.