Janeee Janeee komentáře u knih

Zen žen: Obrazový průvodce životem moderní ženy Zen žen: Obrazový průvodce životem moderní ženy Lenka Geislerová

Moc jsem se pobavila. Nad některou stránkou jsem se od srdce zasmála.:-)

20.07.2018 4 z 5

Ztracená Ztracená Anna Ekberg

Velmi povedená kniha plná napětí. Doporučuji!

07.12.2017 4 z 5

Zimní moře Zimní moře Susanna Kearsley

No tak to nebyl můj šálek kávy. V podstatě žádné napětí a skoro nic se v knize nedělo. Pro mě dost nudné a zdlouhavé.

07.11.2017 2 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Velmi povedená kniha plná napětí! Doporučuji! :-)

24.09.2017 4 z 5

Děs Děs David Hidden

Tato kniha byla opravdu děs! Stále se celá klepu a po dobu čtení se mi chtělo zvracet. Je to čtení jen pro otrlé a určitě ne pro lidi s nemocným srdcem... Může se Vám totiž dost přitížit. :-( Scény jsou popsané fakt nechutně a autor dokáže to, že i přes veškeré hnusy, které jsou tam detailně popsány, drží vás v pocitu, že to musíte dočíst a spolu s Tarou čelit všem těm hrůzám. Četla jsem to velmi rychle, abych věděla, jak to s Tarou dopadne. Znova už bych si knihu ale nikdy přečíst nechtěla.

21.08.2017 4 z 5

Kdo je bez viny Kdo je bez viny Lisa Ballantyne

Tak to byl velký čtenářský zážitek. Doporučuji!

19.08.2017 5 z 5

Velmi přínosná kniha. Nevím, jestli budu tak razantní, jak se tam píše, ale určitě své věci všechny proberu a myslím, že to bude mít velký efekt. :-)

16.07.2017 5 z 5

Rituál Rituál Mo Hayder

Kniha byla čtivá. Mrzí mě, že má tak nízké hodnocení. Některé pasáže opět nechutné... Ale jako top od Mo to není. Nicméně doporučuji!

01.04.2017 4 z 5

Co mě naučil tučňák Co mě naučil tučňák Tom Michell

Mě kniha zase až tak nebavila. Některá místa byla vtipná, chvílemi jsem se nudila. Ale zase to bylo z jiného soudku než běžně čtu. Tak jsem se něco nového alespoň dozvěděla. ;-)

08.03.2017 2 z 5

Srdce africké krásky Srdce africké krásky Alexander McCall Smith

Mně se knihy z této série líbí. Je to takové milé klidné psaní. Těším se na 4. díl až si ho přečtu. :-)

17.02.2017 4 z 5

V náruči nepřítele V náruči nepřítele Mary Higgins Clark

Tak po této knize budu vyhledávat další knížky od této autorky. Bylo to skvělé!!

03.02.2017 5 z 5

Spoutaná křídla Spoutaná křídla Tanjas Darke

Naprosto otřesný, silný příběh! Naprosto šílené, že to mohlo dít tolik let.... Chce se mi plakat a nepochopím zrůdnosti tohoto chlapa, kterému můžeme říkat jen MONSTRUM!!!

23.01.2017 5 z 5

Milenci oddané manželky Milenci oddané manželky Inna Rottová - Mirovská

Velice čtivý, vtipně podaný příběh. :-) Super oddychovka.

10.01.2017 4 z 5

Sny o vůni citronů Sny o vůni citronů Kajsa Ingemarsson

Milá, krásná kniha. :-)

28.10.2016 3 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Jennifer Hillier

No co dodat... Naprosto napínavá kniha, která mě po sté stránce nenechala myslet na nic jiného. Do této chvíle jsem o autorce neslyšela a píše opravdu skvělým způsobem. Budu se muset podívat i po jejích dalších knihách. :-)

06.10.2016 5 z 5

Žirafí slzy Žirafí slzy Alexander McCall Smith

Opět super kniha od tohoto autora! Čte se krásně, rychle a poutavě. Brzy si přečtu ještě další díly. ;-)

21.08.2016 4 z 5

Půlnoc je osamělé místo Půlnoc je osamělé místo Barbara Erskine

Moje první kniha od této autorky. Čekala jsem sice větší terno, na mě až moc duchařiny, ale napsáno velmi čtivě. Chvílemi jsem zatajovala dech. :-) Brzy se podívám po nějaké další knize od B.E. ;-)

28.07.2016 4 z 5

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

Kniha se mi líbila, ale úplný top od Jodi to není... ;-)

01.07.2016 4 z 5

Čmeláci v srdci Čmeláci v srdci Petra Hülsmann

Velmi milá, vtipná knížka. Krásně napsáno a krásný příběh. Předposlední kapitola byla velmi dojemná.... ;-)

14.05.2016 4 z 5

Zachránit! Příběh ženy, která ukrývala rodinu Anne Frankové Zachránit! Příběh ženy, která ukrývala rodinu Anne Frankové Miep Gies

Kniha se četla jedním dechem. Opravdu velmi silný příběh!

23.02.2016 5 z 5