Spoutaná křídla

O nespravedlnosti světa by mohla vyprávět Tanja. Celých dvacet let zažívala kruté ponížení, brutální sexuální zneužívání i nelidské mučení, to vše prováděné stejnou osobou. Největší autoritou. Vlastním otcem. Syrový příběh dívky, vyprávěný děsivě upřímně, je varováním pro lhostejnou veřejnost, ale hlavně jiskřičkou naděje pro další oběti, aby se nebály promluvit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227602/big_spoutana-kridla-mKi-227602.jpg 4.288

Vydáno: , Alpress

Flight of the Dancing Bird

Kniha Spoutaná křídla

maximus13

Těžko hodnotit jako knihu, neboť se jedná o skutečný příběh, který se bohužel někomu stal. V dětství asi dítě bohužel nic moc dělat nemůžete a je manipulováno, ale proč proboha u toho deviant zůstala do svých 34 let?!?!?!?!? Nechápu. Toto kniha bohužel nevysvětluje. Bez přečtení této knihy se klidně dá žít.

ivana1924

Pokud se dá, na něco tak hrozně odporného, napsat že se to četlo samo, tak ano četlo. Potřebovala jsem vědět víc, jak to dopadlo, utekla od něj, udělala mu něco.... I když člověk tuší, že je to nemožný, v případě manipulátora který se snaží aby se cítila ona vinná.... Nepřeji nikomu, NIKOMU, takové zacházení a těm zrudám.... Přeji, opravdu přeji, aby se s nimi zachazelo tak jak oni se svými oběťmi

hana0990

Dobře napsaná a čtivá kniha. Je to silný příběh.

Jurajovamaka

Smutný príbeh o dievčatku, ktoré krutým spôsobom zneužival jej vlastný otec.
Nemali by sme si zatvárať oči pred tvrdou realitou, ktorá sa často deje okolo NÁS a my sme hluchí a slepí...alebo sa len tak tvárime že nepočujeme a nevidíme? :-(

PetraCy

Dobře napsaná kniha, ale hrozný děj...

Damaj
05.06.2020

Kniha mě po přečtení první stránky vtáhla do děje a nemohla jsem přestat číst, i když to bylo šílené, hrozné. Nejhorší na tom všem je, že se jedná o skutečný příběh, že se všechno skutečně stalo. Proč nikdo nezasáhl dřívě, proč nikdo Tanje nepomohl, tolik lidí to vidělo, ale nikdo nic neuděl.

martin3554
10.11.2019

Hodně silná káva. Skvělý román, ale jen pro silné nátury.

VendyBW
06.07.2019

Toto bylo trochu jiné kafe, mnohem silnější, než co jsem zatím četla. Autorka krásně píše, ale příběh je velmi emotivní, smutný. Ale určitě přečíst, člověk si pak uvědomí, co má a měl.