Jane100 Jane100 komentáře u knih

Mládí v hajzlu 5 - Mladík pod pantoflem Mládí v hajzlu 5 - Mladík pod pantoflem C. D. Payne

Příběh plný pubertálních legrácek :-)

Mladík v chomoutu Mladík v chomoutu C. D. Payne

Pokud se chcete pobavit u laciné a pubertální legrace, pak si Mládí v hajzlu přečtěte :-)

Mariana Mariana Susanna Kearsley

Bohužel, pro mě zklamaní. Nudné, nic neříkající.

22.07.2017 2 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Na můj vkus příliš mnoho sentimentu, ale knihy Jojo Moyes jsou na sentimentu založené, takže bylo jasné, že zde tomu nebude jinak :-) Příliš mě knížka nezaujala, sem tam jsem se musela přemlouvat, abych pokračovala.

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Na knihu jsem se hrozně těšila, neboť hodnocení a komentáře napovídají, že se bude jednat o něco fantastického. Já jsem však poměrně zklamaná. Asi jsem čekala něco jiného, prostě mě to nijak extra nezaujalo. Bohužel.

Terapie láskou Terapie láskou Matthew Quick

Nic moc. Do čtení jsem se musela nutit. Celkový dojem z knížky je tedy slabý.

Hodina dědiců Hodina dědiců Charlotte Link

Strhující závěrečné dílo fantastické trilogie.

22.07.2017 5 z 5

Platanová alej Platanová alej John Grisham

Prostě a jednoduše krásný příběh, který vás jistě dostane :-)

22.07.2017 5 z 5

Zakázané cesty Zakázané cesty Charlotte Link

Charlotte Link patří k mým spisovatelským hvězdám, nicméně tato kniha mě poměrně zklamala. Proto za mě pouze dvě hvězdičky.

22.07.2017 2 z 5

Ve tvých očích Ve tvých očích Nicholas Sparks

Hezka kniha, na dovolenou jako dělaná. Na můj vkus však byla postava Collinse až moc přestřelená-typický zloun, ze kterého se vyklube spořádaný, starostlivý, oddaný chlap plný nehynoycí lásky ke své milé - a to moc nemusím.

Žena v černém Žena v černém Susan Hill

Škoda příbehu - dalo se z něj tolik vytěžit....byly chvíle, u kterých jsem trnula hrůzou a chvíle, kdy jsem si říkala cože? Taková zvláštně rozpolcená kniha. Nápad příběhu dobrý, ale to zpracování by sneslo více...

25.10.2015 2 z 5

Zátiší s kousky chleba Zátiší s kousky chleba Anna Quindlen

Jedním slovem: blbost. Knihu jsem nedočetla. Nezaujala mě.

25.10.2015 1 z 5

Podvod Podvod Charlotte Link

Další ze skvělých psycho hororů, thrillerů a krimi a já nevím co všeho dalšího od Charlotte Linkové. Knihu jsem začala číst v 7 večer a skončila ve 4 ráno....co více dodat.

Milenka mého muže Milenka mého muže Lucy Dawson

Kniha mě příjemně překvapila. Takové psycho - kdo s koho.
Určitě si tuto knihu přečtěte, stojí za to.

Malé války Malé války Sadie Jones

Kniha pro mě byla velkým zklamáním. Příběh takový nijaký, nemastný neslaný. Nic, co by mě nutilo číst dál, takže jsem se musela hodně přemáhat, abych knihu vůbec dočetla.

25.10.2015 1 z 5

Ozvěna viny Ozvěna viny Charlotte Link

Knihy Charlotte Link se vyznačují tím, že je dávám na jeden zátah. Nejinak tomu bylo i u této knihy.
Charlotte Link je prostě Charlotte Link. Jednoznačně doporučuji k přečtení.
I když musím říct, že u této autorky už bezpečně v první třetině příběhu poznám, kdo je vrah...

Malé ženy (skrátené vydanie) Malé ženy (skrátené vydanie) Louisa May Alcott

Kniha pěkná, ale trošičku (ale opravdu jen malinko) mě zklamala. Ale k přečtení určitě doporučuji.

25.10.2015 4 z 5

Stíny v srdci Stíny v srdci Katherine Webb

Po trochu nejistém úvodu a zbytečně táhlém konci musím říct, že kniha je pěkná a určitě stojí za přečtení. Zápletka je zajímavá a snadno udrží čtenářovu pozornost. Na můj vkus je jen škoda, že autorka mnohem více nepřiblížila např. život na ranči v USA nebo život v Anglii zpočátku 20. století, aby si čtenář mohl udělat obrázek o životě v tehdejší době.

22.07.2015 4 z 5

Já, Julie a dovolená Já, Julie a dovolená Dagmar Dandová

Kniha mě bavila. Byla bláznivá, ale ne tolik, jako Deník šílené novinářky. Trochu mi to připomínalo Účastníky zájezdu. Knížka je vhodná pro odpočinek, přečetla jsem ji u dvou kafí.

01.03.2015 3 z 5

Deník šílené novinářky Deník šílené novinářky Dagmar Dandová

Absurdní vykonstruovaný příbeh plný nereálných záležitostí. Dost mě také překvapilo, kolik je v knize gramatických chyb, chybějících čárek atd. Na druhou stranu však nutno dodat, že mě knížka mnohokrát rozesmála.
Pro někoho možná kniha tak stupidní, že ji ani nedočte, pro druhé zase může být skvělým odpočinkem. Ať si každý vybere. Za mě 3 hvězdičky.

02.02.2015 3 z 5