Deník šílené novinářky

Deník šílené novinářky https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99629/denik-silene-novinarky-99629.JPG 3 42 18

Humoristická knížka o mladé dívce, která přichází po škole do redakce, pomalu proniká do novinářského světa a zjišťuje, že nic není tak, jak se píše v novinách a časopisech.

stafbul
27.05.2018 2 z 5

Knížka samá gramatická chyba, příběh mne ze začátku bavil, na pár prvních stránkách jsem se i zasmála ale pak už to bylo stále to stejné dokolečka, četla jsem už jen ze setrvačnosti, protože nerada nedočítám knihy a nakonec to ve mne nezanechalo nic. Takže za mne, nic moc.

pomponia
02.09.2017 5 z 5

Právě ta absurdnost a děj zcela mimo realitu mě na tom dost bavil.

Beky
22.10.2015 4 z 5

Hodně jsem si všimla, že kniha nedokáže zaujmout "zralejší" čtenáře, ale pro mě, co by stále ještě puberťáka, to bylo hodně vtipné fajn čtení. :) Takže si myslím, že mladší ročníky by se i pobavily, než by knihu odsoudily pro absurdnost. :)

Jane100
02.02.2015 3 z 5

Absurdní vykonstruovaný příbeh plný nereálných záležitostí. Dost mě také překvapilo, kolik je v knize gramatických chyb, chybějících čárek atd. Na druhou stranu však nutno dodat, že mě knížka mnohokrát rozesmála.
Pro někoho možná kniha tak stupidní, že ji ani nedočte, pro druhé zase může být skvělým odpočinkem. Ať si každý vybere. Za mě 3 hvězdičky.

pagac17
19.11.2014

Rozečetl jsem humornou knížečku, ale nedočetl. Je to moderna, určena spíše pro mládež.

pagac17
19.11.2014

dubakm
26.08.2014 1 z 5

Nemohla jsem se absolutně začíst, ještě před půlkou jsem knihu odložila.

JanNovotný
07.02.2014 5 z 5

Zajímavý druh psaní. Líbilo se mi to.

Franta22
07.02.2014 5 z 5

Dobrý. Je to oddychová beletrie:-)

Simona GG
07.02.2014 5 z 5

Tato knížka mě velice bavila. Mělo by být víc takových českých děl. Doporučuji!

Daniela19
27.10.2013 odpad!

Není co dodat. Naprostý propadák. Jestli to mělo být vtipné, tak to bylo akorát trapné....

Niki
21.07.2013

Po velmi dlouhé době kniha, kterou jsem nedočetla, i když druhá kniha od této spisovatelky byla celkem dobrá. Tato kniha měla velmi nereálné situace, do kterých jsem se nedokázala vžít.

chatterbox
23.03.2013 1 z 5

Musím říct, že toto byla asi nejhorší kniha, jakou jsem kdy četla (a to hned od začátku čtení, ale rozhodla jsem se knihu dočíst). Proto mě dost překvapilo tolik kladných hodnocení. Zřejmě mám ráda jiný druh humoru, protože mi příběh nepřišel vtipný, naopak to celé bylo hrozně trapné. Všechny situace jsou nereálné, ale ne tak běžně nereálné jako třeba v sitcomech typu How I Met Your Mother, ale prostě absolutně nereálné. Na každé stránce několik totálních WTF momentů (např. řidič zabrzdil a hrdinka si obtiskla tvář do pizzy, kterou měla na klíně - jako vážně?!), časté překlepy, chybějící interpunkce a sem tam hrubka v čele s podpadky a cigeretou. A na začátku mě hrozně iritovalo odbíhání od tématu, to pak naštěstí přestalo.

HλNKA
22.03.2013 3 z 5

Jak zhodnotit knihu, u které se musíte u po přečtení prvních třech vět smát?
Ano, právě ten zvláštní humor, který šel ruku v ruce s "debilismem", natvrdlostí a hlavně "jmény" hlavních hlavních postav, které zažívaly pekelně vtipné, na hlavu postavené, nereálné a nepředstavitelné situace, napomohl tomu, že jsem knihu přečetla bez problémů a s úsměvem na rtech. Vážně se mi to líbilo.
V průběhu čtení vás to nutí se smát, chytat se za hlavu, protože co tam někteří vyvádí, je opravdu nadlidskými výkony. Nutí vás to pokládat si otázky typu: "Jak může bejt někdo takhle blbej?", "Je tohle vůbec možný?" apod.
Ale stejně čtete dál a dopracováváte se ke konci.
Jestli jste v některých knihách občas postrádali spád, tady budete postrádat záchrannou brzdu, protože v téhle knize se pořád něco děje! Budete si připadat jako na tobogánu, protože rychlost děje je tu opravdu rapidní.
Je to prostě příjemná a humorná oddechovka, u které nesmíte přemýšlet ;-)

ruzovka
10.03.2013

Souhlasím, od knihy jsem se nemohla odtrhnout, a moc mě pobavila ...
I když jsou příběhy mladé dívky místy značně nereálné ... člověk jí drží palce a chápe ji ...

Monulin
03.03.2013 5 z 5

Tak sem se už dlouho u knížky nepobavila, ještě dnes se směji když si na ni vzpomenu, jak nebude co číst tak se k ní vrátím. Doporučuji všem, kterří se rádi baví, ale i těm, kteří mají nějaké chmury, tato knížka vám je zaručeně zažene.

krtek777
23.02.2012 5 z 5

super, doporučuji, smála jsem se i v tramvaji)

lipnice
29.01.2012 5 z 5

Humoristických knih není nikdy dost a tahle vám určitě zvedne náladu.

2011  62%Deník šílené novinářky
2010  71%Já, Julie a dovolená

Kniha Deník šílené novinářky je v