Já, Julie a dovolená

Bety je 45 let, je vdova, má protivnou sestru, nesnáší švagra, zbožňuje neteř Julii a rozhodne se zcela změnit svůj život. Zatím totiž téměř vše, co se do té doby snažila udělat, dopadlo katastrofálně. Ale po roce 1989 se otevřou hranice a pro Bety nové obzory. S kamarádkou Líbou odhodlaně založí cestovní kancelář a s prvním zájezdem a naprostou neznalostí odjíždí do Chorvatska. Pro jistotu si s sebou bere dvě pomocnice, ale brzy zjistí, že obě mají hlavu jenom na ozdobu. Dochází k dalším katastrofám nejen v Chorvatsku, ale i v Čechách. Julie utíká z domova, míří za tetou a v patách má rozzuřené rodiče. Bizarní příhody se stupňují, naštvaní turisté pomalu, ale jistě zakládají Betyin antifanklub, a pohromy se na Bety hrnou ze všech stran. Vzpamatuje se z toho ještě někdy? Životní kotrmelce hlavní hrdinky jistě pobaví všechny čtenáře, kteří se nad vtipně napsanou knihou chtějí zasmát. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/67_/67768/ja-julie-a-dovolena-67768.jpg 3.228
Romány, Literatura česká
Vydáno, Brána

Kniha Já, Julie a dovolená

TGM
12. záříodpad!

Ubohé a sprosté čtení.

alnahu
27.12.2017

Do této knihy jsem se ne a ne začíst.Také mi vůbec nepřipadala vtipná a nebavila mě.

niknikita
25.10.2017

Odloženo po pár stránkách - uffffffffff.

helenkan
16.10.2017

Nějak mi to nepřišlo moc vtipné. Spíš se mi to zdálo trapné a všechny postavy hloupé.

medlovice
28.08.2016

Je to jako když si kafe zamýcháte lžičkou od rajské. Bude se to dát pít, ale nebude to ono....Knížka baví humorem s kapkou vulgárnosti ale přemíra nuceného humoru nudí. Třeba výběr kandidátek byl příliš nucený ...Snad se autorka najde, není ještě pozdě.

Jane100
01.03.2015

Kniha mě bavila. Byla bláznivá, ale ne tolik, jako Deník šílené novinářky. Trochu mi to připomínalo Účastníky zájezdu. Knížka je vhodná pro odpočinek, přečetla jsem ji u dvou kafí.

baterka.gs
12.08.2014

Pravděpodobně se mělo jednat o vtipné čtení. Jak to vidím já, že tohle je tak ubohá urážka všech žen představující slepice v každé z nás, schopné kdákat jenom o malování a podobných blbostech, že tuhle knihu spálím při nejblížší návštěvě v krbu, ať má za ty peníze alespoň nějaký užitek!

Simona GG
07.02.2014