Janča086 Janča086 komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Nejlepší kniha, co jsem kdy četla. Miluju hokej a romantické příběhy, takže takhle knížka byla fakt pro mě!
Dokonce jsem se i hodně nasmála, doporučuju všem! :)

06.03.2023 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Další skvělá knížka, ve které se řeší těžké téma. Na tuto knihu jsem byla velice zvědavá, protože je velmi populární na sociálních sítích v zahraničí a jsem rada, že jsem se dočkala českého překladu. Knihu doporučuji. Po přečtení nebudete určitě litovat :)

10.07.2023 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Myslela jsem si, že první díl nic nepřekoná, ale musím napsat, že tenhle díl je zatím nejlepší. V některých částech knihy jsem se opět pořádně zasmála. Přečteno během 3 dnů. Tahle série vždycky bude mít speciální místo v mém srdci! :D
Doporučuji!

28.06.2023 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Tak tohle byla jízda, tolik zvratů v jedné knize. Tuhle knihu budu ještě dlouho rozdýchávat.

02.02.2023 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Já tuhle sérii miluju! Nemohla jsem se odtrhnout, během 3 dnů přečteno. Opět jsem se u knihy zasmála. První díl se mi sice líbil o něco víc, ale i tak doporučuju, stojí to opravdu za to :) Už se těším, až si přečtu další díly.

28.04.2023 4 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Hezké zakončení této úžasné série. Tuto sérii naprosto miluju a určitě jsem ji nečetla naposled. Doporučuji všem :)

30.06.2023 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Během čtení tohoto dílu jsem měla smíšené pocity, bylo to něco jiného, než předchozí díly, ale Tucker je opravdové zlatíčko. Takového chlapa by si většina žen přála. Nakonec, ale knihu hodnotím kladně. Velmi krásný příběh se šťastným koncem. :)
Doporučuji stejně jako předchozí díly :)

29.06.2023 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Pro mě asi nejlepší kniha od Colleen. Nemohla jsem se odtrhnout. Dokonce jsem si objednala i pokračování v angličtině, tak jsem na sebe zvědavá. Doporučuji všem :)

30.01.2023 5 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Od tohohle dílu jsem moc nečekala, ale hrozně se mi líbil. Jeden z mých nejoblíbenějších dílů. Opravdu doporučuju, krásná oddechovka.

28.01.2023 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Scott Moir a Tessa Virtue, bývalý úspěšný olympijský pár v krasobruslení. Jasmine a Ivana jsem si představovala stejně jako Tessu a Scotta. Opravdu krásný romantický příběh z krasobruslařského prostředí. V průběhu knihy jsem pořád čekala, jak se to mezi Jasmine a Ivanem vyvine, ale stálo si počkat, až do konce.
Knihu vřele doporučuji :)

20.07.2023 4 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Prostě Colleen, ta nikdy nezklame. Tohle byla moje šestá knížka od autorky a určitě ne poslední, její knížky jsou opravdu návykové. Příběh se mi moc líbil. Skvělé čtení na léto. Ubírám jednu hvězdu, protože knížky jako odvrácená tvář lásky, námi to končí nebo to nejlepší v nás mě chytly o něco víc :)

28.12.2022 4 z 5