Janaf Janaf komentáře u knih

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Pro mně příjemná oddechová četba. Nebyla jsem zklamaná.

15.05.2020 5 z 5

Smrt v zádech Smrt v zádech Harlan Coben

I když jsem četla od tohoto autora lepší thrillery, mohu říct, že mně ani tentokráte nezklamal.

06.05.2018 5 z 5

Řekni vlkům, že jsem doma Řekni vlkům, že jsem doma Carol Rifka Brunt

Lehce melancholický příběh o hlubokých, bolestných láskách /žádná červená knihovna/ strachu, žárlivosti a na konec usmíření. Kniha je napsaná jednoduše a poutavě. Velmi zajímavý příběh, líbil se mi a doporučuji si přečíst.

11.12.2015 5 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Dobrý thriller,který nenudí a dobře se čte. Coben mě opět nezklamal

02.11.2015 5 z 5

Zavři očka svý Zavři očka svý Suzanne Redfearn

Autorčin první román a mohu říci, že mě zaujal.Velice silný, poutavý příběh.Líbil se mi i styl psaní,podobný Joy Fieldingové.

17.07.2015 5 z 5

Běž, chlapče, běž Běž, chlapče, běž Uri Orlev (p)

Přečetla jsem dost knížek a na některé se ani už nepamatuji ale příběh tohoto chlapce vím, že určitě nezapomenu. Doporučuji si přečíst.

15.02.2015 5 z 5

Motýlí ostrov Motýlí ostrov Corina Bomann

Je to hezký příběh, hezky se čte a víc neprozradím. Doporučuji

03.10.2014 5 z 5

Vyvolená k smrti Vyvolená k smrti Lisa Jackson

Dost dobře napsaný, napínavý thriller, pokračování Osamělé smrti mě vůbec nezklamal. Výborná autorka

16.02.2014 5 z 5

Půlnoc je osamělé místo Půlnoc je osamělé místo Barbara Erskine

Od této autorky jsem přečetla 12 románů a všechny se mi líbily . Ale tento román se autorce nepovedl, byla jsem ráda, že jsem ho vůbec dočetla. Téma mě zaujalo ale děj románu vůbec ne jako kdyby autorka nevěděla o čem má psát. Souhlasím s Tiama

07.11.2013 2 z 5

Nefertiti - dcera věčnosti Nefertiti - dcera věčnosti Michelle Moran

Oddechový, hezky napsaný román. Doporučuji si přečíst.

17.10.2013 5 z 5

Má rád hudbu, rád tančí Má rád hudbu, rád tančí Mary Higgins Clark

Autorčin způsob psaní se mi líbí.Ze začátku jsem se také trochu ztrácela v množství jmen ale knížku bych určitě neodložila.
Líbila se mi, dobře se čte a doporučuji

06.07.2013 5 z 5

Nevinná zrádkyně Nevinná zrádkyně Alison Weir

První kniha od této autorky kterou jsem četla a mohu říct, že mě zaujala.Nebyla jediná stránka, která by mě nudila.Poutavý příběh se smutným koncem o to víc smutným, že lady Jane Grey nebyla smyšlená postava. Určitě si zaslouží abychom o ní věděli víc než že byla královnou pouhých devět dní. Doporučuji si přečíst.

06.05.2013 5 z 5

Přistižen Přistižen Harlan Coben

Napínavé čtení,jako jiné knížky co jsem od tohoto autora četla mě děj knihy / lehce a svižně psaný/ udržel v napětí od začátku až do konce. Překvapivý závěr knihy se mi líbil. Autor mě nezklamal. Doporučuji.

05.04.2013 5 z 5

Zemři! Zemři! Karen Rose

Knížka se mi moc líbila, určitě si přečtu její další knihy. Myslím, že následuje Křič a třetí kniha volně navazující Zabíjej. Dávám pět hvězdiček.

16.03.2013 5 z 5

Imámova dcera Imámova dcera Hannah Shah

Kniha se velmi dobře čte. Je to skutečný příběh odehrávající se v Anglii.Přečetla jsem ji jedním dechem, neuvěřitelné,chvílemi jsem měla až husí kůži. Vím něco o islámu ale tato kniha mi dala mnohem víc a představa, jak tyto dívky žijí ve strachu, jsou nuceny do domluvených sňatků, o svém životě nemohou rozhodovat samy, absolutní poslušnost je hrozná.
Hannan se nesmířila s tím, že by měla žít jako její matka, utekla a rozhodla se svůj příběh napsat. Vzepřít se své rodině bylo opravdu odvážné.

04.03.2013 5 z 5

Tajný deník Marie Antoinetty Tajný deník Marie Antoinetty Carolly Erickson

Mám ráda francouzské dějiny, zvláště dobu Ludvíka XIV. a Ludvíka XVI. Tato kniha se velmi pěkně četla. Líbila se mi.

27.06.2012 4 z 5

Živá voda Živá voda Marcel Pagnol

Viděla jsem film, četla knížku a mohu jen doporučit. Dávám 5 hvězdiček

25.06.2012 5 z 5

Drž se Drž se Harlan Coben

Tohoto spisovatele jsem zařadila mezi své oblíbené autory. Je to moc pěkná a čtivá knížka.Doporučuji, dávám pět hvězdiček.

30.05.2012 5 z 5

Clařina válka Clařina válka Clara Kramer

Je to velmi hezky psaná kniha,dojemná i napínavá, prostě čtete a nemůžete od ní odejít

09.03.2012 5 z 5