Jana8774 Jana8774 komentáře u knih

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Za me je dej trochu z teto serie zamotany a natahly. Zaver prekvapil

08.07.2019 4 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Tak za mě bomba! Četla jsem nejdříve Sedmi lhářky, kde jsem se zdlouhavě prokousávala textem a čekala kdy přijde tolik opěvované super čtení. Dala jsem autorce další šanci a jsem velmi spokojena. Kniha má spád, zajímavý příběh i když konec je Americké happy, ale s tím jsem byla naprosto spokojena. Doporučuji jako oddychovku nejen na dovolenou.

18.04.2019 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

První díl detektivky, musím říci že jsem se nejprve dostala ke čtení titulu Zlomené srdce a řekla jsem si, že začnu prvním dílem. Kniha mě nezklamala, ale další díly jsou lepší!

11.04.2019 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Tesila jsem na knizku natolik ze jsem ji koupila v eknize jeste pred datem vydani v knihkupectvi. Ze zacatku knihy super napeti a velka zvedavost jak vse dopadne. Posledni strany me trosku zklamaly predstavovala jsem si vetsi happy :). I tak doporucuji precist!

11.04.2019 4 z 5

Dvanáctá karta Dvanáctá karta Jeffery Deaver

Miluji případy Lincolna Rhyma. Proto všem doporučuji postupně přečíst celou jeho sérii.

10.04.2019 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

perfektní první díl ze série, určitě přečtu rada i pokračování

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Perfektní. Moc jsem se na ni těšila a nezklamala mě.

10.04.2019 5 z 5

Fiorella a záhada mrtvého netopýra Fiorella a záhada mrtvého netopýra Vlastimil Vondruška

Četla jsem ji jako dospělá, pro děti je tak vhodná od 10 let. Je dobře napsaná

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Trošku jsem měla strach jestli kniha nebude drsná jako Chladnokrevně , ale byla jsem příjemně překvapená. Ke konci knihy už bylo jasné kdo je kdo, četla se výborně.

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Za mě čtení které se dobře čte, ale pokud si jste četli Za zavřenými dveřmi tak Vás závěr nepřekvapí.

10.04.2019 4 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Nádherná obálka, krásná upoutávka mě donutila si knihu koupit a přečíst za jednu jízdu vlakem Zlín Praha. Nápad scénáře výborný, jen se mi kniha nezdála tak super co jsem od ní očekávala. V knihovničce si ji nenechám a posunu ji dál.

19.03.2019 3 z 5

Maestra Maestra L.S. Hilton

Kniha se dala přečíst, škoda že ten námět knihy nepsal jiný autor, možná by kniha pak byla čitelnější. Bohužel je kniha velmi špatně napsaná, špatně čitelná a chaotická.

29.06.2018 3 z 5

Laura Laura J. K. Johansson

Za mě výborná kniha, natolik že jsem si přikoupila následující dva díly.

06.06.2018 5 z 5

Žluté oči krokodýlů Žluté oči krokodýlů Katherine Pancol

Dovolenkové čtení, sem tam zdlouhavá pasáž popisující detail, ale i tak doporučuji.

01.06.2018 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Perfektní! I když je jasné kdo za vším stojí tak všem jen a jen můžu doporučit.

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

o 100% lepší jako prvotina autorky. Přečtené jedním dechem. Skvělý thriller.

22.05.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Přečtená velmi rychle. Pro oddechové čtení jako dělaná.