Laura

Co se stalo Lauře Andersonové? Miia Pohjavirtová, bývalá policistka se specializací na internetový zločin, začíná novou kariéru jako metodička prevence na střední škole, kterou dříve sama navštěvovala. Těsně před začátkem školního roku zmizí během školní zábavy v sobotu večer studentka Laura Andersonová, klientka Miina bratra, školního psychologa Nikkeho. Když Lauřini rodiče založí facebookovou stránku za účelem lokalizovat svou dceru, Pandořina skřínka se otevírá a ovlivní jindy poklidný chod městečka Palokaski…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/244375/laura-244375.jpg 3.268

Palokaski 1.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, XYZ (ČR)

Laura, 2013

Kniha Laura

OniDourou
15.05.2019

Podle mě se kniha v celku příjemně čte.
Je v celku zajímavá a zanechala spoustu otázek, na které neznám odpověďi.
Proto se tudíž hodně těším na druhý díl.

rikke
11.11.2018

"napínavý thriller" zůstal pouze na obálce :(

knihomolka525
28.06.2018

nelíbil se mi styl psaní.Děj pomalý a řekla bych,uměle protahovaný na zbytečně mnoho stránek.V příběhu není nic co by mě přimělo ke čtení dalších

Jana8774
06.06.2018

Za mě výborná kniha, natolik že jsem si přikoupila následující dva díly.

veveronka
08.04.2018

nelíbí se mi a nemám ani chuť číst něco dalšího od této autorky

Klára90
01.12.2016

Bylo to takové...jiné,ale rozhodně ne špatné. Četlo se mi to dobře,dokázala jsem se ponořit do děje a krátké kapitoly jen nahrávaly hltavèmu čtení. Konec je otevřený,zůstalo spousta nezodpovězených otázek,ale od toho tu máme druhý díl,tak hurá na něj

hellena1523
24.11.2016

Konec byl přibližně od půlky dost předvídatelný, a tak je dobře, že ho autoři trochu zamotali. Jako čtenář si říkám, že vlastně právě až na konci vyvstalo množství zajímavých otázek, na něž bych ráda znala odpovědi.

Místy je na stylu psaní lehce znát, že se nejedná o dílo jednoho autora, ale že by mi to zas až tolik vadilo, to říct nemůžu.

Pod označením thriller si sice představuji asi trochu větší "nářez", takže bych řekla, že série je spíš taková běžná detektivka, ale velmi dobře se čte.

I když mi postavy příliš nepřirostly k srdci a o většině z nich můžu říct, že jsou buď protivné, nebo - na můj vkus - nedostatečně propracované, s největší pravděpodobností se pustím i do ostatních dílů. Tak nějak věřím, že to, co schází hlavním postavám, v prvním díle série je zkrátka na úkor toho, že je potřeba představit prostředí a nastínit zápletku, takže očekávám, že v dalších dílech to bude lepší. :-)

šipek
05.11.2016

Tak takové jenom čtení, ale jsem zvědavý čtenář tak budu v sérii pokračovat :-).