Jamalu Jamalu komentáře u knih

Úplně jiný příběh Úplně jiný příběh Håkan Nesser

Za mě nudne a zbytečně zdlouhavé. Tento styl psani mi nevyhovuje. Pane autore sbohem, my už se nepotkame.

27.02.2024 2 z 5

Květ zla Květ zla Alexander Stainforth (p)

Kniha se četla velmi dobře, jen ten úplný závěr mi připadal takový useknutý.

09.02.2024 5 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Nevím kam autorka na ty nápady chodí, ale opět skvělé, má to jen malou chybičku, je to rychle přečtené. Tahle serie je prostě něj.....

16.08.2023 5 z 5

Vražedný rej Vražedný rej Andreas Gruber

Fantastické čtení, super napsané. Člověk má problém se odtrhnout. Snad bude autor v tomto duchu pokračovat.

04.08.2023 5 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Patricia Gibney

Zase skvělé, jen k pani inspektorce by se už mohlo obrátit trochu toho štesti v soukromí. Tak snad už příště.

31.07.2023 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Za mě krimi, která má spád a dobře se čte. Žádný dlouhý nudný popisy z vyšetřování. Stále se něco děje. Trochu drsnější, nic pro slabší povahy. Konec nabízí naději na další díl.

20.05.2023 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Jako vždy rychle přečteno. Tenhle tým je srdeční záležitost. A teď nezbývá nic jiného než si půl roku počkat na další díl.

27.04.2023 5 z 5

Bez tváře Bez tváře Rob Ashman

Vřele doporučuji všem co máme rádi Angelu M. Určitě se nebudete nudit.

07.03.2023 5 z 5

Pověz včelám, že se nevrátím Pověz včelám, že se nevrátím Diana Gabaldon

Jako vždy skvěle napsané. Autorka Vás nenásilnou formou přenese v čase a vy se najednou ocitnete na Hřebenu vedle hlavnich hrdinů. Jen doufám že tuto sérii ve zdraví dopiše a nebudeme muset čekat moc dlouho.

A ti co si přečtou jen jednu knihu z celé série a neví o tom zhola nic tak ať si laskavě nechají hodnocení pro sebe.

01.12.2022 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Kniha mě hodně zklamala. Čekala jsem daleko víc. Autorka nevyužila potenciál tohoto tématu. Jeji styl psaní mi připadá velice nudný.

30.10.2022 1 z 5

Bouře Bouře Anne Jacobs

Tak tohle určitě nemůže být konec. A nám nezbývá než čekat a doufat že se brzy dočkáme pokračování. Pěkně si s námi pani autorka zahravá.

10.08.2022 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Skvělé, skvělé. Co jiného dodat, snad jen - chci další díl!!!

28.06.2022 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Zase skvělé. Ma to spád a čte se to samo.

15.06.2022 5 z 5

Pas a pes Pas a pes Jakub Kynčl

Čtivě a vtipně napsaný cestopis u kterého se nudit rozhodně nebudete. A Noria je prostě zlatíčko.

13.06.2022 5 z 5

Balzamovač Balzamovač Alison Belsham

Tady neni co dodat. Prostě supeeer. Snad bude další díl.

16.02.2022 5 z 5

Železný klíč Železný klíč Marie Janíčková

Kniha se četla velmi dobře. Příběh Vás pohltí o to víc, protože se odehrává v místech, které člověk dobře zná.

11.01.2022 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Není co dodat, Angela je prostě super, tady nikdy neváhejte pokud chcete hodně dobrou detektivku.

03.01.2022 5 z 5

Nádherná bouře Nádherná bouře Johanna Lindsey

Skoda že autorka už nenapiše žadnou dalši knihu. Maloryovy budou chybet spoustě čtenařům.

23.08.2021 5 z 5

Hluboká modř moře Hluboká modř moře Marie Lamballe (p)

Tyhle knihy kdy se prolina historie a současnost prostě miluju. A tahle autorka zatím nezklamala.

13.06.2021 5 z 5

Jarní oběť Jarní oběť Anders de la Motte

Za mne nejpovedenějši z celé série. Super zakončení série.

31.01.2021 5 z 5