Jájinka Jájinka komentáře u knih

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

kniha se mi líbila, i když naplno mě chytla až v polovině. Ale proč ta chyba ve jméně? Jan nebo Tomáš? Pak ještě zmínka o jeho snaše, což byla dcera...

16.11.2019 4 z 5

Jadranská snoubenka navždy Jadranská snoubenka navždy Blanka Čechová

Chorvatské reálie jsem naopak vítala. Kniha se krásně četla. Jednu hvězdu dolů za politické školení, s kterým nemusí každý souhlasit.

02.11.2019 4 z 5

Chrudimský kuchtánek aneb Gastronomické putování po kraji chrudimském Chrudimský kuchtánek aneb Gastronomické putování po kraji chrudimském Kamila Skopová

Recepty na výborná stará česká jídla, která vařila moje babička ze Skutečska.

01.11.2019 5 z 5

Pouhý stín Pouhý stín Karine Giébel

Výborně napsáno, skvělý psychothriller. Styl psaní podobný Pierru Lemaitre - knihy Alex a Krvavé svatební šaty - stejně skvěle napsané.

31.10.2019 5 z 5

Podivná holka Podivná holka Jenny Blackhurst

Byl to pro mne jeden z těch horších thrillerů. Kniha se sice četla docela dobře, ale děj nic moc, napínavá nebyla a nelíbil se mi konec.

21.10.2019 3 z 5

Spánek Spánek C. L. Taylor

Nebavilo, žádné napětí, nuda...

01.10.2019 2 z 5

Kdo neharaší, není chlap Kdo neharaší, není chlap Marcela Mlynářová

Bohužel nic moc.

22.09.2019 2 z 5

Krvavé svatební šaty Krvavé svatební šaty Pierre Lemaitre

Přečetla jsem málem jedním dechem, perfektní.

06.09.2019 5 z 5

Alex Alex Pierre Lemaitre

Toto byla naprostá bomba! Vychytané od začátku až do konce.

05.08.2019 5 z 5

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

Nejdřív jsem se nemohla začíst, ale pak to ujíždělo!

08.07.2019 4 z 5

Běh života s úsměvem Běh života s úsměvem Zuzana Součková

Zábavná kniha, smála jsem se i nahlas.

08.07.2019 4 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Líbilo se mi, bylo to čtivé. Thriller to není, spíš psychologie. Ale nevadí, nenudila jsem se, dokonce jedna z postav byla i vtipná!

02.07.2019 4 z 5

Vířivka Vířivka Lucie Konečná

Čtivá jednohubka, přečteno za odpoledne, ale žádná velká literatura.

25.06.2019 3 z 5

Špatná sestra Špatná sestra Sam Carrington

I když jsem to nakonec dočetla, byla to divná nudná splácanina. S tou bolestí hlavy má plaminek21 pravdu, bolí ji v každé kapitole. V jedné ji bolelo i celé tělo:-)))

25.06.2019 1 z 5

Prodloužená jízda Prodloužená jízda Václav Kopta

Těšila jsem se na "autobusové příhody", ale i bez nich to bylo hezké a přečtené za odpoledne.

22.06.2019 3 z 5

Slabý odvar proti prvnímu dílu. Alan se v knize vyskytuje docela málo, jen aby se neřeklo. Skoro jako by kniha už nebyla o něm, ale návod pro čtenáře, jak chápat současnou politiku. Díky, ale názor si umím udělat sama.

21.06.2019 3 z 5

Povídky o nelásce Povídky o nelásce Michal Viewegh

Ale jo, povídky ujdou. Viewegh je stále ještě můj oblíbený spisovatel. Ale ta divadelní hra, nemohu ji hodnotit, protože by kniha dopadla ještě hůř.

17.06.2019 3 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Líbila se mi víc než Není úniku. Četlo se to spíš jako by se člověk díval na akční film.

21.05.2019 4 z 5

Veletrh splněných přání Veletrh splněných přání Vladimír Páral

Tato Páralova kniha se mi nelíbila, ačkoli jinak jsem jeho knihy četla velmi ráda.

08.04.2019 2 z 5

Rakvičky Rakvičky Irena Dousková

Je to opravdu o ničem.
Trapné poznámky-ridil pomalu, otec by řekl, že katolicky.
Asi nikdy nejela s žádným katolíkem ????.
Zato Židé jsou podle ní nejlepší.
Aspoň kdyby byla kniha zajímavá, ale to bohužel nebyla

30.03.2019 2 z 5