Jájinka Jájinka komentáře u knih

Dlouhá trať Dlouhá trať Viktorie Hanišová

Dost depresivní povídky, ale nedá se odtrhnout.

11.04.2021 4 z 5

Maturita z lásky Maturita z lásky Marián Kuffa

Marián Kuffa je vzácný člověk. Jeho knížky mohou číst i nevěřící, protože mluví úplně "obyčejně ", srozumitelně pro každého z nás.

03.04.2021 5 z 5

Všechno je jinak! Všechno je jinak! Gilles Legardinier

Příjemný relax mezi těmi všemi thrillery:-)
"Nikdy nezapomeň, že dospělý je jen dítě, které zestárlo."

31.03.2021 3 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Strašlivá nuda, nemůžu uvěřit, že to napsal stejný autor jako Zamkni poslední dveře. Napínavé to bylo na dvaceti stranách ze čtyř set.

29.03.2021 2 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Kim ostrá jako břitva, nový parťák v týmu. Bavilo mě nejen vyšetřování případu, ale také dění kolem všech členů týmu. Jako ve všech knihách o Kim:-)

24.03.2021 4 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Asi do poloviny úžasný thriller, pak se to začalo ubírat divně překombinovaným způsobem do háje. Jak někdo psal, docela až podraz na čtenáře.

22.03.2021 3 z 5

Pozvala mě dál Pozvala mě dál Lucy Clarke

Kniha mě svým obsahem příliš nenadchla, ačkoliv je psaná celkem čtivě.

21.03.2021 3 z 5

Sleduje tě Sleduje tě Charlie Gallagher

Nová detektivní série se sympatickými hlavními postavami.

20.03.2021 4 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Dlouho mě to nebavilo, až v poslední třetině se to zlepšilo, ale celkově teda nic moc.

16.03.2021 2 z 5

Žena na tahu Žena na tahu Zuzana Hubeňáková

Kniha je vtipná, čtivá. Místy jsem se dusila smíchy, nakonec i smála nahlas. Zkusím její další knížky...

11.03.2021 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Knihu jsem odložila, protože mě nebavila.

10.03.2021

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

To se mi hodně líbilo. I když ze začátku to tak moc napínavé nebylo.
,konec to dost vynahradil. Velmi čtivá kniha.

07.03.2021 4 z 5

Noční návštěva Noční návštěva Carol Goodman

Kniha je napsaná nezáživně, děj zmatený, přeplácaný. Ztráta času.

01.03.2021 2 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Kniha má zajímavý námět, ale děj mě moc nebavil. V této civilizaci bych asi žít nechtěla.

24.02.2021 3 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Kniha byla krátká, čtivá, ale nijak zvlášť mě nenadchla. Děj byl takový plytký, ze série strašidelných domů nejhorší kniha.

23.02.2021 3 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Tento třetí díl série se mi nelíbil tolik jako první dva díly. Děj byl tak nějak přeplácaný, divný pachatel, nebylo to ono.

22.02.2021 3 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Trvalo chvíli než jsem se začetla, ale pak už to bylo opět napínavé stejně jako první kniha série. Půjdu na třetí:-)

19.02.2021 4 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Líbilo se mi, že jsme od začátku věděli, kdo je vrah a mohli jsme sledovat jeho kroky, myšlenky, pohnutky a postupy.

15.02.2021 4 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Námět se mi líbil - řetězové únosy. Neobvyklé. Ale to zpracování. Kniha byla sice čtivá, ale dobrou polovinu jsem se musela nutit číst dál, postavy nesympatické, děj nevěrohodný, závěr až moc akční na "normální " lidi.

11.02.2021 3 z 5

Ztracené kosti Ztracené kosti Lincoln Child

Úroveň knih těchto autorů znatelně poklesla. Ani tato nová knížka ze série s Norou Kelly není lepší.

08.02.2021 2 z 5