Jájinka Jájinka komentáře u knih

Ruzká klazika Ruzká klazika Daniel Majling

Půjčila jsem si ji na základě reakcí čtenářů na DK, když jsem ji prohlížela, nechtělo se mi moc do čtení. Ale pak jsem začala a nemohla jsem se odtrhnout. Dobrá parodie, absurdno, fakt zajímavé.

07.02.2021 4 z 5

Návnada Návnada Kent Messum

Krátké, čtivé. Kdo má rád vyvražďovačky, nebude zklamán.

07.02.2021 4 z 5

Cos to udělal? Cos to udělal? Matthew Farrell

Sice dost čtivé, ale jinak ztráta času.

31.01.2021 2 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Napínavá detektivka se sympatickými postavami. Budu pokračovat s dalšími díly této série.

29.01.2021 4 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Jennifer Hillier

Velmi čtivé už od začátku, obsahově ze začátku nic moc, ale pak se děj krásně rozběhl, až na to,že konec zůstal otevřený.

27.01.2021 4 z 5

Panský dům a jeho dědictví Panský dům a jeho dědictví Anne Jacobs

Tento díl se mi líbil z celé série nejmíň, ale dočetla jsem, musím přece vědět, jak to všechno dopadlo:-)

26.01.2021 3 z 5

O vlkovi a kůzlátkách O vlkovi a kůzlátkách kolektiv autorů

Oblíbená klasická pohádka.

23.01.2021 5 z 5

Nemusíš! Nemusíš! Dagmar Digma Čechová

Jak už tu někdo psal, myslela jsem, že bude knížka o něčem jiném. Byla ale plytká, nic mi nedala.

23.01.2021 2 z 5

Čtvrtá úroveň Čtvrtá úroveň Jitka Prokšová

Kniha byla čtivá, ale její přečtení mi nic zvláštního nepřineslo.

22.01.2021 3 z 5

Buď Kristovým Svědkem! Buď Kristovým Svědkem! Marián Kuffa

Promluvy P. Mariana Kuffy ze Žakovců na Slovensku. Přečteno za večer, velmi čtivé a nedá se odtrhnout. Jednoduchým a jasným jazykem sděluje obrovské pravdy.

18.01.2021 5 z 5

Bývalá manželka Bývalá manželka Jess Ryder

Začalo to slibně, ale pak se z knihy stál s bídou průměr. Některé zbytečné popisy jsem přeskakovala. Chování některých postav se mi zdálo překombinované. Aspoň že konec byl dobrý.

17.01.2021 3 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Pokračování rodinné ságy z období první světové války z pohledu tehdejšího Německa se mi líbilo stejně jako první díl.

17.01.2021 4 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Kniha byla čtivá i přes chmurné téma. Nesedělo mi ale, jak autorka psala v ich-formě coby hlavní postava lékaře - muže. Nebylo to moc uvěřitelné, ačkoliv používala místy docela hrubý slovník zřejmě k dosažení autentičnosti.

15.01.2021 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Kniha mi nepřišla lehce humorná, spíše smutná. Přesto se dobře četla. Konec zůstal otevřený.

11.01.2021 4 z 5

Netvor Netvor Peter James

Autor napsal mnohem lepší knihy, toto bylo nečtivé a rozvleklé.

03.01.2021 2 z 5

Kate musí zemřít Kate musí zemřít Alex Lake

Čtivá kniha, od poloviny docela dost napínavá.

01.01.2021 4 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Nebaví mě moc rodinné ságy, takže jsem knihu stále odkládala. Nakonec jsem začala číst s tím, že ji okamžitě odložím, jakmile mě nebude bavit. Nestalo se, zhltla jsem ji až do konce v rekordním čase a budu shánět další díly!

01.01.2021 4 z 5

Úder – 10 týdnů, které otřásly světem očima konspiračního teoretika Úder – 10 týdnů, které otřásly světem očima konspiračního teoretika Petr Hájek

Kniha je vhodná pro ty, kteří chtějí mít opravdu všestranný přehled o dění kolem nás. Těm, kteří chtějí zůstat ve své pohodlné bublině, se líbit nebude...

27.12.2020 4 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Bylo to čtivé, ale zápletka byla na mne dost divoká:-) A protože mám (pro sebe) nějak nastavené hodnocení, musím dát tři, i když někomu se naopak kniha může líbit hodně.

13.12.2020 3 z 5

Svedu to na tebe Svedu to na tebe Lucie Šilhová

Čtivá, ale ničím výjimečná knížka...

06.12.2020 3 z 5