Svedu to na tebe

V posteli Šípková Růženka, ve společnosti Popelka a v kuchyni Bětuška s hrncem, co sám vaří kaši. To je můj recept na šťastný život. Můj muž to však vidí jinak. Do postele chce kurtizánu, do společnosti dámu a do kuchyně hospodyňku. Ale proč mu nedopřát místo tří žen rovnou třeba osm? Vždyť každá z nás je báječná. Ohnivá i lenivá. Svá i nesvá. Živá i neduživá. Laskavá i třaskavá. Jen si o nich přečtěte a uvidíte, že by byla škoda některou vynechat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445053/big_svedu-to-na-tebe-Yn3-445053.jpg 3.331

Kniha Svedu to na tebe

Janík61

Kniha mě moc pobavila, lehké a humorné čtení, ale zároveň i na zamyšlení. Zřejmě ocení ženy, které již mají zkušenost jak v delším manželství, tak i v životě.

Janča1532

Kniha mě bavila od začátku do konce.

makovec201

Bavilo mě to moc. Moc se mi líbil lehký a vkusný jazyk, jakým je kniha napsaná. Dialogy i i výstižně popsané vztahy, které všichni přesně takhle známe, minimálně z doslechu. Zábavné čtení.

regulax
24.11.2021

Tak tohle jsem nedočetla, ne že by to bylo k nečtení, jednotlivé příběhy humorné, inteligentní, ze života, ale takové prvoplánové, akorát na fejeton do časopisu, kde to mám ráda, jako kniha nee....

evik2710
25.09.2021

Čtivá ale nějak mě neoslovila

Littlemonday
23.08.2021

Jako kniha je to humorna. Ale uprimne… Na mne asi moc humorna. A kde je hranice humoru? Kdo vi. Kazdopadne na mne uz to bylo moc tlacene, prilis mnoho hratek se slovy, snaha rozesmivat u kazdeho odstavecku, abych si jako ctenarka rekla: “No ta ten zivot bere ale s nadhledem!” Ve vysledku mam pocit, ze autorka nejakych 250 stran fnukala. A to mi humorne neprislo.

Nočnípták
09.05.2021

Fejetony Lucie Šilhové v časopise mám ráda. Kniha mne však moc nezaujala. Ne, že bych se vůbec nebavila, ale bylo toho humoru nějak moc. Raději zůstanu u těch časopisových fejetonů.

knihovna22
13.04.2021

Po Beru to na sebe mě tohle zas až tak nebavilo. Občas mi přišlo, že autorka píše jen proto, aby splnila nějaký vytyčený plán.