Jadranská snoubenka navždy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Chtěli byste zažít pravou chorvatskou svatbu, kam přijede tři sta hostů, kde se nemluví, nýbrž zpívá, stoly se prohíbají pod vahou laskomin, víno teče proudem - a celé to trvá týden? Jadranská snoubenka, Češka, která se zamilovala ve slunné Dalmácii, právě takovou svatbu chystá a musí se utkat s řadou místních zvyklostí. Občas je skóre těsné, ale láska k rybáři Baldovi, moři a zdejšímu kouzelnému kraji nakonec zvítězí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411773/big_jadranska-snoubenka-navzdy-Qak-411773.jpg 4.113
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Jadranská snoubenka navždy

Květinka008
14. ledna

Mám ráda celou trilogii, ale třetí díl bych zařadila co do úrovně před druhý. Více děje a na rozdíl od jiných by mi vůbec nevadilo najít zde i nějaké recepty na balkánské sladkosti, když jsme u té svatby. Ostatně Baldovo kuře na pivní láhvi (z prvního dílu) je můj evergreen pro návštěvy ;-) Knihou jsem se bavila i těšila, miluji Chorvatsko... Nepotřebovala bych jen ty smutně vyznívající poslední strany. Které rovněž udělaly za Jadranskou snoubenkou definitivní tečku... Pro mě bohužel :-)

em75
30.06.2020

Na knížku jsem se moc těšila a i když jsem se při ní nezasmála tak moc,jako při prvním díle,byla skvělá. Některé poučné pasáže bych oželela a při epilogu se mi udělalo trošku úzko,copak už je konec? .. Klidně bych brala další pokračování ..


Jájinka
02.11.2019

Chorvatské reálie jsem naopak vítala. Kniha se krásně četla. Jednu hvězdu dolů za politické školení, s kterým nemusí každý souhlasit.

splichalka
11.10.2019

Tak jak pro mě byla první snoubenka zklamáním, ta třetí byla naopak příjemným překvapením. Závěrečná část příběhu Nadi a Balda příjemně plynula, a i když si ani tentokrát autorka nedokázala odpustit trochu nadbytečné poučky a poznatky z chorvatských reálií, nepůsobily oproti předchozím dílům tak rušivě. Bylo to odpočinkové, milé, místy i dojemné, až mi nakonec bylo líto, že se po měsíci musím s rodinou Antunović rozloučit.

Delitka
21.09.2019

Celá trilogie je krásné letní vtipné odlehčené čtení. Miluju to.