Ivka14 Online Ivka14 komentáře u knih

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Mám Kovyho ráda jeho videa mají logiku a jsi poučná,ale mě takle biografie moc nebavila. Jo zasmála jsem se,ale že bych řekla WOW! To nebylo. Pěkná část byla,když tam mluvil o tom,že je gay. Pěkná,čtivá,ale pro mě neoriginalni

23.06.2018 3 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Knížka mě několikrát překvapila. Ale v některých ohledech mě i zklamala, prostě první díl byl excelentní, ale tento díl už nebyl ten , u kterého bych se zasmála. Ikdyž to dopadlo zřejmě dobře, chtěla bych, aby napsala i třetí knihu

07.06.2018 4 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Já čekala nějakou kravinu, ale zase green překvapil i levithan tím, jak dokážou udělat z nudné knihy něco napínavého. Už se těším až přečtu drž se mě ,což jse pokračování o Drobkovi:)

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

V této knížce mě překvapil jak Jacob tak i edward, ikdyž spolu nedokázali vyjít edward se belle přispůsobil. Ale zase mě tady celkem nasrala bella,ktreá nevděla koho miluje. Škoda že film není přesně podle knihy. Jinak film i kniha patří mezi oblíbené

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Kniha moc překvapila. už jsem čekala na ten špatný konec, ale překvapilo mě to. Měla jsem tžo přečtené za 3 dny :) doporučuji

Sleduješ mě? Sleduješ mě? Vincent Ralph

Opravdu si myslím, že námět knihy byl dobrý, zněla zajímavě, ale samotná kniha byla nudná. Žádná z postav nebyla zajímavá, všechny byly velmi podobné a neměly žádnou osobnost.

Bylo to také matoucí? Mám pocit, že tam chyběly obrovské dějové díry a jen části, které měly být popsány a které nebyly. Celá kniha mi jen připadala, jako by se od jedné věci ke druhé přecházelo příliš rychle na to, aby se nad tím čtenář pořádně zamyslel

25.02.2024 2 z 5

Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Ana Huang

(SPOILER) Líbilo se mi hašteření mezi Joshem a Julesem a jejich chemie byla skvělá. Také se mi líbilo, že to bylo poněkud pomalé a že pokračovali ve svém hašteřícím se žertování, i když přestali být nepřáteli.

Na této knize se mi nelíbilo, když Jules řekla Joshovi, že to byla ona, kdo ukradl jeho věci, a pak jí přímo lhal. Poté s ní měl sex (zatímco se na ni zlobil), aby to pak použil proti ní a záměrně ji (emocionálně) ublížil. Vůbec mě to nebavilo a to mě vážně přimělo dát této knize 3 hvězdičky. Myslím si, že tato situace je velmi manipulativní (a souhlas je zde podle mého názoru sporný), protože Jules souhlasí se sexem s Joshem, aniž by věděla, že s ní má ve skutečnosti jen sex jako způsob, jak jí ublížit.

19.11.2023 3 z 5

Freed Freed E. L. James (p)

Ne. Ne. A ještě jednou ne. Na tomhle závěřečném díle je tolik věcí špatně. Kdybych byla Anou, tak radši utíkám. Několikrát jsem chtěla skočit do příběhu a Christianovi dát pár facek, protože se opravdu choval, jak puberťák (v tohle měla Ana pravdu). Pak se naštve na Anu, protože nechce zahrnout, že bude poslušná do svých manželských slibů. JE 21. STOLETÍ. Pak byl naštvaný, že strávila noc s kamarádkou v baru, pak byla napadena a on byl ještě naštvaný? Buď rád, že je naživu! A pak byl naštvaný, že otěhotněla. A v hlavě mně pořád visí otázka, jestli ji má opravdu rád.

Dal jsem knize 1 hvězdičku jen kvůli Aně, protože to vypadá, že je jediná, kdo v této knize při smyslech. A proto, že mám ráda film.

04.09.2023 1 z 5

Alex, léto a já Alex, léto a já Emily Henry

Viděl jsem tuto knihu všude na sociálních sítích a recenze na ni byly opravdu dobré, ale mě kniha zklamala.

Nebylo to špatné četní, jen jsem byla zklamaná, protože jsem se na knihu moc těšila a měla veliké očekávání.

28.06.2022 3 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Tohle se teď oficiálně mojí nejoblíbenější sérií. Ty postavy, vztahy, děj. Prostě skvělé. I když takhle kniha byla o něco slabší než předešlé díly, moc mě nebavilo to, jak válčili, pak jsem dostala infarkt, ale musím říct,že jsem si to užila naplno.

19.10.2021 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Tahle kniha byla skvělá! Nemůžu se dočkat, co nabídnou další knihy téhle série.
Feyre jsem si zamilovala od začátku a Tamlin zní, jako pohádkový chlap, ale zaplétá se do toho Rhysland, tak jsem zvědavá, jak to bude všechno pokračovat.
Líbí se mi, jak autorka píše. Hned mě vtáhla do děje a doufám, že mě nezklame, jako mě zklamala u série Skleněný trůn.

18.09.2021 5 z 5

Svět poté Svět poté Susan Ee

Druhý díl jsem přečetla a musím říct, že mě to vůbec nebavilo. Nevím, jak se to stalo, buď mi nesedl styl psaní nebo mě ten svět nezaujal tak, jak jsem si představovala.

Přečetla jsem o třetí díl v angličtině a autorka by nejlíp udělala, kdyby vydala jen první knihu. Konec mě zklamal..

07.02.2021 2 z 5

Pád andělů Pád andělů Susan Ee

Námět skvělý, začátek taky, ale čím víc jsem knihu četla, tím to očekávání opadáválo. Průměrné fantasy, které mi přišlo trochu odbyté, ale kvůli zvědavosti si přečtu druhý díl a podle toho, jak se mi bude líbit díl druhý se rozhodnu, zda si přečtu i poslední díl v angličtině.

05.02.2021 3 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Nevím možná jsem měla moc veliké očekávání od téhle knihy. Kniha me bavila tak první polovinu, druhá polovina mě už nebavila. Možná tomu dám ještě někdy druhou šanci, ale moc mě to nenadchlo.

23.01.2021 2 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Předešlé knihy se mi velice líbily a patří do sekce mých oblíbených detektivek, ale tohle mě vůbec nebavilo. Hlavní postava mi začala dost vadit a nemohla jsem si na ni zvyknout, jako by ji autorka vyměnila. Příběh a zápletka byla celkem zajímavá.

08.01.2021 1 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Tento díl mě moc nebavil. Možná si přečtu časem další díly.

19.11.2020 2 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Kniha měla svižný dej, ale tušila jsem jak to dopadne. Za mě průměr a do druhého dílu se ani pouštět nebudu

27.06.2020 3 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Kniha by mě bavila kdybych byla mladší. Kniha mě nebavila a do dalších dílů se nepustím, což mě mrzí.

21.06.2020 2 z 5

Vtipné příběhy a přirovnání. Kniha mě zaujala zpracováním, protože kniha byla zároveň zábavná a zároveň naučná.

05.06.2020 4 z 5

Zajímavá a velmi čtiva kniha

12.02.2020 4 z 5