ivet92 ivet92 komentáře u knih

Sedm podob lásky Sedm podob lásky Gary Chapman

Uplne me to neoslovilo, prislo mi to porad stejne dokola a tak nejak o vecech, ktere clovek normalne i “dela”. Kazdopadne tady asi i hodne zalezi v jake zivotni situaci clovek knihu cte.

07.12.2022 3 z 5

Nesejdeš z cesty Nesejdeš z cesty Dagmar Digma Čechová

Dalsi skvela kniha, muzu jen doporucit. Clovek je stale v ocekavani, zda se vylozeny osud naplni.

07.12.2022 5 z 5

Vlaštovka v bublině Vlaštovka v bublině Markéta Lukášková

Ja nevim, ale mne Lukaskova proste bavi. Podivat se, jak by to mohlo vypadat za par desetiletí bylo vlastne moc zajimave. Pribeh byl mily. Cenim napad a doporučuji přečíst vsechny jeji knizky.

InTyMně InTyMně Markéta Lukášková

Myslim, ze to je knizka, kterou si musite odzit. Jsem podobny rocnik jako Marketa a proto mi prisla naprosto vystizna a clovek si u ni nostalgocky zavzpomina.

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Hezky vystaveny příběh, moc se mi to libilo. Kvituji humor a ze ma pribeh spad.

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Mila oddechovka, co pohladi na dusi a donuti člověka trochu se zamyslet, ackoliv bych ji doporicila spis mladsim rocnikum. Dobre se cte. Doporuciji precist i dalsi knizky.

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Přečteno během dvou dnu. To mluví za sebe. Obcas jsem byka zmatena, kdo je kdo a muselo jsem se vracet, ale jinak skvele, mam rada tyhke propletene osudy.

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Knizka se cetla dobre, prijemna oddechovka, ktera neurazi, ale ani nezanecha nejakou hlubsi stopu. Ale jako letni cteni doporučuji.

04.04.2021 3 z 5

Království Království Jo Nesbø

Jo, jo a zase jo. Rada jsem si odpocinula od HH.

Kdo se postará o Annu Kdo se postará o Annu Kateřina Pantovič

Takova ta knížka, od ktere nevíte co cekat.. A pak jenom wow, čtěte a čtěte. Rozhodně stoji za přečtení :).

Lada u ledu Lada u ledu Ema Labudová

No musím říct klobouk dolu. Fakt me to moc bavilo a bylo mi až lito, že jsem u konce. Autorce preji plno dalsich povedenych knizek. Jen tak dal.

Nemusíš! Nemusíš! Dagmar Digma Čechová

Kniha byla ctiva, kvituji kratke kapitoly - idealni do mhd, dej ubihal, vzdy jsem se těšila, az se dozvim, jak to bude dal. Líbilo se mi to. Jen tak dal!

15.10.2020 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Hodně silny příběh, krasne napsane, ctive, i kdyz vite o co půjde, stále doufate, ze to bude jinak. Po přečtení doporucuji pak zase sahnout po necem veselejsim. Ale nemohu nez dat plny pocet

15.10.2020 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Moc hezky napsané, čtivé a člověk se zase dozví něco nového. Doporučuji a verim, ze dalsi pociny autorky budou stejne tak zdarile ne-li lepsi.

07.08.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Úžasné. Nemám víc co dodat. Přečteno jedním dechem.

12.07.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Krásný příběh, čtivý. Ve srovnání s Hanou pro mě slabší (možná mou ujetosti na příběhy z války) , ale obě mohu hodnotit jen kladně. Paní spisovatelka píše skvěle.

12.07.2019 5 z 5

Tajný deník Hendrika Groena Tajný deník Hendrika Groena Hendrik Groen

Kvituji nadhled a optimismus i při smutných pasážích. Kniha je taková bez děje, což mi konečný dojem z knihy pokazilo.

24.09.2017 3 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Přečteno na jeden nádech. Opět super. Ideální pokud se chcete při čtení i trochu bát toho, co přijde na další stránce.

24.09.2017 4 z 5

Jednoduše skvělé - čtivé, oddechové, neurazí :)

06.02.2015

Číňan Číňan Henning Mankell

Začátek velmi napínavý, potom se děj trochu zpomalí, každopádně spojení s historii byla dobrá volba.

10.09.2014 4 z 5