iva.mikova iva.mikova komentáře u knih

Léto v Paříži Léto v Paříži Sarah Morgan

Souhlasím s většinou komentářů, kniha lehce čitelná, pro některé určitě poslouží i jako návod, jak se popasovat se svými problémy, že je vždycky lepší mít se komu svěřit. Super čtení do nemocnice ????

27.07.2020 5 z 5

Pravé americké džíny Pravé americké džíny Jan Guillou

Autor opět nezklamal, zase jsem se dozvěděla spoustu nového, pohled na poválečná léta očima malého kluka byl hodně zajímavý. Super nápad je umístění rodokmenu na začátku knihy. Už se těším na další díl.

03.02.2018 4 z 5

Poslední kabriolet Poslední kabriolet Anton Myrer

Do poloviny knihy jsem se vyloženě přemlouvala číst dál. Ale jakmile se přehoupl příběh přes válku, doslova jsem ji zhltla. Pro to jen 3 hvězdy.

09.01.2018 3 z 5

Muchachas (mučačas) 2 Muchachas (mučačas) 2 Katherine Pancol

kniha vlastně ani moc nenavazovala na první díl... Zato navázala hodně na předchozí trilogii. Čekala jsem víc, ale jen se spousta věcí rozehrála... Takže nezbývá než čekat na další díl :-) Ale já počkám ráda.

12.11.2015 4 z 5

Skála Skála Peter May

Kniha super, doporučuji si poslechnout i audioknihu. Já si to tak prostřídávám... Když nemám čas číst, mám čas u jiné práce poslouchat.

12.11.2015 4 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Souhlasím s komentáři ze číst to bylo super do 40.stránky. Pak jsem knihu víceméně prolistovala a dočetla až posledních pár stran. Snad je to tím, že nejsem věřící, nicméně život sám je tak složitý, že hloubání nad Bohem a jeho podobají je nad moje síly.

25.09.2015 2 z 5

Agatha Raisinová a otrávený koláč Agatha Raisinová a otrávený koláč M. C. Beaton (p)

Něco jako Jane Marplová, zábavná letní detektivka.

11.07.2015 5 z 5

Elsyino tajemství Elsyino tajemství Camilla Läckberg

Skvělá, jako vždy...

11.07.2015 5 z 5

Brambory na vloupačku Brambory na vloupačku Catharina Ingelman-Sundberg

A mě se to líbilo... Tak trochu detektivka, ale taky bych chtěla být takhle akční - fyzicky i psychicky až mi bude 80. Dostala jsem knihu jako vánoční dárek a bylo to milé osvěžení. Rozhodně stojí za přečtení, už jen představa 5 důchodců s chodítky v muzeu, na kterých mají odrazky, vzbuzuje dobrou náladu a vůbec to není posmívání se starší generaci. Otázka je, zda je to kniha pro ně. :-)

13.01.2015 5 z 5

Doktore, tak na zdraví! Doktore, tak na zdraví! Patrick Taylor

Osmé pokračování nabízí pohled na mladého Fingala, nicméně se prolíná se současným místem působení. Tento díl se mi líbil stejně jak ty předchozí, má jen jednu vadu... další díl ještě nevyšel a tak musím čekat, jak to bylo dál, jak našel svou první ženu a jak se dostal do " své" vesničky.

13.01.2015 4 z 5

Vlastní spravedlnost Vlastní spravedlnost Camilla Läckberg

doporučuji přečíst

13.01.2015 5 z 5

Furioso Furioso Carin Bartosch Edström

Asi tak od poloviny jsem věděla kdo je vrah, celkem jsem tušila i motivy... Už jsem četla lepší detektivky

08.12.2014 2 z 5

Neklidný muž Neklidný muž Henning Mankell

Tentokrát jsem se netrefila, mám ráda severské detektivky, tahle ale byla hrozně dlouhá, rozvleklá a spíš pro ty, kdo se zajímají o vojenskou historii včetně politiky s tím spojené.

07.11.2014 2 z 5

Kazateľ Kazateľ Camilla Läckberg

výborná severská detektivka, plná napětí, nemohla jsem se odtrhnout.

14.10.2014 5 z 5

Čokoláda Čokoláda Joanne Harris

Úžasná...

13.05.2014 5 z 5

Doporučuji poslechnout si skvěle přečtenou audioknihu. Kniha se pak čte úplně sama :-)

12.11.2013 5 z 5

Doktore, bacha na ženský! Doktore, bacha na ženský! Patrick Taylor

dokonalá tečka této série.

Doktore, ne tak zhurta! Doktore, ne tak zhurta! Patrick Taylor

mám ráda knihy z této doby, období mezi válkami... Výborné napsaná kniha, prolínání současnosti starého doktora s minulostí

09.08.2013

Doktore, to byste se divil! Doktore, to byste se divil! Patrick Taylor

kniha byla jiná a přesto stejná... rozhodně stojí za přečtení :-)

Doktore, šťastný a veselý! Doktore, šťastný a veselý! Patrick Taylor

jako by člověk v té vesnici byl a díval se jim domů oknem...