Doktore, bacha na ženský!

Patrick Taylor vás možná okouzlil už v předchozích knihách doktorské série, takže v městečku Ballybucklebo jste jako doma a víte, že mladý doktor Barry Laverty a jeho zaměstnavatel, svérázný Fingal O’Reilly, se tam společně potýkají s nemocemi, ale i s klepy a rozbroji mezi rázovitými obyvateli. Bezstarostné veselí vánočního večírku naruší nehoda a oba lékaři podstupují boj o záchranu lidského života. Idyla irského venkova se navrací, jenže… Jenže Barry se zrovna dozvěděl, že jeho ambiciózní dívka Patricie ho odepsala. Musí se rozhodnout: Půjde za kariérou, aby Patricii neztratil, nebo zůstane v Ballybucklebo, které mu přirostlo k srdci? Je to na něm, ale naštěstí má kolem sebe vnímavé přátele v čele s Fingalem O’Reillym. Ani ten to nemá lehké, protože obnovená studentská láska ke Kitty ho zasáhne víc, než by chtěl. Dokáže se Fingal rozhodnout pro velkou změnu, když od dávné nešťastné smrti své první ženy žije tvrdohlavě sám? A překoná vůbec svůj ostych zakrývaný neomaleností? No a podaří se překazit chamtivé spády vykutáleného radního Bishopa, který chce podvodně připravit o peníze své už tak mizerně placené zaměstnance? Ať se v Ballybucklebo už dobře vyznáte, nebo se s oběma doktory a jejich bližními setkáváte prvně, vítejte ve světě humoru, přátelství a lásky!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138892/big_doktore-bacha-na-zensky-4Fg-138892.PNG 4.3119

Irish Country 5.

Literatura světová, Humor

Vydáno: , Leda, Rozmluvy

A Dublin Student Doctor, 2011

Kniha Doktore, bacha na ženský!

mia.com

Dalsi fajn pribeh teto serie. Super postavicky a dej si sam hezky plyne.

SPOILER
Myslete si o me, co chcete, ale ja jsem moc moc doufala, ze se Barry s Patricii rozejdou. Vubec se mi nelibila, uz od zacatku, a nehodili se k sobe. Doufam, ze skonci s mladou pancitelkou :D.

anej

Další kniha ve společnosti doktorů Barryho a Fingala. Moc mě baví příběhy z Ballybucklebo a autor opět nezklamal :) Těším se na další díly. Tyto knihy jsou velmi dobře čtivé, odpočinkové, člověk u nich vypne a zároveň se pobaví.

Terez25

Moc pěkné, jako zatím každý díl. Sice se situace víceméně opakují a koňský dostih na konci mě nebavil, ale je to pořád milé čtení, které hladí na duši.

vsechnonebonic
31.12.2021

Autor opět nezklamal. Neodolala jsem a po třech knihách, které jsem zakoupila, jsem si pořídila další :-).

Ivetaa
16.04.2021

... Život by byl příšerně nudný, kdyby se člověk pořád nedozvídal něco nového...

jiri77
06.04.2021

Jako vždy příjemná oddechovka z městečka Ballybucklebo.

pepa4081
27.09.2020

Po minulém, pro mne slabším dílu, je toto opět známá klasika. Líbí se mi, jak se osudy všech hrdinů vyvíjejí. Mimochodem i obálky všech knih se mi moc líbí. Milovníkům lehkého lidského humoru vřele doporučuji. SPOILER: Bývalá přítelkyně Barryho mi svou přehnanou samostatností lezla na nervy a přál jsem si, aby se rozešli a Barry se mohl sblížit se sympatickou učitelkou. (Jednu paní učitelku mám doma a už přes 25 let ji miluji.)
Nanejvýš uspokojivé.

Kristy.Seb
17.04.2020

Opět příjemné čtení z příjemného prostředí.