illca2 illca2 komentáře u knih

Halton Halton Melanie Moreland

A mě se to líbilo!!! A moc !!! Všechny knížky od spisovatelky mají vše, co romantická dušička hledá. Za mě doporučuji ⭐

14.11.2021 4 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Přečteno jedním dechem! Na takový příběh se nedá jen tak zapomenout. Co všechno je člověk schopen obětovat pro lásku? Sophie úplně vše. Bezpodmínečně milovat a být milovaná. Liv to také neměla jednoduche o to víc je úžasné, že o ona našla důvod milovat a bojovat!
Zde bez debat 5⭐!

01.06.2021 5 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Také jsem čekala něco víc. Příběhová myšlenka dobrá. Spisovatelka hrála na hodně citlivou strunu. Ale bylo to úplně zazděné. Škoda. Kniha se četla dobře. Stačilo příběh trochu více rozvést. Všechno jak rychle začalo, tak i rychle skončilo..

04.05.2021 3 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

Je to pěkné oddechové čtení. Knížka se četla dobře, měla spád. Hlavní hrdinové s nějakým problémem, propletené žhavou přitažlivosti. No ale stejně. Je to takový ten "tuctovy" příběh. Nic co by ve mě zanechalo stopu k zapamatování. Na pokračování se těším. Doufám že bude o June a Masonovi.

03.05.2021 3 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Já ani nevím co jsem čekala.. . Četla jsem nějaké recenze, které mě od čtení odradily. No ale i tak, knížku jsem si koupila a jedním dechem přečetla. Do těch kluků od Mony se dá tak snadno zamilovat (aaachhh). Mě se to prostě líbilo. Pěkně se četla,rychly spád, nějaká ta zápletka.. Prostě super! Doporučuji

01.05.2021 4 z 5

Pád Pád Maya Banks

Tak toto byl děs. Po 120.strance jsem to vzdala. Úplně bečkove. Sice psané čtivě, ale příběh o ničem.. Když jsem to četla, myslela jsem si, že čtu horší verzi padesáti odstínů.

26.04.2021 odpad!

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Tak po přečtení prvního dílu jsem opravdu nějakou bombu nečekala a taky se tak stalo. Žádné překvapení se nestalo. Za mě kniha průměrná, možná lehce pod.

23.04.2021 3 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Nic převratného asi nečekejte. Je to příjemná oddychovka na večer. Pěkně se čte, člověk se u toho i zasměje. Ale je to takový ten "tuctovy" příběh.

22.04.2021 3 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Docela rychle jsem se do knížky začetla. Ze začátku na mě Tyler působil jako rozmazleny, bohatý, drzý frajirek. Ale čím dál jsem četla, tím více to bylo pochopitelné. Těším se na druhý díl.

18.04.2021 4 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Místy mi to prošlo úplně trapné, že jsem se smála a říkala si, jací jsou hlupáci, když do něčeho takovyho jdou. Ale jooo, dočetla jsem to. Je to jen k odreagování. Co se týká samozřejmě erotických scének, tak ty má spisovatelka v malíčku.

15.04.2021 3 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Když člověk hledá něco nenáročného na večerní čteni, je toto to pravé. Docela mi bylo Jima líto.. Hold osud je svině.
Celkově se mi knížka líbila, četla se dobře, teda až na to nářečí, to byl děs!

15.04.2021 3 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Jsem mile překvapená. Knížka se četla přímo parádně! Příběh, romantika, hlavní postavy, napětí.. Super!

14.04.2021 3 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Až takové pohádkové.. Super mít idola a lásku v jednom. A komu se to splní že? No Sal očividně ano. Ale jooo proč ne?! Fotbalová zakázána láska, pěkné téma.
Jinak svižné čtení na odreagování.

13.04.2021 3 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Uf! No Teda to bylo.. Když jsem dobulela donutila jsem se dočíst ještě zbytek. A ještě že tak! Oba hlavní hrdiny jsem si zamilovala. Originální příběh a četlo se mi to parádně!

08.04.2021 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Rozjezd byl pro mě složitější. Udělat si trošku pořádek v minulosti budoucnosti.. Kdo je kdo.. Ale jak se člověk začetl, všechno dávalo smysl a příběh byl úžasný až smutně šťastný. Moje první knížka od spisovatelky a určitě ne poslední.

06.04.2021 4 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Krásná série plná překvapení a zvratů. Všechny díly na sebe pěkně navazuji, ukazují minulost, přítomnost i budoucnost, což je super..

03.04.2021 3 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Na příběh o Eastonovi jsem se těšila, jen mi vadí, že je z něj takový zavislak.. Uvidíme v dalším díle jestli se mu podaří z nich vyléčit. Čtivé a napínavé..

02.04.2021 3 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Tak jako předchozí díly napínavé, až bláznivé.. Ale jooo, skvělý relax, romantika, intriky, lži.. Kniha se četla dobře, těším se na další díl.

01.04.2021 3 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Hodně čtivé... Těším se na další pokračování..

31.03.2021 3 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Četlo se mi parádně, knížka měla spád.. Sranda, akce, romantika.. . Ale ten konec? Jdu pokračovat daaal

30.03.2021 3 z 5