hzd hzd komentáře u knih

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Na chvilku jsem se díky této knížce vrátila do dětství.

22.09.2022 5 z 5

Není to moje dcera Není to moje dcera Kate Hewitt

Knížka se mi moc líbila. Nemohla jsem přestat číst, byla jsem napjatá, jak to bude pokračovat. A hlavně jak to celé dopadne. Nechci nic prozradit, proto vřele doporučuji k přečtení.

20.09.2022 5 z 5

Kathy Kathy Jan Štifter

Přestože je knížka hodně tenká, příběh v ní je hodně silný. I když se jedná o autorovo prvotinu, četla se hezky. Bylo v ní řečeno vše. A opět mé rodné Budějovice, tentokrát v době válečné.

20.09.2022 5 z 5

Když ptáčka lapají Když ptáčka lapají Magda Váňová

Knížka se mi moc líbila ostatně jako všechny od této autorky. Nebudu nic prozrazovat určitě stojí za přečtení.

11.09.2022 5 z 5

Prohrané výhry / Podruhé neznamená opakovat Prohrané výhry / Podruhé neznamená opakovat Blanka Hošková

Mám moc ráda knížky od této autorky. Píše příběhy ze života a to mě baví. Tohle je navíc její první kniha. Jen bych ještě pár stránek připsala, konec je takový otevřený.

04.09.2022 5 z 5

Prameny Vltavy Prameny Vltavy Petra Klabouchová

Zajímavá detektivka z prostředí mě velmi blízké Šumavy.

29.08.2022 4 z 5

Voda pro slony Voda pro slony Sara Gruen

Na tuhle knížku jsem si počkala celé dva roky. Nikde jsem jí na bazaru nemohla sehnat, až jsem na ni najednou narazila v knihovně. Hned jsem se do ní pustila a nemohla jsem přestat číst. Prostředí cirkusu mě bavilo. Dlouhé čekání se vyplatilo. Všem vřele doporučuji a moc ráda se podívám na film.

26.08.2022 5 z 5

Jedeme na dovolenou Jedeme na dovolenou * antologie

Povídky se hezky četly. Čekala jsem ale čtení na veselejší téma. Jako vždy se mi některé líbily více jiné méně.

19.08.2022 4 z 5

Café Groll Café Groll Jan Štifter

Zajímavý námět pro knížku. Vzhledem k tomu, že pocházím z Budějovic, se mi četla hezky. Autorovo styl je pro mě trochu zvláštní, proto jsem jednu hvězdičku ubrala.

26.07.2022 4 z 5

Majonéza k snídani Majonéza k snídani Markéta Lukášková

Mám moc ráda knížky paní Lukáškové a musím říct, že i tahle se povedla. Knížka ze života, která se moc hezky čte a každý se v ní najde.

26.07.2022 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Zajímavý příběh. Pro mě zatím první z této detektivní série. Ale určitě ne poslední. Knížka se četla pěkně.

19.07.2022 5 z 5

Dovolená očima delegátky Dovolená očima delegátky Jitka Herzánová

Knížka se mi hezky četla. Na dovolené v Řecku jsme již byli a za měsíc se tam chystáme znovu. Pohledem delegátky je to zajímavé a kolikrát vůbec ne záviděníhodné.

06.07.2022 4 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Knížka se mi opravdu moc líbila. Je čtivá a napínavá až do samotného konce.
Doporučuji.

28.06.2022 5 z 5

Mizení Mizení Jiří Březina

Moc pěkná a čtivá detektivka. Doporučuji.

13.06.2022 5 z 5

Utajená dcera Utajená dcera Kelly Rimmer

Moc hezká knížka. Napínavá, hezky se četla.

09.06.2022 4 z 5

Protančit se životem Protančit se životem Viola Kučerová

Moc milá knížka. Pana Chlopčíka mám ráda. Škoda že taneční kurzy vede v Ostravě, jinak bych tam hned syna přihlásila.

01.06.2022 5 z 5

Horko domácího krbu Horko domácího krbu Blanka Hošková

Knížka se mi moc líbila. Příběh je ze života. Sice smutný, hlavní hrdinky mi bylo líto, ale četl se dobře. Doporučuji k přečtení.

30.05.2022 4 z 5

Dědictví Dědictví Eva Tvrdá

Knížka se hezky četla. První část věnovaná Agnes se mi moc líbila . O hvězdičku méně dávám za druhou část. Hned jsem se pustila do dalšího dílu.

22.05.2022 4 z 5

Voňavé (na)dělení Voňavé (na)dělení Blanka Hošková

Taková oddychovka. Už jsem ale četla hezčí od této autorky.

15.05.2022 3 z 5

Záměna Záměna Caro Martini

Moc hezká a milá knížka, která každého potěší.

11.05.2022 4 z 5